Op naar Rumbeke vandaag, we spelen iets later dan anders, om 15h15.
Voor ons waren de U12 aan het spelen, daarna was het aan ons.
En ja hoor, waar de jongens samen met Pierre al weken aan werken, is vandaag gelukt ! KSV Rumbeke - KSK Steenbrugge : 2 - 3
In de eerste helft missen we een paar mooie kansen, maar vooral, we laten Rumbeke niet spelen. Er is super inzet van alle spelers, en Aydan slaagt er in de eerste helft in om de 0 - 1 op het bord te zetten.
Vol goede moed gaan we de tweede helft in, en als snel slaagt Aydan er in om weer te scoren. De doelman lost de bal, waardoor Aydan de kans krijgt om hem er in te tikken, helaas, de scheidsrechter keurt het doelpunt af !
Rumbeke scoort ook tegen, maar we geven de moed niet op.
Maar niet getreurd, we zien ook een tweede helft met heel mooi voetbal van Steenbrugge, en Aydan slaagt er nog 2 keer in om te scoren, mede door de goed aangespeelde ballen van de medespelers natuurlijk.
In de laatste 5 minuten slaagt Rumbeke er nog een tweede keer in om te scoren, waardoor de spelers en supporters nog een spannende 5 minuten beleven. Uiteindelijk kan KSK de lang verwachte sliding voor de supporters maken en was het groot feest in de kleedkamer.
Waren present: Maxim, Rob, Tibo, Aydan, Jelle, Pieter, Michiel M, Louis, Laxmi, Benjamin, Tjorven, Brecht, Niels
Na een overheerlijke spaghetti (waarvoor we nog eens Stefaan en Veronique bedanken ! ) mochten we beginnen aan de wedstrijd tegen OMS Ingelmunster.
Na een fout op Aydan wordt het al snel 1-0, we krijgen goede moed. Steenbrugge speelt goed, zet goede acties op, maar verder dan de 1-0 geraken we niet. Wanneer de vermoeidheid begint toe te slaan kunnen we niet meer op tegen een sterker Izegem en krijgen we uiteindelijk toch nog 4 doelpunten tegen. Al bij al een sterke match en we zien elke week verbetering !
Einduitslag : 1 - 4
Waren aanwezig :
Ilya, Thomas, Benjamin, Rob, Brecht, Niels, Armand, Lorenzo, Maxim, Aydan,Pieter, Michiel M, Tibo, Dayton en Louis
KSK gaat schitterend van start in Oostende. Mooi voetbal, mooie combinaties, heel veel inzet ...
Echt om van te genieten ! We zijn nog niet lang bezig als Niels een mooie aanval lanceert en we zien allen zijn lange afstandsschot richting doel gaan. We staan al klaar om te juichen en helaas ..... net naast, te veel effect op de bal gestoeken niels ;-)
Iets later krijgt Aydan een mooie bal aangespeeld van Michiel M. Aydan neemt de bal heel mooi aan, wint het duel met een verdediger, verschalkt koelbloedig de doelman en scoort !!!
De eerste helft zien we heel mooi voetbal, KSK legt heel veel druk. Er is een hele goed inzet van alle spelers.
We gaan de rust in met 2 - 1 op het scorebord, maar we zien het nog steeds zitten.
In de 2de helft begint de vermoeidheid te spelen en kunnen we de druk van de eerste helft niet blijven volhouden, waardoor we toch nog enkele doelpunten tegen krijgen.
De eerste helft begon veelbelovend, we zagen mooi voetbal en de jongens gingen er echt voor ! Ondanks de goede inspanningen slaagden we er niet in om te scoren. Een aantal mooie kansen gingen net naast of op de lat.
In de tweede helft had Roeselare toch weer de bovenhand. Roeselare heeft verdiend gewonnen, maar KSK had toch wel enkele doelpunten verdiend !
Waren present :
Tjorven, Pieter, Aydan, Jonas, Louis, Michiel M, Tibo, Maxim, Lorenzo, Niels, Isaï, Rob
Net zoals vorige week starten we goed. We zetten Oostkamp onder druk, maken mooie combinaties, ...
Al vrij snel moet Ilya de wedstrijd verlaten wegens een kwetsuur.
Tot kort voor de rust slagen we er in de 0-0 op het scorebord te houden. Het mag echter niet zijn, we krijgen toch een tegendoelpunt.
In de tweede helft zien we Niels bijna scoren, Rob is echter goed meegevolgd en kan de terugkerende bal toch nog in een doelpunt omzetten !
Iedereen blij, iedereen enthousiast. In de tweede helft krijgen we de scheidsrechter tegen ons. Aydan krijgt een gele kaart. Aydan, onthou deze les, de scheidsrechter heeft altijd gelijk, en probeer nu en dan eens op je tong te bijten ;-)
Oostkamp slaagt er echter in de tweede helft in om toch een aantal mooie combinaties op te zetten, en zo komen we op een einduitslag van
1-6
Waren present :
Staand van links naar rechts: Trainer Pierre, Rob, Pieter,Aydan,Jonas, Benjamin, Niels, Tibo, Ilya, Afgevaardigde Veronique
Zittend van links naar rechts: Michiel M, Brecht, Tjorven, Louis, Armand, Maxim, Lorenzo
Vol goede moed beginnen we er weer aan na een winterstop zonder winter.
Eerste wedstrijd op de kalender is op bezoek in K FC Izegem.
KSK Begint goed, we kunnen veel druk leggen, we spelen mooi voetbal. Er worden mooie combinaties gemaakt, en vooral er is heel veel inzet van iedereen !
Jammergenoeg kunnen we we overmacht van een sterker Izegem niet aan .
Eindscore 6-0, maar we hadden wel een doelpunt verdiend !
Maar zoals de Planckaerts zouden zeggen ... wij zijn goe bezig !
Waren present in Izegem:
Maxim, Ilya, Isai, Rob, Tibo, Jonas, Aydan, Jelle, Pieter, Michiel M, Louis, Laxmi, Tjorven, Niels, Michiel V
We schieten schitterend uit de startblokken. We kunnen direct druk zetten en na 2,5 minuten gaat Aydan mooi door en scoort. 1-0 !
Gedurende de ganse eerste helft kunnen we nog heel veel druk zetten, en missen we toch wel enkele hele mooie kansen. We zien mooi voetbal, mooie combinaties, ...
Na de rust vindt Steenbrugge het ritme van voor de rust niet meer terug. Luingnois overheerst en maakt een aantal mooie doelpunten.
Waren present : Pieter, Louis, Niels, Thomas, Brecht, Ilya, Aydan, Michiel M, Maxmi, Lorenzo, Maxim, Tibo, Tjorven, Jelle, Rob
In de eerste helft slaagden we er in om heel veel druk te zetten, wat resulteerde in mooie kansen voor Rob en Aydan. Jammergenoeg konden we die niet afwerken. We kregen ook 2 mooie kansen in de vorm van strafschoppen, maar helaas, beide gingen er naast.
Waren present : Pieter, Benjamin, Laxmi, Lorenzo, Tjorven, Maxim, Tibo, Brecht, Niels, Louis, Michiel M, Aydan, Ilya, Rob.