Doordat Rekkem wint tegen Kruiseke zakken we weer een plaatsje, ja 2x gelijk spelen lever tminder punten op dan 1x winnen ... Zondag tegen kruiseke moet mogelijk 3 punten opleveren , maar we mogen ze niet onderschatten.
11-11-2007
KSK- Ledegem 3-3 !!
Vandaag onze thuismatch tegen de derde in de stand en dan weet je dat het moeilijk wordt . Tegen de wind in was het in het begin zoeken voor ons om het juiste ritme te vinden en Ledegem kwam na 10 minuten dan ook op 0-1. We lieten de kop niet hangen en halverwege de eerste helft kwamen we verdiend gelijk door Arthur . Kwartier voor rust: vriijschop voor Ledegem net buten de zestien en enig mooi in de kruising geplaatst:1-2 ! Dn was het de beurt aan de vrouwelijke scheids ( mooi van uitzicht maar nochtans niet blond ) om Arthur een tweede gele kaart aan te smeren zodat we nog 55 minuten met 10 verder moesten. rust 1-2 Na de koffie, met windvoordeel maar met 10 , deden we het héél goed , paar keer waren we gevaarlijk en de verdediging van Ledegem moest aan de noodrem trekken en we kregen strafschop mooi omgezet door Jeroen. de bezoekers kwamen weer op voorsprong 2-3 maar we lieten onze kopjes niet hangen en Thomas maakte heel mooi de 3-3. We krgen nog een paar heel mooie kansen en Jeroen 5 minuten voor eind de beste: opnieuw een terechte strafschop maar nu plaatste hij de bal aan de verkeerde kant van de paal zodat het 3-3 bleef !
Conclusie: heel goeie matc , 55 minuten met tien gespeeld tegen de derde in de stand, geen minuut onder gelegen en de beste kansen voor ons, we moeten van niemand schrik hebben in onze reeks , de punten komen sowieso !!
Bedankt Gilles voor het juiste scoutingsrapport !!
groeten
een tevreden trainer jan
09-11-2007
Match weekend
Zondag 11 november 2007 om 09h15:
KSK Wevelgem City - OL Ledegem
verzamelen kleedkamers 8h15
Supporters op Post !!!
Ledegem staat derde , ze hebben 6x gewonnen, 2x gelijk gespeeld en 2x verloren (tegn Houthem 3-0 en tegen Geluveld 4-0). M.a.w. ze zijn te pakken !!!
PS: Deze avond heeft de delegué van Houthem mij gebeld om te vragen hoe het gaat met Jeroen en om zich in naam van Houthem te verontschuldigen voor wat gebeurt is zaterdag! Toch een sportief gebaar vind ik persoonlijk !
Jan
07-11-2007
Vrijdag derby: Club-Cercle
Uitspraak van de dag
"Straks ga ik mijn gras maaien. Hoe minder groen ik zie in de dagen voor de derby, hoe beter"
Ledegem onze komende tegenstander won met 2-0 thuis tegen Rekkem en staat mooi derde. We gaan deze week aan Gilles, doelman provinciale juniors en verleden jaar bij Ledegem , eens moeten vragen wat hun sterke punten zijn !!
03-11-2007
Houthem-KSK 3-3
Een punt gewonnen of twee verloren vandaag? Als wie de match gezien heeft zal wel het tweede beamen. We begonnen heel sterk op een echte "akker" waar voetballen heel moeilijk was en dit resulteerde in een paar mooie kansen maar niet afgewerkt. We kwamen toch verdiend op 0-1 via een strafschop mooi getrapt door Jeroen. Houthem moest het vooral van de inzet en lange ballen hebben en kwam juist voor rust op 1-1. Na de pauze bleven we po ons elan verder gaan en Thomas torpedeerde heel mooi de 2-1 voorbij een goede thuisdoelman. Het werd 2-2 door een individuele flater en 6 minuten voor het eind nette Arthur de 2-3. Match gewonnen dacht iedereen maar weer een flater zorgde nog voor een billijk gelijjkspel. Wij hadden in de tweede helft ZEKER 3x meer kunnen scoren!Toch ben ik 100% tevreden over de inzet bij iedereen.
Na de match begon het : de gefrustreerde voorspeler van Houthem verkocht Jeroen met een kopslag aan de kantine een bloedneus en de poppen gingen aan het dansen waardoor wij het nodig vonden om de politie te bellen om een pv. op te stellen; Ook zal ik al het nodige doen om een klacht tegen Houthem in te dienen bij de voetbalbond want het was blijkbaar niet de eerste keer dat zoiets gebeurde. Schandalig dat zoiets altijd gebeurt met franstalige ploegen in een westvlaamse jeugdreeks en dat de bijgeroepen politie van Komen geen nederlands verstond..................................
Naam: Roelandt Lesley Positie elftal: doelman Beroep: bakker Leeftijd: 19 jaar Burg Stand : gelukkige vrijgezel Woonplaats: Heule Favoriete ploeg Belgie: Club Brugge Favoriete speler Belgie: Bailly Favoriete ploeg buitenland: FC Utrecht Favoriete speler buitenland: Cassilas favoriete eten: alle soorten pasta favoriete drank: Gini favoriet tv-programma: FC De Kampioenen wat haat je? alles wat met oneerlijkheid te maken heeft zowel in sport of dagelijks leven
Woordje van de trainer: een echte sportman die er 200% voor leeft, daarom is hij ook onze kapitein, een voorbeeld voor anderen .
Volgende week: Jeroen Vandewinckele
30-10-2007
Meest verdienstelijke speler van het seizoen !!
Vanaf heden wordt iedere week de meest versdienstelijke speler van de afgelopen week genommineerd !
Wat houdt dit in? Kenny en ik kiezen na iedere wedstrijd de ,volgens onze bescheiden mening, 3 beste spelers ! Voorts wordt er apart punten gegeven door mij voor : aanwezig zijn op training , inzet op training ,stiptheid,motivatie, manieren, voorbeeldfunctie.. Die twee punten worden dan samen geteld en de 3 hoogste cijfers worden iedere week vermeld op deze site ! De eerste 3 op 1 januari krijgen al een eerste prijs en op het eind van het seizoen komen er 3 prachtige prijzen echt de moeite waard ! Dus iedereen: Volop ertegenaan voor de punten !!
Zoals je ziet schuiven we 1 plaats op in het klassement, Houtem , onze tegenstander van zaterdag as. verloor op Rekkem en moet ook haalbaar zijn. Helkijn bevestigd dit weekend hun goed spel met een mooie 5-5 op Wervik.
Ook nog proficiat aan al mijn spelers om terug te knokken naar 5-5 en 6-5 in moeilijke omstandigheden !
Ciao Jan
KSK-Comines: 6-5
Een vooroorlogse uitslag die gemakkelijk ook 10-3 of 9-2 of 8-1 kon geweest zijn ! Zonder sterkhouder Ben ( op weekend) en Prince ( weet iemand waar hij is?) begonnen we heel sterk en dat resulteerde al meteen in de 1-0 via Jon.We gingen op ons elan verder en kwamen na 24 min op 3-0 ! Match gespeeld zou je dan denken maar dan kwam bij ons de laksheid weer boven en zo konden we gaan rusten met een 3-3 gelijke stand !!! Ongelooflijk maar waar. Na de rust kregen we kans na kans om weer op voorsprong te komen maar als je zelfs 3x alleen voor de doelman komt en niet kan scoren, tja............ Toch kwamen we halverwege op 4-3, match gespeeld? Weer niet, Komen kwam op 4-4 en 4 minuten voor het eind op 4-5! Match gespeeld? Weer niet, want in de laatste 2 minuten scoorden we nog 2 keer zodat we toch nog de 3 punten thuis hielden.
scoorden voor KSK: Arthur 4x, Sven 1x en Jon 1x
Conclusie: 4 tegengoals door individuele flaters ....... weeral !
Jan
25-10-2007
Wedstrijd weekend
tegen
Zondag 28 oktober om 09h15 wedstrijd thuis tegen Jespo Comines afspraak kleedkamers: 08h15
volgende spelers worden verwacht: Lesley, Glen, Jeroen, Dennis, Sam, Jens Crouble, Arthur, Thomas, Jarne, Jon, Prince, Sven , Jens Donckels, Joren, Ben (?)
Vergeet niet een uur langer te slapen zaterdagnacht want de klok wordt een uur teruggedraaid wegens winteruur !!
23-10-2007
Ploeg in de kijker !!
De provinciale juniores van René Vercaemer zijn tot op heden nog ongeslagen(oefenmatchen inbegrepen !) en staan op een mooie 2de plaats in het klassement en dit met een doelpuntengemiddelde na 8 wedstrijden van 39 goals voor(bijna 5 per match!) en 13 nog maar tegen ! Doe zo verder jongens !!
Komen heeft dit weekend forfait gegeven, volgende week spelen ze normaal gezien tegen ons, hopelijk geven ze weer geen forfait en kunnen we al voetballende ons tonen, zoals je ziet in het klasement kan je met 2x na elkaar te winnen goed opschuiven
Jan
20-10-2007
helkijn- KSK: 6-1!!!
Zoals ik na de match al zei: ik voel me vandaag erg in de steek gelaten door mijn ploeg en daarom gewoon de uitslag, 1-1 aan de rust met goal van Prince, 5 domme goals binnen tweede helft.
Tijd voor iedereen om eens in eigen boezem te kijken wat vandaag misliep!