Allaert Balder Beeuwsaert Thibault Devrieze Robbe Favoreel Seppe Lagast Alex Lavaert Arne Pauwels Niels Raes Stijn Scherpereel Nicola V D Woestijne Aaron V D driessche Gregory Vanhautte Emile Vanoverbeke Bert Vanoverbeke Dries Vanpoucke Arne Vuylstele Axel Vercruysse Jari Vandebuerie Josse
De nationale miniemen U12 geel/wit zware nederlaag
12-02-2011
Verdiende zege tegen Club Lauwe
Verdiende zege waar onze jongens hard voor geknokt hebben. Het begon goed aan de wedstrijd met al direct een schietkans voor Nichola die gepakt werd door de keeper. Bij de volgende uitbraak van Scw was het wel raak met een mooi doelpunt van Stijn.1-0. Onze geelhemden , voor de gelegenheid in het groen, bleven goed naar voren voetballen maar liepen steeds in de buitenspelval van Lauwe.Gaande weg kwam Lauwe sterker opzetten en onze keeper kwam een paar keer goed tussenbeiden.We haalden met de kleinste voorsprong de rust. Na de rust begonnen onze verdedigers niet echt scherp en na slecht ontzetten kon Lauwe tegenscoren.1-1. We vreesden voor opnieuw een doelpunt tegen maar Axel hield Lauwe van een voorsprong.Onze rechterflank kon via Balder een paar keer doorgaan maar de laatste pas was er iedere keer teveel aan .Nu was er veel middenveldspeld en holderdeboldervoetbal van beide kanten.Na een fout op onze jongens ging Alex achter de bal staan en zwiepde de bal naar de overkant waar Niels hem mooi controleerde en hard overhoeks binnenschoot.2-1.Een zucht van opluchting ging door de ouders die hevig aan het supporteren waren.In de laatste minuut werd Balder diep gestuurd en foutief gestopt net voor de zestien, dit verdiende zeker een kaart maar de scheids was mild en gaf alleen een vrije trap. Nichola knalde de bal voorbij alles en iedereen en zette de eindscore op het bord.3-1. Niet dat onze jongens super waren maar dit doet ze zeker veel deugd en geeft ze moed om zo verder te doen , volgend week tegen Cocyde.
Speelden voor Scw; Axel, Balder, Robbe, Alex, Arne L, Niels, Stijn, Nichola, Aaron, Gregory, Dries, Arne V, Josse Scoorden voor Scw; Stijn , Niels Nichola
De wedstrijd begon in moelijke omstandigheden door de strakke wind. Na een vrije trap van Emile was er het eerste gevaar van Scw maar bij een tegenaanval van Zele en een mooie passeerbeweging voorbij Axel stond het 0-1.Na veel middenveldspel kon Dries door de verdediging glippen en laag in de benedenhoek scoren 1-1.Na de rust was er veldoverwicht voor Wielsbeke maar kansen waren er niet echt omdat de bal niet goed wilde vallen.Na alweer balverlies mocht een speler van Zele zomaar door onze defensie wandelen en scoren, resultaat 1-2.Nu kwamen er kansen voor Stijn en opnieuw Dries maar scoren lukte niet.Het was opnieuw Zele die door de buitenspelval glipte en alleen op Axel stormde die goed uitkwam maar de speler neerlegde en penalty tegen kreeg.Droog omgezet 1-3.De kopjes gingen hangen en Zele kon nogmaals scoren vanop de rechterkant. Einduitslag 1-4. Hopelijk kunnen we volgende week winnen tegen Lauwe Speelden voor Scw; Axel, Balder, Thibault, Robbe, Seppe, Arne L, Niels, Stijn, Nichola, Aaron, Emile, Dries, Arne V, Josse
Voor de verre verplaatsing naar Diksmuide mochten we nog eens met de bus gaan. Voor de gelegenheid was Paul Tack onze trainer die deze rol met verve vervulde.Op een vervroren veld begonnen onze spelers sterk aan de partij met al meteen een dot van een kans voor Nichola die hard op doel schoot . De keeper van Diskmuide redde knap.Het spel ging over en weer en bij een ver en hoog schot van Diksmuide pakte Axel uit met schitterende save en hield zijn netten schoon. Bij de volgende aanval van de geelwitten kregen we een hoekschop die na wat geharrewar bij Balder terecht kwam en de bal mooi en hard in de kruising joeg.0-1.De leider in onze reeks voor de eerste maal op achterstand dit seizoen. We stonden goed op het veld en als Diksmuide er toch doorkwam konden we nog op onze keeper rekenen.Met een goed gevoel haalden we de rust. Na de rust kwam Diksmuide sterker voor de dag en na een snelle inworp konden ze gelijk maken . Het waren vijf dolle minuten waarin Wielsbeke niet meer wist wat te doen en alles lukte bij de tegenpartij die snel tweemaal wist te scoren.3-1. Paul greep in en bracht Dries een rij naar voren en zette Stijn vanachter.Bijna was het een gouden wissel want Dries zette fel door en gaf een voorzet naar Aaron die maar net naast trapte. Met nog tien minuten op de klok een ideaal moment om te scoren. Ook Balder ging nog eens zijn flank af maar het mocht niet zijn. De goedfluitende scheidsrechter floot deze leuke partij af Eind uitslag 3-1 Ik wil langs deze weg elke speler proficiat wensen voor hun goede inzet en geleverde spel, het verschil met de leider was zeker niet zo groot als de stand in de klassering doet vermoeden
Speelden voor Scw; Axel, Balder, Thibault, Robbe, Alex, Arne L,Niels, Stijn, Nichola, Aaron, Bert, Dries, Arne V, en Jari
Een dikke proficiat Arne Lavaert met uw twaalfde verjaardag. Als geschenk stel ik voor dat we samen doen met een overwinning tegen Diksmuide morgen!!!!!!!!!!
De wedstrijd begon met veel middenveldspel en weinig kansen , bij een aanval van Scw nam de verdedeging van Petegem de bal over en met een snijdende pas door onze defensie kwam een speler oog in oog met onze keeper die mooi gelobd werd. De geel-witten waren niet echt van slag en probeerden steeds naar voren te voetballen.Bij een hoge bal naar het Wielsbeeks doel was er een slechte communicatie tussen onze verdedeging en de keeper waardoor Petegem opnieuw kon profiteren .Resultaat aan de rust 2-0. Na de nodige coaching begonnen ze goed aan de tweede helft en toen Dries alleen doorging werd hij foutief gestopt in de zestien.Nichola nam de penalty en scoorde 2-1. De mooiste actie was evenwel van Petegem dat met enkele passen de bal aflegde en hard in doel schoot, 3-1. De kopjes gingen wat naar beneden en Petegem kon nog tweemaal scoren 5-1. Stijn ging na een mooie pas van Alex nog eens alleen door maar de keeper hield de bal mooi tegen. Volgende week naar Diksmuide , de leider in de stand.
Speelden voor Scw Axel,Thibault,Robbe, Seppe, Alex, Arne L, Niels,Stijn, Nichola,Gregory, Emile, Dries, Josse
Nu woensdag is er geen training maar een oefenwedstrijd tegen de U11 van Wielsbeke De wedstrijd gaat door in Ooigem en dit om 18 uur in plaats van 19 uur OPLETTEN en op tijd verzamelen, voor wie kan om 17u15 Veel succes
Ik vond het gisteren een fantastische namiddag en wil iedereen bedanken voor de massale opkomst. Voor de gastjes was het een leuke samenkomst en een andere manier van sporten, voor de ouders even bijpraten en een glaasje drinken.
Bedankt , dit geeft moed en voldoening om in de toekomst nog iets te ondernemen naar organisatie toe
De coördinatietraingen hervatten nu maandag 10 januari en dit van 18u15 tot en met 19u15.
De wedstrijd van woensdag gaat niet door , wel de gewone training .
Na een gesprek met de jeugdcoördinator Wim weet ik dat er nu direct géén nieuwe spelers bijkomen , naar volgend seizoen toe zijn ze nu al bezig met verschillende spelers.
We werken dus verder met dezelfde groep maar er zouden regelmatig mid-weekse oefenpartijen worden georganiseerd om iedereen veel speelgelegenheid te geven.
Als we zondag voor het zwemmen met 15 personen zijn zou het kunnen zijn dat Ksw Wielsbeke tussen komt met een vergoeding (zeg wel zou kunnen) Dus ik zou vragen om niet apart binnen te gaan maar in de inkomhal af te spreken vanaf 14 uur en samen naar binnen te gaan
Dit weekend is er geen wedstrijd voorzien voor de U12. Wel zou er volgende week woensdag een oefenmatch zijn tussen Zwevegem en onze U12 , dit vervangt dan de training. Of we thuis spelen of op verplaatsing is nog niet duidelijk maar word zo snel mogelijk meegedeeld.
De eerstvolgende training van vrijdag 07 januari zal pas van start gaan om 19u15 en dit omdat er pas vanaf dan licht zou zijn, de training stopt wel zoals voorzien om 20u30.
Bij deze zal ik mijn best doen om de blog over te nemen van Kurt , maar gemakkelijk zal het niet zijn . Volgens mij kon je het niet beter doen dan hetgene Kurt allemaal heeft gedaan. We wensen Colin bij deze veel succes en veel voetbalplezier maar onze wegen zullen zeker nog eens kruisen.
Zoals ik van Christiaan heb vernomen starten we woensdag 05 januari met volle moed met de eerste training . Dus allen present .
Voor de waterratten onder ons niet vergeten dat we zondag afgesproken hebben om te gaan zwemmen in Waregem, dit vanaf 14.00 uur.
Ik wil hier ook van de gelegenheid gebruik maken om iedereen een gelukkig nieuwjaar toe te wensen en een goede gezondheid
Geachte spelertjes en ouders en allen begaan met de U12. Zoals gekend zal Colin dit jaar voor een andere ploeg spelen. Ik zal daardoor niet meer in de mogelijkheid zijn om de ploeg te volgen, foto's nemen enz.... De blog, welke ik met plezier heb gedaan, zal ik overdragen aan Kurt Pauwels. Bedankt aan alle spelers, ouders en trainer voor de leuke 4,5 maand. Echt, ik ga dit missen en zeker ook jullie.
Het nieuwe jaar is aangebroken. Een voorspoedig 2011 gewenst voor alle spelers, trainer en sympathisanten van de U12 Ksc Wielsbeke. Hopend op een sportief voetbaljaar.
Op 2e kerstdag werd Jari 11 jaar. Jari, ik heb op die dag niet op mijn computer gezeten vandaar wat vertraging. De gelukwensen van de ploeg zijn je zeker van harte gegeven. Proficiat.