Inhoud blog
  • Ziekjes
  • De eerste training zit er op
  • Het begin
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Kris_loopt
    Kris bereidt zich voor op 20km
    05-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Vandaag donderdag,

    Ik ben gisteren nog eens gaan lopen. 2x5minuten met 2 min rust. Nu zullen er velen zeggen van jaja gij zeveraar, maar ik had echt wel het gevoel dat het iets beter ging dan dinsdag. is dat normaal? ik hoop van wel, en als dat zo verder gaat, dan ga ik nog moeten oppassen dat ik geen last krijg van runnershigh of zoiets.

    Nu heb ik drie daagjes rust ingelast, morgen een saunaatje en voor de rest niet veel. zaterdag naar het peuterzwemmen met de dochter en dan zondag ochtend of 's avonds nog eens de loopschoenen aandoen.

    tot de volgende keer.

    greetings
    Kris

    05-03-2009 om 22:41 geschreven door Kristoffel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste training zit er op
    Vandaag begonnen met de voorbereiding. Ik heb mijn eerste meters gelopen en moet toegeven, ik heb al spijt dat ik er aan begonnen ben. Hoesten, proesten, mensen dachten dat ik ver ging sterven. Zij niet alleen, ook mijn vriendin deelde die mening toen ik volledig uitgeput in zetel plofte. Hoe slecht kan je conditie zijn, ik heb 2x 4 minuten gelopen met een pauze van 2 minuten en het was ongelooflijk lastig. Ik was blij dat ik mijn Ipod bij had. daar heb ik een muziekje opgezet die ik op het internet gevonden had en vond het toch niet onaangenaam om te gebruiken. ergens wordt je lijdensweg verlicht.

    Maar we gaan positief blijven, we gaan er voor. morgen een dagje rust, en woensdag is de volgende trainingsdag. dan doen we nog eens hetzelfde en zaterdag of zondag doen we dat nog eens.

    groetjes en tot woensdag.

    02-03-2009 om 22:01 geschreven door Kristoffel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Alle steun is welkom

    Hey bezoeker(s), Met jullie berichtje, steun ga ik zeker mijn best doen om jullie niet teleur te stellen en de wedstrijd uit te lopen thx Ik



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs