Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Foto
Foto
KOTV Noordzee
Koninklijke Oostendse Turnvereniging Noordzee
25-10-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een eerste update
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Hey iedereen,

Het is de bedoeling de blog regelmatig te updaten, dus hier gaan we dan… Ik had gedacht om op regelmatige basis de vooruitgang of “stoten” van de turnsters en/of trainsters te vertellen. Op deze manier krijgen jullie hopelijk een beter idee van hoe het er in de zaal aan toe gaat en hoe de trainingen van je dochter vorderen.

De voorbije maanden hebben de meisjes voornamelijk fysieke voorbereiding gedaan. Opnieuw een beetje in vorm komen na de vakantie zeg maar. Spierballen kweken, je benen weer achter je hoofd kunnen leggen (en in de oorspronkelijke vorm terug geraken), weten waar links en rechts, boven en onder is als je in alle mogelijke houdingen in de lucht hangt, … kortom alle soorten oefeningen om je lichaam weer onder controle te krijgen. De komende weken worden de oefeningen steeds turnspecifieker en gaan we meer en meer de elementen trainen die straks in de oefeningen moeten te voorschijn komen. En dat betekent… hard trainen (zoals altijd natuurlijk )!

Luna en Naomi gingen in september ook naar hun eerste controletest van dit turnseizoen in het topsportcentrum in Gent. Voor Naomi was het de allereerste keer (spannend!!), Luna wordt een “oudje” (grapje Luna! tongue), want zij gaat reeds voor het 3de jaar mee naar Gent. De bedoeling van die testjes is om de ontwikkeling van de meisjes vanop jonge leeftijd te kunnen volgen, bij te sturen (indien nodig) en de meisjes beter te leren kennen. De meisjes tonen wat ze kunnen en wat ze al allemaal hebben bijgeleerd. De trainers kunnen ondertussen hun vragen en problemen afvuren op de trainers van het topsportcentrum om dan weer met een pak nieuwe oefeningen naar huis te gaan. Het werd een leuke dag. Zowel Luna als Naomi deden super hun best. Noami deed zelfs voor de allereerste keer een dubbele salto voorwaarts in de blokkenkuil en Luna lukte haar halve schroefsalto rugwaarts op grond! Woehoe! 3 tevreden gezichten op weg naar huis!

Oktober werd een drukke maand voor de trainers en juryleden. Het jaarlijkse “Kaderweekend” werd georganiseerd in Gent, daar kunnen trainers en juryleden gans het weekend bijscholingen volgen, en dan waren er ook nog de jurycursussen…. STRESSSSS! 2 weken geleden hadden Jamie en Elke hun jurycursus, dit weekend was het de beurt aan Annik, Conny en mezelf. Joëlle ging ook mee, maar dan om de cursus te geven… jaja, we hebben een echte “pro” in ons midden!  (ik ga het mogen horen  dat ik dat geschreven heb! Hihi, sorry Joëlle! tongue ).  En ik kan jullie verzekeren, we hebben gezweet!!! Amai! Nu, deel 1 zit erop… nog enkele weken oefenen en dan het 2de en laatste deel.

Volgende week start de herfstvakantie, dus dat betekent dat we er weer stevig tegenaan gaan! :banana: Voor sommigen enkele volle dagen training, dus vergeet je boterhammen niet! En papa’s, als je een broodje meebrengt voor je dochter, geef dan niet je eigen broodje door, want een broodje met “oude gurken” en “piksaus” is niet zo lekker als dat met worteltjes en tomaten!

Zo, dat was het voor deze keer. Volgende keer een update over de vorderingen op training van de meisjes en ik probeer ook wat foto’s te nemen en/of filmpjes te maken.

 

Groetjes,

Josie

25-10-2009 om 00:00 geschreven door KOTVN  


22-10-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Linken filmpjes en foto's
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Hallo allemaal,

Zoals je kunt zien, zijn er in de rechter kolom linken gemaakt naar de sites met de filmpjes en foto's. Dat is iets handiger om terug te vinden. Zo moet je als er in de toekomst meer berichten op komen te staan niet telkens helemaal terug naar het begin van de blog. 


Veel plezier ermee! 

22-10-2009 om 15:31 geschreven door KOTVN  



Archief per week
  • 27/12-02/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 02/11-08/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009

    Blog als favoriet !



    Klik op onderstaande logo om de fotoboeken van AGD te bekijken.
    Foto

    Foto

    Klik op onderstaande logo om filmpjes te bekijken van AGD.
    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs