Zaterdag mochten we gaan spelen op de terreinen van VK Avelgem , en dit om 9u15 . De wedstrijd was niet echt denderend , onze mannen liepen er als kippen zonder koppen bij . Het was net of het hun eerste wedstrijd was die ze speelden . Vk Avelgem zat wel goed in de wedstrijd , al liep de trainer soms de kog'ers voor de voeten . Jelle zorgde voor het eerste doelpunt voor Stasegem , het 2de doelpunt kwam van Lowie . Dit waren de 2 jongens die scoorden voor het fluitsignaal want we konden rusten met een 2 - 2 gelijkstand . Na de rust zagen we al een ietwat beter stasegem spelen want Arno scoorde het 3de en tevens ook het 4de doelpunt voor de kog'ers . Het 5de doelpunt kwam van Kas , en Lowie zorgde voor het 6de en het 7 doelpunt . Arno kon nog de 6-8 maken , en via een hoekschop scoorde een spelertje een owngoal en zo werd de wedstrijd beeindigd met een 6-9 overwinning .
De mannen die speelden : Jarne - Robin - Kas - Jelle - Matthias - Lowie - Arno De mannen die scoorden : Arno (x3) - Lowie (x3) - Jelle (x1) - Kas (x1)
Volgende wedstrijd gaat door op Zaterdag 31/10/2009 en dit om 10u15 op de velden van SV Anzegem . En dit zonder onze Matti , hij is gesneuveld en zit thuis met de griep .