ze geven zichzelf teveel ruimte voor uitdagen-agresseren; afrika, midden-oosten, azië, rusland en china.
als ze zo verder doen, zullen ze eens een fameuze bloedneus gepresenteerd krijgen door het midden-oosten, rusland, china en de vrije wereld.
13-02-2024, 05:05
Geschreven door Koen De Vriendt
' biden is duidelijk niet bij z'n zinnen en/of voert een toneelopvoering-klucht. '
hij vraagt om de bende nazi-criminelen die de palestijnen uitmoorden om een '''''humanitair plan''''' te maken.
denken die usa-nazi-crime-clowns nu werkelijk dat éénieder die bij z'n zinnen is, ze ook nog maar enigszins serieus neemt.
de toneelspelerij of clownerie die biden, blinken, de excuus-neger, het usa-congress en de usa opvoeren, kent maar weinig grenzen. wellicht nog een understatement.
13-02-2024, 03:46
Geschreven door Koen De Vriendt
' manipulatie, vervalsing en obstructie van prijzen van goud, zilver en edele metalen maakt dat mijnbouw onterecht niet of ruim onvoldoende geappecieerd wordt. '
de opbrengsten van vele mijnenzijn te laag opdat ze geappecieerd-naar waarde geschat zouden worden, kennelijk.
dat heeft wellicht véél te maken of véél te maken mette lage prijzen van metalen, in het biezonder edele metalen.
zoals goud, zilver, palladium, platinum, rhodium, enzovoort.
edele metalen die ook de ontginning van vele andere ( industriële-burgerlijke ) metalen idealiter dienen te subdsidiëren/betoelagen. bij te lage prijzen gebeurt dat echter niet !! of onvoldoende.
of is de situatie bijna omgekeerd !!
het moet niet noodzakelijkerwijze ''aanbeden'' worden, maar als het mijnbouw op eenrechtmatige, kundige en integere manierbeoefend wordt, is het zéér nuttig voor de wereld.
bijna al die producten zijn ( zéér ) noodzakelijk en nuttig/weldadig in principe.
meer appreciatie/validatie/erkenning/herkenning van de kwestie zou in principe nuttig en weldadig zijn.
het tegendeel is potentieel catastrafaal voor vele landen/territoria en mensen.
13-02-2024, 02:51
Geschreven door Koen De Vriendt
' als bitcoin evolueert richting 70.000. - 80.000. - 90.000. - 100.000. dollar ( huidige waarde van de dollar ), zal goud reageren met verdere prijsstijgingen. '
op zichzelf, alle overige factoren gelijk.c.p. ( ceteris paribus )
' 60.000. -70.000. -80.000. -90.000.?!? dollar voor 1 bitcoin lijkt nu wel in de kaarten te zitten?!? '
het is natuurlijk ook een indicatie voor de zwakte van de dollar(s).
maar nogmaals; de specifieke prijs wordt nog steeds vooral gedetermineerd doormanipulatie, obstructie en vervalsing. vooral/in hoofdzaak met gedrukte, frauduleuze dollars.
het specifiek koersverloop en de 'eventuele timing' is daardoor in betekenisvolle mate 'willekeurig' en dus ( héél ) moeilijk of niet in te schatten.
Bemerk dat idere belegging waardeloos kan aflopen !!!!
13-02-2024, 01:24
Geschreven door Koen De Vriendt
' als bitcoin snelle, plotse en grote sprongen opwaarts maakt, heeft dat vaak, zo niet meestal, te maken met het tijdelijke opgeven/tussentijds versoepelen van bepaalde manipulaties/obstructies/vervalsingen; of omdat de fed-treasaury en zwarte fondsen en
het zijn zeker/hoogst(hoogst)waarschijnlijk géén sprongen eigen aan een natuurlijk, rechtmatig koersverloop en eigen aan natuurlijke, rechtmatige handel.
HET IS EEN SCHANDE DAT EEN DERGELIJKE BENDE NAZI-CRIMINELE BEZETTERS VAN PALESTINA EN HET MIDDEN-OOSTEN/VRIJE WERELD NOG NIET ECHT ZWAAR GEBOMBARDEERD ZIJN !! ZE MOETEN GENEUTRALISEERD WORDEN GEZIEN ZE VAN GEEN WIJKEN/OPHOUDEN WETEN !!
HUN REGERINGSZETELEN MINISTERIE VAN DEFENSIE/GENERALE STAFZWAAR BOMBARDEREN !!!!
BEREID NEUTRALISATIE/VERNIETIGING VAN HUN GROTE MUNITEDEPOTS, NUCLEAIRE DEPOTS EN MARINE-INFRASTRUCTUUR EN MARINESCHEPENVOOR EN VOER ZE UIT !!!!
VERNIETIG HUN MILITAIRE VLIEGVELDEN, HERSTELPLAATSEN VOOR VLIEGTUIGEN, MILITAIRE VERKEERSTORENS EN HUN GEVECHTSVLIEGTUIGEN, JACHTVLIEGTUIGEN, MILITAIRE TRANSPORTVLIEGTUIGEN EN HELICOPTERS !!!!
VERNIETIG HUN RAKETINSTALLATIES EN HUN RAKETDEPOTS !!!!!
VERNIETIG OOK HUN TANKDEPOTS EN DE HERSTELPLAATSEN VAN/VOOR HUN TANKS.
KORTOM, VOER DE VERNIETIGING VAN HUN LEGER VERDER OP !!!!
13-02-2024, 01:00
Geschreven door Koen De Vriendt
' joodse nazi-crime-duivels moeten verdreven worden uit geheel palestina; IRAN/RUSLAND/VERZET/MIDDEN-OOSTEN/TURKIJE/AFRIKA !! '
hun seriemoorden/massamoorden/genocide/gijzeling op/van palestijnen, moslims en christenen en ook op joden zelf zijn totaal onaanvaardbaar/onuitstaanbaar en vragen om ( nog ) méér en meer neutralisaties en destructie van het leger/de wapens/wapensystemen en munities en ondersteunende industrieën/fabrieken en infrastructuren van de nazi-groep netanyahu.
of moeten we zeggen, biden-blinken en de/hun?!? excuusneger.
ik denk dat dat feitelijk steeds moeilijker te aanvaarden is voor china, rusland ( rusland, china ), mongolië, centraal azië, iran, noord-korea zelf.
ik betwijfel of zelfs japan met een dergelijke openlijke en roekeloze en vooral levensgevaarlijke handelwijze werkelijk opgezet is.
ook voor hen is een dergelijke, roekeloze handelswijze zéér gevaarlijk.
handelt hij direct hoogverraderlijk ''in opdracht'' van de usa?!?....................................................................
13-02-2024, 00:31
Geschreven door Koen De Vriendt
' het feit dat ze hun 'beste' aanvalsbrigades naar een verloren post als avdiivvka moeten sturen, zeg mogelijk iets over de situatie van de nazi-groep zhelenksy. '
...
13-02-2024, 00:17
Geschreven door Koen De Vriendt
' meer zware mittraileurs, handmitrailleurs en kleine drones en pantservoertuigen naar avdiivka sturen; RUSLAND/LEGER/PUTIN/SHOIGU/MEDVEDEV/DEFENSIERAAD !! '
hun artillerieposten!!!!, artillerievervoer!!!!!, pantserwagens!!!!!, tanks, gewone voertuigen, munitiedepots!!!!!, slaapplaatsen!!!!!!, verschansingen, dieperligende commandoposten!!!!! en himars/raketinstallaties!!!!!, helicopters en vliegtuigen!!!!!lokaliseren en vernietigen zonder méér !!!!!
probeer ze eerst nog te overtuigen tot overgave/overdracht wapens indien ze pro-russisch en anti-zhelensky zijn.
één of meer aanvalsbrigades van de nazi-groep zhelensky vernietigen/neutraliseren als/waar het nodig is !!!!
' als polen nucleaire wapens wilt verwerven, dienen ze per direct uit het non-prolifatieverdrag te stappen. '
want met die uitgesproken intentie van de poolse regering ( bij monde van generaal 'jaroslaw krazewski' nog eens openlijk herhaald voor de gehele wereld ) stappen/stapten ze feitelijk per direct uit dat verdrag.
ze houden zich in ieder geval niet meer aan dat verdrag.
zoniet heeft polen dat verdrag met verraderlijke motieven ondertekend van zodra dergelijke bedoelingen er zijn.
ik zou welhaast zeggen met verraderlijke aanvalsmotieven op landen die zich wel gebonden voelen door dat verdrag en die misschien zullen worden aangevallen of zeker afgedreigd/geïntimideerd worden door polen, de usa/uk en company met nucleaire wapens.
13-02-2024, 00:07
Geschreven door Koen De Vriendt
12-02-2024
' de anti-democratische ''G7'' moet ophouden het midden-oosten, de ukr. van rusland, rusland, palestina, noord-afrika en afrika en de gehele vrije wereld verder aan te vallen en te bezetten. '
anti zowel in die zin van 'tegen' en 'in de plaats van' ( naar het grieks geloof ik ).
dat is onaanvaardbaar.
12-02-2024, 23:58
Geschreven door Koen De Vriendt
' men kan thans niet geloofwaardig gelden/middelen aanwenden voor de na-oorlogse (re)constructie van betwiste/bezette gebieden in de ukr. van rusland. '
waarbij bovendien opgemerkt dient te worden dat er in vele/de meeste regio's van de ukr. van rusland betrekkelijk weinig algemene of zelfs weinig schade in het geheel is.
de grote schade bevindt zich in de frontzones en in en rond ( grote) steden, stedelijke kernen en nederzettingen/verschansingen/commandoposten/militair-logistieke centra die in die zones liggen/lagen of ze bevoorraden.
want de speciale operatie is nog bezig/niet voltooid en de nazi-groep zhelensky-usa-uk is nog niet ( geheel ) verwijderd van het grondgebied/territorium van de ukr. van rusland.
japan moet steun aan de nazi-groep zhelensky, tenzij de steun nog niet wordt vrijgegeven, dus ook niet zo betitelen. dat ismisleidend/verraderlijken niet in overeenstemming met de werkelijkheid.
ze vermomt op verraderlijke-misleidende wijze steun aan de nazi-groep zhelensky als steun voor wederopbouw en herstel.
12-02-2024, 23:55
Geschreven door Koen De Vriendt
' de usa-senaat doet er goed aan om megalomane ( militaire ) steun aan nazi-groepen zhelensky en netanyahu-joden stop te zetten. '
ze kunen het éénvoudigweg wegstemmen.
... dan is het van de baan.
12-02-2024, 23:45
Geschreven door Koen De Vriendt
' rusland is OOK een voortzetting van het tartaarse-kazachse-iraanse-centraal-aziatische, turkse-centraal-aziatische ( turkse volkeren in centraal azië ) en mongools-chinese en siberische ( historische ) complex. '
dat vergeten velen of willen ze vergeten en verbergen. ook ''personaliteiten'' die hun eigen geschiedenis en die van hun buurvolkeren en buurterritoria wat beter zouden mogen begrijpen/kennen ( ze zijn tenslotte van daar ) en kennelijk al te nauwe banden hebben of hadden met usa-uk en company.
het is goed dat de ( verborgen? ) vermogens/inkomensstromen van dergelijke figuren en van hun omgeving eens nauwkeurig en diepgaand en blijvend onder de loep genomen worden.
dat zou ik vele gevallen de motieven om onrechtmatige en vooral verraderlijke propaganda te voeren voor usa-uk en company in hoge mate verhelderen...
dat zou aantonen dat hun ''bedoelingen'' vooral ingegeven zijn door eigen stoffelijk gewin en door hetverlangend zich blijvend te ontrekken aan vervolging voor grote diefstallen en roof en andere misdadigheden tegen de burgers/kameraden.
zijn het soms niet de figuren die bvb. mongoolse (bodem)rijkdommen/mijnen en landbouwrijkdommen/landbouwexploitaties voor een appel en een ei of véél te goedkoop verkocht hebben aan usa-japan-eu-uk-china-taiwan-asraël/joden-frankrijk-... en company......?!?
hopelijk is dat alles niet van toepassing, maar in vele, zo niet de meeste gevallen valt daar wel ( 'wat' ) voor te vrezen...
12-02-2024, 23:43
Geschreven door Koen De Vriendt
' USA en UK ( het gaat hier vooral om militaire basissen en vliegdekschepen ) moeten zich terugtrekken uit het midden-oosten. '
in het biezonder daar waar ze feitelijke bezettingsactiviteiten en exploitatie-activiteiten van landen/territoria en het midden-oosten/afrika/rusland en azië uitvoeren en vorm geven/uitvoeren.
kan men er zoniet verbaast over zijn/wezen dat situaties ( verder? ) kunnen escaleren?!?
12-02-2024, 23:19
Geschreven door Koen De Vriendt
' pas thans wat op voor de zon/zonnestraling !!! '
het fijne weet ik er niet van, maar dezonnestralen/zonnestralingkunnen/kan thans schijnbaarzéér krachtig zijn. men is daarvoor niet afhankelijk van meetapparatuur; men kan het ook zelf opmerken als men een waarnemingsvermogen/opmerkingsvermogen heeft !!!!!
zo hevig is het !!
in de eerste plaats schijnt de zon op bepaalde momenten schijnbaar zéér hevig/krachtig.
gisteren of eergisteren nog eventjes, net voor zondsondergang, naar zo'n ''hoog-energetische-explosieve??'' zon gekeken en enige seconden ernaar kijken gaf al opmerkbare/merkbare/opmerkelijke verslechteringen van het gezichtsvermogen ( kleine lettertjes kijken/details kijken wordt moeilijker, de lettertjes schijnen te verdwijnen en 'vlekken' 'op' het oog die menige minuten of zelfs langer aanhouden !! ).
WEES DUS VEILIGHEIDSHALVE VOORZICHTIG VOOR OGEN!!!! EN MISSCHIEN ZELFS HUID !!!!!!!
IN HET BIEZONDER OOK VOOR LANDEN WAAR HET NU GEEN WINTER IS, MAAR (HOOG)ZOMER/LATE LENTE/VROEGE HERFST !!!!!!
BESCHERM U DUS TEGEN DE ZON-ZOMMESTRALING ALS/WAAR HET NODIG IS !!!!!!
12-02-2024, 23:08
Geschreven door Koen De Vriendt
' nato heeft schrik/is ervoor beducht dat de rol van de joden in de verraderlijke aanval op rusland, oost-europa en de sovietunie meer algemeen bekend wordt. '
een verraderlijke aanval op democratie en communisme.
de joden/mossad/cia/...,al dan niet in ( intensieve ) samenwerking met westerse regeringen, nato, eu, eeg, eg en anderen en parlementen en met de politiek-criminele klasse.
ook ''lokalere'' besturen ( regio's/provincies/gemeenten/steden hebben zich allerminst onbetuigd gelaten ).