EEN ZOVEELSTE OORLOGSDAAD/GENOCIDAIRE DAAD TEGEN DE GEHELE BEVOLKING DOOR EEN NAZI-CRIMINELE BEZETTINGS-ROOF-REGERING EN HUN DUIVELSE KNECHTJES.
OP DEZE MANIER WORDEN DE POST EN HEEL HUN NAZI-CRIMINELE BESTUUR EN MANAGEMENT VERDER EEN TOTALE VIJAND VAN DE BELGISCHE BEVOLKING.
het bewijst ook dat deze regering totaal achterlijk en onbekwaam en crimineel is !!
dat ze zoiets zelfs maar durven voorstellen !!
300.000. euro BRUTO!! maximum ( inclusief alle bruto voordelen en vergoedingen en potentieel maximale bonussen is het hoogst mogelijk aanvaardbare !! ).
alles wat daarboven ligt, zal de belgische bevolking sowieso als een daad van beestachtige agressie en een oorlogsdaad en oorlogsverklaring beschouwen !!
men neemt best de héél hoge vergoeding van de federale hoogste ambtenaren ( salarisband 7 ) als refenentie. dat is destijds ook afgesproken !!
20-09-2023, 02:02
Geschreven door Koen De Vriendt 
|