zelfs openlijk.
het is geweten dat hij van verschillende pump en dump-stocks-bedrijven aanzienlijke geldsommen heeft ontvangen om hun aandelen te 'promoten' en argeloze en/of winstbeluste beleggers te benadelen/in het zak te zetten ten onrechtmatige voordele van vooral insiders ( management, stichters, investeerders van het eerste uur, referentie-aandeelhouders,... ) !!
het zou gaan om bedragen van 25.000.-30.000. dollar die hij heeft ontvangen van deze corrupte bedrijven voor korte promotionele vermeldingen.
hij ligt ook véél over vervalste financieel-economische data en statistieken en/of doet alsof zijn neus bloedt. het één en het ander is misschien dus niet zo verwonderlijk !!
hij speelt de vervalsingsspelletjes mee om zijn you tube-kanaal/licenties te kunnen behouden... nu is dat niet enkel zijn fout. maar toch. uitgesproken integriteit moet men bij de man/schelm zeker niet gaan zoeken !!
04-03-2023, 16:03
Geschreven door Koen De Vriendt 
|