laten we de aardbol dynamieteren of voortbestaan?!?
10-08-2022
' regime zhelensky lijkt/is?? wanhopig !! '
dat kan de frontale aanvallen op vrij Rusland ( Krim en andere grensgebieden ) verklaren.
terwijl ze weten dat Rusland ze met één vingerknip nucleair kan wegbranden.
10-08-2022, 21:09
Geschreven door Koen De Vriendt
' bombardementen van de KRIM door bende-zhelensky ( mossadjood ) zijn onaanvaardbaar en moeten beantwoord worden, RUSLAND/LEGER/PUTIN !! '
ze moeten beantwoord worden met nucleair-tactische bombardementen van KIEV en LVIV.
ook WARSCHAU en BERLIJN moeten nucleair-tactisch onder schot gehouden worden. zowel nucleair-tactisch als geheel en massief nucleair, mocht dit nodig blijken.
probeer de impact beperkt te houden, maar de schuilplaatsen en commandocentra van het crime-regime en hun crime-opdrachtgevers ( nato, eu, uk, usa,... ) zeker te vernietigen.
een onsteking tot 10-25 gram nucleaire splijtstof kan misschien al volstaan. klein en bescheiden beginnen.
ook Washington en de gehele USA en zijn basissen moeten geneutraliseerd worden. zij zijn de opdrachtgevers en puppet masters van hetnazi-mossad-regime zhelensky.
10-08-2022, 21:07
Geschreven door Koen De Vriendt
' NUCLEAIRE EN CONVENTIONELE ( waar wenselijk ) BOMBARDEMENTEN VAN WASHINGTON EN GEHELE USA MOGEN UITGEVOERD WORDEN, RUSLAND/LEGER/PUTIN !! '
de silo's moeten nucleair vernietigd worden met héél, héél hete munitie.
Denk ook aan ALASKA en de buitenlandse basissen met nuclaire wapens. bvb. Guam, Hawaï en vele andere.
denk ook aan de Azoren !! denk aan antartica.
de commadocentra en aanvalscentra moeten ook hetzij nucleair, hetzij conventioneel, vernietigd worden.
het politieke crime-centrum, 'Washington', moet zeker en vast nucleair en massief geneutraliseerd worden.
ook Denver, wat één van de schuilplaatsen van het crime-regime zou zijn. wellicht in de buurt van een militaire luchthaven.
marinebasissen ( in het biezonder voor vliegdekschepen en onderzeeërs ) moeten ook geneutraliseerd worden.
idem voor vliegtuigbasissen, in het biezonder nucleaire of potentieel nucleaire.
10-08-2022, 21:00
Geschreven door Koen De Vriendt
' Anton Kreil – Mainstream Media is Useless - Donÿt Consume It! - link you tube. '
' China en Rusland zullen de USA ten gepaste tijd ( deels ) verdrijven uit de PACIFIC ( stille oceaan ). '
de USA en company hebben weinig te zoeken in het westelijk gedeelte van de stille oceaan ( pacific ).
de USA zouden er verstandig aan doen het westelijk gedeelte van de Stille OceaanOP EIGEN INITIATIEF te verlaten !!
maar of ze dat werkelijk zullen doen, is nog iets anders.
09-08-2022, 23:07
Geschreven door Koen De Vriendt
' China en Rusland moeten de USA-vloot ( en 'company'-vloot ) oostelijk en zuidelijk van China localiseren en desnoods neutraliseren !! '
ook deUSA-basissen en wapensystemenopGUAM, HAWAÏ en de andere omliggende eilandengroepen moeten gelocaliseerd worden.
de silo's en nucleaire raketinstallaties moeten met héél, héél hete munitie ( nucleair ) uitgeschakeld worden.
idem voor de vermoedelijke opslagplaatsen van atoombommen en atoomraketten.
ook de vliegdekschepen van de USA en company moeten gelocaliseerd en permanent geschaduwd worden met onderzeeërs op een veilige afstand !!
idem met de nucleaire en andere onderzeeërs van de USA en company !!
Rusland kan militair-technische en militair-logistieke hulp bieden !!
Rusland zou de midway-eilanden moeten bezetten, net boven ( noordelijk van ) Hawaï. Dat zou billijk zijn en het evenwicht tussen Rusland en China ( China en Rusland ) in de hand werken.
China Hawaï en eilanden en Guam.
09-08-2022, 23:03
Geschreven door Koen De Vriendt
' het trainen van nazi-rebellen in het U.K. door Finland en Zweden is een oorlogsdaad tegen Rusland en tegen de rest van europa en de rest van de wereld !! '
Men speelt met vuur.
nu ja, die schurken ( Finland) hebben in W.O. 2 samen met nazi-duitsland gevochten.
dus zoveel moet men er ook niet van verschieten...
09-08-2022, 22:44
Geschreven door Koen De Vriendt
' betonstructuren in KHARKIV en MYKOLAÃV destructiever bombarderen, RUSLAND/LEGER/PUTIN !! '
zeker in KHARKIV !! dan kunnen ze hun troepen minder elders inzetten.
ook de sleuven en geulen en aarden/betonnen structuren waar ze hunartillerie en raket-installaties in onderbrengenlocaliseren en destructiever trachten te treffen !!
hun artillerie localiseren en neutraliseren!! ook hun raket-installaties lokaliseren en neutraliseren !! HIMARS !!
en elders waar ze de nazi's van zhelensky en USA/UK en company een strategisch voordeel kunnen verschaffen ( hoogte ( uitzicht ) plus dekking/pantsering ).
09-08-2022, 22:41
Geschreven door Koen De Vriendt
' wie een vinger uitsteekt naar een neutraal Turkije zal door Rusland nucleair vernietigd worden !! '
bezint dus eer ge begint !!
voor de Koerden wordt een uitzondering gemaakt, maar Rusland raadt de Koerden aan een neutraal Turkije tijdelijk te respecteren gezien de huidige moeilijke situatie.
een Turkije dat zou samenwerken met nazi's die europa, het u.k. en de usa bezet houden, zal natuurlijk op minder respect van de Koerden mogen rekenen.
Rusland streeft naar een oplossing die tegemoet komt aan de eisen, desiderata en verlangens van beiden partijen, zowel Koerden als Turken, zonder enig nadelig effect voor beide partijen.
09-08-2022, 22:30
Geschreven door Koen De Vriendt
' Rusland aanvaardt een neutrale opstelling van Turkije volmondig. '
ook gezien de ( erg ) moeilijke geografische ligging van Turkije (tussen oost en west in a.h.w. en op en langs eenbelangrijke maritieme route ).
Rusland erkent de moeilijk positie van Turkije indeze en aanvaardt een neutrale opstelling van Turkije volmondig. dat lijkt Rusland trouwens sowieso het verstandigste en meest verantwoordelijke.
Rusland raadt Turkije evenwel ten zeerste af nog banden te onderhouden met de EU/NATO/USA/UK en andere nazi-maffia-organisaties.
09-08-2022, 22:25
Geschreven door Koen De Vriendt
' USA en U.K. nucleair onder schot houden, RUSLAND/LEGER/PUTIN !! '
ook al hun nucleaire basissen, onderzee-basissen, bommenwerper-basissen en raketbasissen met lange-afstandsraketten en basissen in de buurt van de grenzen van Rusland en/of China en bondgenoten ( Iran en anderen ) moeten nucleair onder schot gehouden worden !!
ook hun nucleaire onderzeeërs en vliegdekschepen, in de mate van het mogelijke, localiseren en nucleair onder schot houden in de buurt van de grenzen van China, Rusland en bondgenoten !!
en ook elders.
09-08-2022, 22:10
Geschreven door Koen De Vriendt
' China en Rusland stellen zich terughoudend op. '
het zijn net de USA en het U.K. en company die zich niet terughoudend opstellen.