De muren voor het terras aan de achterzijde zijn intussen klaar en de putten zijn volledig opgevuld. De betonmuur aan de achterzijde is ook opgemetst en het resultaat is schitterend! Het dak is afgewerkt met EPDM en de dakranden zijn geplaatst. Al de leidingen voor sanitair, verwarming, elektriciteit en ventilatie zijn zo goed als gelegd. Het grootste deel van het plakwerk is ook reeds uitgevoerd. En afgelopen week werden ook de funderingen voor de trappen, terrassen en keermuren vooraan gegoten.
Naast alle werkers, die meer dan welkom waren om hun ding te komen doen op onze werf, kregen we ook al twee maal ongewenst bezoek van 'de veiligheid'. Uiteraard moesten er opmerkingen gemaakt worden, maar al bij al slechts een klein 'grrrrrr-moment' om snel te vergeten.
Nu is het vol spanning afwachten tot de ramen geplaatst worden, met toch al een dikke maand vertraging weliswaar. Het glas werd al geleverd voor onze vakantie, maar de profielen bleven nog achter.