Fellowship te Boston
Inhoud blog
  • Boston by night
  • Whale watching
  • Boston Tall Ships
  • the Fourth of July
  • Boston: out of the blue
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Blog als favoriet !
    Archief per maand
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
    31-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boston
    Juni - juli 2009

    Reeds lang heb ik ernaar uitgekeken, maar nu ben ik dan toch eindelijk in Boston. Doel van mijn verblijf? Mezelf verder specialiseren in de gynecologische pathologie, aan het prestigieuze Massachusetts General Hospital, een van de grote ziekenhuizen van Harvard Medical School.

    Gisteren heb ik reeds rondgelopen in het centrum en Boston is een fantastische levendige stad ! Er is hier zoveel te doen en te zien: ik ga me zeker niet vervelen in de weekends. Een echte blogger of internetfreak ben ik niet, maar langs deze weg zal ik toch proberen om regelmatig wat van Boston te laten zien.

    Groetjes
    Koen




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs