Ik ben Line
Ik ben een vrouw en woon in Leuven (Belgiƫ) en mijn beroep is Student.
Ik ben geboren op 28/11/1990 en ben nu dus 34 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Dans, knutselen, bakken, shoppen, uitstapjes, ....
Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
E-mail mij
Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.
Knutsels en baksels
experimenteren met Line
06-01-2013
Memobord
HEY bloggers,
bij deze mijn allereerste blog! Ik dacht dit is een goede manier om 2013 mee te starten.
Wat doen we op een zaterdagavond: Knutselproject! Ik heb me aan het werk gezet en een poging gedaan een memobord te maken. Dit knutselwerkje heb ik van een vriendin leren kennen en het was bij haar een heel erg mooi memobord geworden. Mijn gedachten waren, dit wil ik ook eens proberen!
Wat heb je nodig?
Canvas (schildercanvas, grootte kies je zelf)
Voering voor quilten ( Quilting batting)
Stof (in welk kleurtje of printje je maar wilt)
Lint (dikte kies je zelf, best bijpassend kleurtje bij de stof)
Knoopjes (deze zijn extra versiering)
Nietjesmachine, naald en draad
Stap 1: Knip de voering en de stof in het juiste formaat. Let erop dat je de stof en de voering langs alle kanten van het canvas ongeveer 10 cm breder knipt. Als je de stof gaat kopen moet je dus zeker rekening houden met de grootte van je canvas.
Stap 2: Plaats de kader in het midden van de geknipte voering. Span deze goed aan en voorkom kreukels, niet hem vervolgens vast aan de achterkant van de canvas (in de houten kader). Doe hetzelfde met de Stof. Voor extra stevigheid kan je ook lijm gebruiken om de stof vast te kleven en erna extra nietjes inschieten.
Stap 3: Span de lintjes in richting dat je wenst over het bord en niet deze vervolgens ook vast aan de achterkant in de houten kader. Span deze ook goed aan! Zorg ervoor dat de lintjes elkaar kruisen, op deze manier vorm je punten waar je kaartje achter kun steken.
Stap 4: Naai de knoopjes vast op de kruispunten van de lintjes. Deze zorgen voor extra stevigheid. Naai ze door het doek heen dan blijven ze zeker vast zitten. Je kan ook gewoon de kruispuntjes van de lintjes met een steekje vastzetten en geen knoopjes gebruiken, dit is naar eigen keuze.
Stap 5: Een mooi memobord om je belangrijkste berichten en herinneren mee op te hangen!