Ja hoor, ook onze kleuters kregen bezoek van de paashaas. Elk mandje werd gevuld met heerlijke chocolade eitjes. Ook Jules kreeg zijn portie. BEDANKT LIEVE PAASHAAS!!!
Onze dikke vriend Gaëtan wordt 3 jaar in de vakantie, maar omdat we van feesten houden hebben we nu al dubbel en dik gevierd. Proficiat Gaëtan en een dikke knuffel van al je vriendjes van de wijkschool!
Kennen jullie het verhaal van Goudlokje? Wel het gaat als volgt: Er waren eens 3 beren die heel veel honger hadden. Mam beer, papa beer en baby beer. Mama beer maakte lekkere berenpap maar deze was nog veel te warm daarom besloten ze een wandeling te maken. Toen ze vertrokken waren verscheen er een klein meisje met haren zo geel als goud: Goudlokje. Ze ging naar binnen en at de pap op van baby beertje, maakte zijn stoel stuk en ging lekker slapen in zijn bed. Toen de beren terugkwamen zagen ze dat de pap opgegeten werd, de stoel stuk was en vond kleine beer Goudlokje in zijn bed. Hij riep vlug zijn grote papa beer. Goudlokje schrok heel erg van die grote beer en ging er maar snel vandoor. Mama beer gaf haar berenpap aan babybeer en gaf hem een dikke knuffel.
Later imiteerden onze kleuters het verhaal van Goudlokje.
Vorige week waren al de kleuters kleine speurneuzen. We gingen overal op zoek naar gaatjes: sleutelgaten, vergieten, dozen, ... Je zou ervan staan kijken hoeveel gaatjes er overal te vinden zijn. Daarna gingen we schilderen met WC-rolletjes want daar zit ook een gat in. De kleuters genoten ervan!
"Bob de bouwer, kunnen wij het maken? Bob de bouwer, nou en of!!!" Ja hoor, onze kapoenen waren allemaal echte Bob de bouwers! Ze maakten een mooi huis voor Jules van een oude doos. Wat een pret!
Bijna vakantie! Dan doen we altijd iets extra in ons klasje, vandaag bakten we lekkere pannenkoeken. De kleuters maakten het beslag en de juffen bakten erop los. Wat lekker zeg! Dank u juf Liliane voor het meebakken!
%
En dan, opeten natuurlijk! Met witte of bruine suiker? Geen probleem, de kleuters lusten alles!
Onlangs leerden we allerlei dingen bij over de muziekinstrumenten. De juf bracht ook enkele instrumenten mee naar de klas waaronder een gitaar. Jammer genoeg kan de juf er enkel op tokkelen en niet op spelen De kleuters mochten ook eens aan de snaren komen en zelfs een geluidje proberen te maken. Dit ging al héél goed, onze kapoenen zijn echte muzikanten!
%
Met dank aan Joeri voor het uitlenen van zijn gitaar!!!
Ik vond nog wat foto's terug over ons thema winter. In januari viel er immers een pak sneeuw uit de lucht en onze kleuters vonden dit super! Jammer genoeg was het net iets te koud om er buiten van te genieten daarom speelden we met piepschuim vlokjes en watten, die lijken een beetje op echte sneeuw. Vooral de piepschuim vlokjes vielen erg in de smaak en werden overal in ons klasje teruggevonden.
Deze week leren we allerlei dingen bij over de dokter en ziek zijn. Dit thema komt recht uit de leefwereld van de kleuters, want iedereen komt wel eens in contact met de dokter of het ziekenhuis. Het leukste is natuurlijk het imiteren van de dokter, en geloof me de foto's zijn niet geposeerd maar onverwachts getrokken. Echt schattig om onze kapoenen zo bezig te zien, geniet maar mee.
%
%
%
%
Moé is erg geïnteresseerd in de spiegel, hij ontdekt hoe hij gekke gezichten kan trekken. Grappig hé.
Groot nieuws: Marvin kreeg vorige week een zusje: Lindy. Mama Marvin kwam langs met beschuit met muisjes. Dank je wel en nogmaals een dikke proficiat met jullie meisje. Geniet ervan! Groetjes van ons allen!
Er komen steeds meer kindjes in ons klasje en onze oudste kleuters zijn nu klaar om naar de grote school te gaan. Lieve Syver, Tijmen, Maya en Emirhan, we gaan jullie héél erg missen!!! Veel plezier bij juf Elke en nog een dikke knuffel van Juf Vanessa, Juf Liliane, Jules, Knuffel en al jullie vriendjes!!!
Vooral onze schoenen kwamen aan bod bij het thema van de kleertjes. Schoenen vinden onze kleuters heel erg boeiend. We stempelden met de schoenzolen. De effecten waren super!
Juf Vanessa is ziek. Dat ze maar gauw genezen is want de kindjes missen haar. Kom maar gauw terug juf Vanessa. Een spoedig herstel. Groetjes, juf Liliane.