Inhoud blog
  • Al naar het einde toe?
  • Daar gaan we dan
  • De dag voor de laatste dag voor......
  • Voorbereidingen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Wisselknieën

    06-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Al naar het einde toe?

    We zijn nu de 4e dag na de ingreep en het opvolgen van de blog is tot nu toe niet gelukt.

    Pas gisteren eerste keer uit bed kunnen opstaan, en zowat meteen naar revalidatie.

    Had de dag voordien al eens een plooi- en strekoefening gedaan met een hulpmachine. Dat lukte aardig maar toen was ik wel nog met de “pijnpomp” verbonden. Niet dat ze met mij veel werk heeft gehad want ik heb de dosis nooit verhoogd, simpel omdat ik nauwelijks pijn voelde, maar het verzacht wel de oefeningen die men moet uitvoeren.


    Wat me wel tegenstond was het lange wachten voor de ingreep. Men laat iemand om 16u in de middag aanmelden, om hem pas de volgende middag van de kamer te halen naar het OK. Met de ingreep was men klaar rond 16u (dinsdag dus) en terug op de kamer rond 17u30. Dinsdag dus geen eten meer, nauwelijks wat drinken, en de eerst volgend maaltijd was dan woensdagochtend. Zeggen en schrijven meer dan 24 uren zonder eten. Vond ik niet plezant.


    Buiten dit ene minpunt anders niets dan lof voor het personeel, de service, de ganse omkadering kortom. Tot zelfs het eten beantwoord alles behalve aan het stereotype ziekenhuis-kost.


    Vandaag, vrijdag dus, een tweede sessie revalidatie, en het moet gezegd, dat van gisteren was maar een opwarming. Deze keer een paar oefeningen gedaan die me wel op het randje van pijngrens brachten. Maar net zoals bij SM stopt men ook als men het vraagt ;-)

    Ondertussen al geleerd hoe het moet om goed met krukken te stappen. Geleerd hoe ik een trap zal moeten op- en af gaan en morgen zal ik warempel leren hoe in en uit een auto moet stappen. Ik vermoed eerder “klauteren”.

    Iets na de middag is men komen vertellen dat het er morgen misschien inzit om naar huis te gaan.

    Maar het hangt af van de voorwaarden die men stelt om een vrijgeleide te krijgen: Knie moet 90, graden kunnen plooien (is ok), men moet met krukken kunnen stappen (is ook ok), de trap kunnen doen (ok ook), maar....de wonde moet ook “droog” zijn. Eigenlijk vrees ik dat daar een probleem zou kunnen zijn. Deze morgen nog bloed uit de wonde en tijdens de dag is het verband weer rood gaan kleuren. De beslissing zal dus morgen vallen. In ieder geval is de plaatselijk kine al verwittigd en die kom maandag de taak van de lieve dames in de kliniek over nemen.


    Tot zover voor nu.



    06-03-2015 om 18:52 geschreven door Aleks  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Daar gaan we dan
    Zo, de laatste uren thuis zijn voorbij getikt. Het vrijdag niet geleverde bed zal dan morgen komen. Daarvoor zal mijn lieve wederhelft zich dan maar een dagje verlof moeten bedelen bij haar werkgever. Als dat niet lukt: probleem.
    Bij leven en welzijn komt de volgden blog uit het hosptaal. Hopelijk met alvast één nieuwe knie.
    Tot dan

    02-03-2015 om 00:00 geschreven door Aleks  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs