Wevelgem City u14 N (KSVS) 1-0
Een ongeschreven wet in het voetbal zegt dat je onmogelijk een wedstrijd kan winnen, als je verzuimt de kansen te benutten.
Hoewel onze knapen zowat de eerste helft achter de feiten aanholden, waren de eerste echte doelkansen toch voor rekening van KSVS.
Eerst kwam de thuisploeg goed weg toen Niels op voorzet van Jany pal op de keeper besloot. Vervolgens moest de thuiskeeper een mooie save verrichten op een schot van Jany. Na een kwartier vertaalde het veldoverwicht van Wevelgem zich uiteindelijk in een 1-0 voorsprong. Nadat hij eerder al tot 2 maal toe een gemaakte goal wist te verijdelen, moest Senne zich uiteindelijk gewonnen geven toen de City-boys een rebound wisten te netten.
Op karakter probeerden de bezoekers zich in de wedstrijd te vechten, al bleven doelkansen uit tot in de slotfase van de eerste periode. Op een goed uitgespeelde counter probeerde Jany 5 voor tijd de keeper tevergeefs met een lob te verschalken. En net voor het rustsignaal moest Senne nog een schot uit een scherpe hoek uit het doel ranselen.
Tijdens de rust leek onze trainer de troepen op scherp te hebben gesteld. Amper was de 2de helft op gang gefloten of een schot van Jany zoefde voorlangs. Onmiddellijk daarop moest de keeper met een kattensprong in de voeten van diezelfde Jany.
Nadat er enkel afstandschoten van Ken te noteren vielen, kwamen de West-Vlamingen in de 10 goed weg, toen onze spitsen een voetje te kort kwamen op een scherp ingespeelde voorzet van Jari.
De storm leekt te gaan liggen tot Ken na 20 in de handen van de keeper besloot. Onmiddellijk gevolgd door een infiltratie van Nas in de as van het veld. Diens schot scheerde de kruising. Bij de daaropvolgende corner devieerde een goed ingelopen Joren net over doel.
Tijdens een prangende slotfase bleven de bezoekers tevergeefs zo zou blijken gaan voor een punt. Met nog 5 op de klok zag Jany geen kans om de keeper uit te kappen. Kort daarop zag hij een afstandschot naast vliegen. Een trap van Nas vanuit de 2de lijn dat tegen de deklat uiteenspatte verdiende beter! Jammer dat Joeri er niet in slaagde het hoofd tegen de bal te zetten.
Dat de scheidsrechter na het laatste fluitsignaal een rode kaart trok voor Jari was voor iedereen - op en naast het veld - een raadsel. Wetende dat hijzelf geen enkel woord wisselde met de man in het zwart! Hopelijk levert deze scheidsrechtelijke dwaling geen schorsing op voor betrokken speler.