Welkom op de site van Fce-Affligem
Zoeken in blog

Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Eendracht Affligem Kadetten
knapen
07-11-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Wedstrijdverslag Daring Bodegem – FCE Affligem

 

Op een zonnige herfstnamiddag konden wij afzakken naar Daring Bodegem. We wisten dat Anderlecht 2 punten heeft laten liggen in Asse ter Heide en zo konden wij 5 punten uitlopen in het klassement. Maar uiteraard moet de wedstrijd eerst gespeeld worden. De coach selecteerde : Niels – Jonas –  Alberto – Kevin – Yannick – Leander – Stijn – Tom – Steve © – Mathieu – Audric.

 

Wij zaten dadelijk goed in de wedstrijd. Na 5 minuten was de ban al gebroken en trapte Audric de bal onhoudbaar in de korte hoek op aangeven van Steve. 0 – 1. Op het kwartier verhoogden wij even het tempo waarbij Stijn de bal hard binnentrapt na een mooie pas van Tom. 0 – 2. Een ogenblik nadien draait Steve goed weg van zijn tegenstrever en trapt van op 20 meter de bal voorbij de doelman van Bodegem.  0 – 3. 30ste minuut : De spelers van Bodegem lieten hun hoofd niet zakken en maakten de aansluitingstreffer met een miraculeus doelpunt. 1 – 3. Op slag van rust trapt Niels ver uit waarvan Steve uitermate goed profiteert en de bal met een volley krachtig tegen de netten knalt. Fraai doelpunt, maar hoofdzakelijk goed werk van onze wereldkeeper. De eerste helft zat erop en wij waren zichtbaar de betere ploeg.

 

Iedereen stond klaar om te tweede helft op gang te brengen. Het was even wachten op een aanstaand doelpunt. Het was een doelpunt voor Bodegem. Het elftal leek niet aangeslagen na de 1 – 4 ruststand en begon grondiger te voetballen. Het resulteerde in een treffer. 2 – 4. Eventjes daarna kon Tom een vrije trap nemen net buiten het strafschopgebied. Uitstekend gegeven! De keeper van Bodegem kon de bal niet vasthouden en de goed gevolgde Mathieu liet de 2 – 5 op zijn naam schrijven. Op het uur krijgt Eendracht een strafschop na een prima uitgelokte fout werd Stijn foutief neergehaald in de zestien. Yannick die de penalty voortreffelijk omzet, maakte zijn eerst doelpunt van het seizoen.      2 – 6. Tom neemt een vrije trap en hij strandt jammer genoeg op het doelhout. Zonde voor Tom die een zeer sterke wedstrijd net niet kon bekronen met een doelpunt. De wedstrijd eindigde haast met 10 voor ons wanneer Kevin hard ingreep op zijn tegenstander en kreeg hiervoor terecht geel.

 

De wedstrijd was gespeeld en wij waren uiterst tevreden met deze overwinning. Door deze zege lopen wij verder uit op onze eerste achtervolger Anderlecht. Met een gracieuze 27/27 zijn wij stabiel leider en kunnen wij al beginnen dromen van de titel! Volgende week spelen wij op het veld van SK Opwijk dat louter 6/27 behaalde. Wij hopen op een 30/30.

Man v/d match : Tom

07-11-2006 om 00:00 geschreven door knapenp  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (3 Stemmen)
12-11-2006
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Topschutterstand

Steve

26

Kevin

10

Mathieu

10

Tom

5

Leander

3

Maarten

3

Audric

3

Stijn

3

Laurens

2

Kebir

2

Bram

2

Miguel

1

Tomas

1

Alberto

1

Bryan

1

Yannick

1

Andere

1

12-11-2006 om 15:17 geschreven door knapenp  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)


Archief per week
  • 06/11-12/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 26/09-02/10 2005





    Rondvraag / Poll
    Wie is uw favoriete club in eerste klasse?
    KRC Genk
    RSC Anderlecht
    KV Club Brugge
    Standard
    Westerlo
    Charleroi
    Gent
    GBA
    Moeskroen
    Beveren
    Brussels
    Lokeren
    Bergen
    Roeselare
    Zulte - Waregem
    Cercle Brugge
    Sint - Truiden
    Lierse
    Bekijk resultaat


    Gastenboek
  • sportieve groetjes
  • Jeugdcup17
  • goed bezig
  • hallo
  • welkom

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs