Club Brugge heeft in eigen huis geen afstand kunnen nemen van Mons. Na 90 minuten en 5 minuten blessuretijd stond op het scorebord nog steeds de beginstand: 0-0!
Menig supporter zal zich wel de haren uit het hoofd getrokken hebben. Dit was namelijk een prestatie Club-onwaardig. Na afloop van de partij dropen de Bruggelingen dan ook met schaamrood op de wangen en onder een striemend fluitconcert af. Stijn Stijnen behoedde zijn maats zelfs twee keer voor een achterstand. Eén keer in het begin van de eerste helft na een poging van Wansi, en één keer na de rust toen diezelfde Wansi weer aanlegde. En blauw-zwart
dat kon daar amper dreiging tegenover stellen. Er was wel wat druk in het laatste half uur maar meer dan twee kopballen die van de lijn werden gehaald leverde dat niet op.
Club kan dus niet profiteren van het puntenverlies van Anderlecht en dat maakt deze uitschuiver dubbel zo erg
11-09-2006, 09:19 geschreven door Stijn 
|