Inhoud blog
  • 'Back to (s)C(h)OOL!!!'
  • Huistaken en lessen voor deze week!
  • Voor alle duidelijkheid!
  • Nu maandag allemaal op tijd op school (ten laatste 08.00u)!!
  • Vervolg foto's...
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gastenboek
  • lang geleden
  • Hallo wie is er nog
  • Belangerijk!
  • Frans
  • Match.

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek!

    Foto
    Klasblog 5-6RN!!!

    15-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huistaken en lessen voor deze week!
    Huistaken:
    Enkel 5RN: 'Bingel' (tegen vrijdag)
    Voor 5 en 6RN: Deel 2 in boekje Maascentrum De Wissen (tegen vrijdag)
    Collage 'water is broodnodig' (tegen woensdag)

    Lessen:
    Voor 5 en 6RN: W.O.: 'De Maas' (zie blaadje met vragen voor de toets ---- tegen vrijdag)


    Verzamelen:
    Grote plastic flessen (cola, fanta,...)



    PS: volgende week woensdag, bezoek aan St.Paulus DD-middelbare school (enkel voor 6RN)

    15-04-2013 om 22:39 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voor alle duidelijkheid!
    Voor alle duidelijkheid. Morgen om 08.10u (ten laatste) op school. Enkel een rugzak met lunchpakket, koek en drank, extra t-shirt (eventueel) en zwembroek/zwempak (eventueel) --- GEEN SCHOOLTAS! 
    Sportschoenen: GEEN zwarte zool!!!

    Goede,degelijke fiets met goede banden en vooral goede remmen!!

    We bezoeken de expo (doe-aan-sport-beurs) enkel in de voormiddag. 's Namiddags gaan we fietsen (langs huis meester Willy....).


    Tot morgen!
    Tom

    15-04-2013 om 22:33 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu maandag allemaal op tijd op school (ten laatste 08.00u)!!
    Maandag 15 april trekken we naar het Hoger Technisch Instituut 'St. Antonius' te Gent voor een heuse doe-dag. Daar beleven een hele dag door alles omtrent techniek en nieuwe uitvindingen.

    Zorg alstublieft dat jullie op tijd op school zijn. Ten laatste 08.00u, want ongeveer 5 minuten later moeten we de tram halen!
    Buspasjes mee!!!!

    Tot maandag!
    Meester Tom

    PS: denk je ook nog eens aan je fiets? Is hij in orde, banden opgepompt, remmen werken goed? Dinsdag fietstocht en nadien doe-aan-sport-beurs!!

    12-04-2013 om 16:36 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    31-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vervolg foto's...










    31-03-2013 om 22:26 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En dan eindelijk..... foto's!!!
    Hallo allemaal!

    Ik heb eindelijk gevonden hoe ik de foto's kan verkleinen, zodat ze vanaf nu toch op deze blog kunnen geplaatst worden! Joepie!!
    Ik zet niet al mijn foto's erop, maar maak een eerste selectie!

    Geniet ervan!
    Meester Tom


















    31-03-2013 om 22:23 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.




    31-03-2013 om 22:07 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    29-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En we zijn al terug!
    Jajaa, wat was dat een weekje hé. Het was werkelijk fantastisch. We stapten, liepen, speelden, zongen, dansten, voetbalden, zwommen, amuseerden ons gewoon te pletter!!!!!!!!!!!
    We hebben echt wel iets geleerd: 'Genieten, genieten, genieten!!!!!!!'

    29-03-2013 om 20:11 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    26-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geen foto's, wel een zeer leuke dag!
    Dag lieve mensen! Super leuk is het hier. Ook vandaag kregen we erg mooi, helder weer. En ook al was het erg koud, niks hield ons tegen. De fikse wandeling en het bezoek aan Maastricht waren echt geweldig. Vooral het tochtje in het pikdonker vonden alle kinderen fantastisch! Meester Tom ging met Yavuz naar de huisarts (hij vertrok maandagmorgen al met een gezwollen vinger) die ons kon vertellen dat we helemaal geen zorgen hoeven te maken. Hij is zeker niet gebroken en het zal vanzelf genezen! Amai, is dat even moeilijk om berichten te kunnen posten op deze blog. Blijkbaar zijn de foto's te groot (megapixels....).
    Ik probeer zo meteen enkele foto's door te sturen naar onze directeur. Als dat lukt, kan hij ze misschien afdrukken en uithangen aan de schoolpoort. Of eventueel op de website plaatsen....?


    Groetjes en tot morgen!!

    Meester Tom en co...

    26-03-2013 om 23:16 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    25-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze eerste dag, deel 2!
    Dag allemaal! Juf Thalassa en ik proberen hier al een uur foto's te plaatsen, maar de internetverbinding is blijkbaar toch niet zo goed. Ik vrees dat de foto's er vandaag niet meer zullen komen. Morgen proberen we zeker snel opnieuw! Groetjes en slaaplekker!! Meester Tom en juf Thalassa!

    25-03-2013 om 23:26 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze eerste dag, deel 1!
    Dag lieve mensen!

    Onze eerste dag zit er al op. Op dit moment zijn de kinderen de tanden aan het poetsen en nog wat aan het bijpraten over de fantastische dag. Zo meteen kruipen we snel in bed. Het is nodig, zo blijkt, want we zijn allemaal al wat moe (hoe kan het ook anders, na een heuse wandeltocht van 10km, een afdaling en beklimming in de zandgroeve, een vol uur voetbal in de grote sportzaal en een uur zwemmen in het plaatselijk zwembad!!).
    We hadden meteen ook veel geluk met het weer. Minstens 5 graden warmen dan in Gent en een prachtige blauwe hemel maakten onze dag al goed bij aankomst. Joepie, hopelijk blijft het zo!!

    Een verdiende nachtrust wacht op ons!!!
    Iedereen voelt zich hier duidelijk goed op bosklas, we zetten de sfeer van vandaag vast en zeker verder morgen!!!

    Dit was deel 1 (zie titel), eens alle kinderen slapen posten we enkel mooie foto's!


    Meester Tom, juf Thalassa en de kinderen!!!

    25-03-2013 om 22:14 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een laatste mededeling!
    Dag jongens en meisjes!!

    Jaja, inderdaad. Nog een laatste keer slapen (als jullie kunnen slapen...) en we zijn ermee weg!
    Het belooft alvast een schitterende bosklas te worden, nu ik merk dat jullie er zo hard naar uitkijken!!

    De weervoorspellingen voor de komende week zijn dan wel iets minder, maar dat trekken we ons helemaal niet aan, hé!
    Vergeet toch zeker niet om je muts, sjaal en handschoenen mee te nemen. Het zou er wel eens erg koud kunnen zijn!

    Voor de ouders: Maandagmorgen vertrek om 08.25u aan de ingang van de school (parking).
                              Vrijdagmiddag aankomst 'ongeveer' om 16.00u (dit hangt natuurlijk wel wat van het verkeer af...).
                              ----- zorgt iedereen ervoor dat er iemand is om uw kind op te wachten?
      Kijk regelmatig eens naar deze blog, we trachten regelmatig nieuws over onze activiteiten te posten!
      Wees niet ongerust! We hebben uw telefoonnummers mee. Indien echt nodig contacteren we u wel!

    Tot morgen, klaar voor de start! Iedereen op tijd!!!!!

    Meester Tom!

    24-03-2013 om 10:30 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    20-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maandag 25 maart 2013: afspraken vertrek bos- en sportklas!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Maandagmorgen vertrekken we omstreeks 08.25u richting Maasmechelen (zo'n 160 km rijden met de bus). Zorg dus dat je zeker op tijd op school bent (ten laatste 08.10u), zodat we de bus kunnen inladen en er nog een beetje tijd overblijft om onze ouders, broers en zussen uit te zwaaien. De buschauffeur liet weten dat hij zeker op tijd vertrekt, aangezien hij nadien nog een andere afspraak heeft en ook daar graag op tijd wil zijn. Begrijpelijk, niet?
    Als het niet regent plaatsen we alle materiaal voor de laadruimte van de bus tegen de muur, achter het speelkasteel op onze speelplaats (valiezen, slaapzakken,...). Pas als de meester een teken geeft wordt alles in 1 keer naar de laadruimte van de bus gebracht en stappen we meteen ook in.
    (als het toch regent, plaatsen we alles onder het afdak aan de overkant van de speelplaats).
    Kleinere rugzakjes (met eventueel mp3-speler,...) mogen mee de bus op en aan de voeten worden geplaatst!! Er wordt niet gegeten en gedronken op de bus!!!!!


    20-03-2013 om 19:25 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wat mee te nemen op bos- en sportklas?
    Hierbij het document waarop staat wat we zeker moeten meenemen. Kan wel helpen bij het vullen van je koffer!!

    Bijlagen:
    Wat mee te nemen op bos-en sportklas.doc (45 KB)   

    20-03-2013 om 00:00 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welcome!!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Welkom allemaal op de klasblog van het vijfde en zesde leerjaar, St.Paulus (RerumNovarumplein, Gent)!!
    Op deze blog krijg je voor de komende schoolperiode regelmatig extra informatie (activiteiten, huistaken,...). Let op, deze blog vervangt onze schoolwebsite niet. Vergeet dus zeker en vast niet om ook daar regelmatig een kijkje te nemen!!

    Hier kan je doorklikken  om ons verder te kunnen volgen op bosklas en onze belevenissen een beetje te delen. Je vindt er ook elke dag enkele foto's terug, zo krijg je ons toch elke dag eens te zien en hoef je ons als achterblijver niet 'te' hard te missen.

    Veel plezier!

    Meester Tom en de kinderen van 5-6RN!!

    20-03-2013 om 00:00 geschreven door Meester Tom

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)


    Archief per week
  • 26/08-01/09 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs