Met dit bericht begin ik mijn eigen blog. Ik zal mezelf eens voorstellen. Ik ben Kimmy. 19 jaar en student rechten. Ik pendel tussen mijn huis in Oostende (waar ik woon met mijn zus, ouders en 2 katten) en Gent (waar ik dus studeer). Ik heb al bijna 3 jaar een relatie. Dat is zowat de essentiële informatie over mij, indien niet zal je het wel nog ontdekken in mijn volgende berichten hier.
Ik verwacht eigenlijk niet veel van deze blog. Eerlijk gezegd is dit gewoon 1 van mijn vele probeersels... Ook is dit niet het meest geschikt moment om aan een tijdrovende blog te beginnen, aangezien ik morgen mijn examen staatsrecht heb. Dus ja: Ik heb een 2e zit! En wat voor een: de 8 volle herexamens... Nu niet meteen het toeschrijven aan overmatig alcoholgebruik tijdens het zware uitgaansleven van een student, want daar ligt het zeer zeker niet aan.
Hoe meer ik typ, hoe minder zeker ik ben dat ik deze blog wel wil... Zeker nu met al die herexamens... Maar tijdens het blokken heb ik te vaak creatieve momenten en raak ik des te vlugger afgeleid door vanalles en nog wat.
Je zal op mijn blog vanalles vinden. Foto's, dagboekverhalen, poëzie die me raakte, ... Een mix van vanalles dus!
Hier sluit ik af, want ik moet toch wel dringend eens verder doen met studeren...