ik toon je hoe je dingen doet bv h4cken v4usen en nh dingen veel plezier
hoe te gaan
09-12-2012
pingpongbal-rookbom
wat heb je nodig :
-Pingpongbal
-Zilverpapier
Je pakt de pinpong bal en scheurt 3 a 4 vellen zilverpapier af. Die doe je om de pingpongbal en maak er een hoorn aan dus dan word het een soort kerstbal. Hou dan ong. 1min. een aansteker onder de PINGPONG bal. Tot hij gaat smeulen, dan nog even doorgaan en weggooien. Let op de mooie rook het is niet veel maar een pingpong bal kost ook bijna niks.
Theeleepels kruid (probeer gewoon een astronaut)
4 Theelepels suiker
Leg ze op een schaaltje en houdt het onder een laag vlammetje tot het begint te smelten. Goed roeren en doe het dan in een container (zeg maar een haarlak spray maar dan kleiner...). Voordat alles weer hard wordt gooi dr een paar lucifer kopjes in.Nu alles een vaste stof is gewoorden steek het aan en zie een super vette smoke grenade die zo,n sterretjes granaat 0wnt.
En voor betere rookbom meer suiker en meer kopjes!!! Veel plezier en met dank aan jasper Zandbergen!!
Hiermee kan je ongeacht of the windows task manager geblokkeerd is, processen bekijken en verwijderen!! Ook helemaal verwijderen.
Hiermee kan je dus bijvoorbeeld op school monitoring (dat leraar kan meekijken) uitschakelen.
Dus als jij op school spelletjes speelt, of op hyves zit en zij zien dat.. hmmm dan krijg je dit te horen:
Ehm heren, dat is niet de bedoeling! Ga je maar melden mij Mr/Mrv ...... !!
Dit is getest op de nieuwste versie van novell en het werkt!!
Om dit te downloaden ga je naar:
http://www.illegaaltje.nl/page/index.php?id=pchacks
Tags:
Schoolhacken
Schoolkloten
School virus
Je hoort wel van allerlei manier om makkelijk geld te verdienen, wij zijn helemaal verhalen langs gegaan, getest en hier vertellen we wat de waarheden zijn!
-Paid to distribute links
Dit zijn sites waar je anderen zoveel mogelijk op een link moet laten klikken. Dit
zijn de meest succesvolle manieren om goed veel geld te krijgen. Dus je kunt
die links op forums, youtube filmpjes(erg goed), blogs etc. plaatsen. En hier krijg
je geld voor! Ik zelf gebruik www.limoenkliks.nl, Uitbetaling is het hoogste, en word
elke week verhoogt. Dus als je het goed doet, kun je echt veel geld verdienen ;-)
-paid to click
Dit zijn sites waarbij je op links moet klikken, 30 seconden even ergens naar kijken en dan daar geld meeverdienen! Een hele goeie site hiervoor is:
http://www.bux.to
Dit gaat alleen beetje te langzaam, dus hebben we een bot gemaakt die op meerdere account tergelijk op links klik terwijl jij andere dingen aan het doen bent(download link momenteel offline)
-Paid to distribute downloads
Dit komt binnenkort, de voorbeeld site heeft nogal problemen dus doe ik dit later wel.
Als jij nog meer goeie weet, die ook werken? Mail maar naar: jasper_snuger[at]hotmail[punt]com <-- Tussen haakjes even vervangen!
HIER WEERGAVE TEKST
ik denk dat je vast wel wilt weten hoe je op de kermis gratis knuffels kan winnen.
In een grijpmachine zit een kastje. Dat kastje staat ingesteld op deze dingen:
1. Of de grijper stevig grijpt.
2. om de hoeveel keer er een prijs word uitgedeeld.
Dat tweede is waar we het over gaan hebben.
Dat kastje staat ingesteld om de hoeveel keer er een prijs word uitgedeeld.
Dat kan bijvoorbeeld zijn:
Een van de twintig ofzo.
Dat houd in dat 1 van de 20 mensen die grijpt raak heeft
Dit moet je doen:
1) Pak pen en papier
2) Ga bij een drukke grijpmachine staan.
3) Tel vanaf dat iemand een prijs wint, dan zet je streepjes of iets anders.
4) Als er dan weer een prijs valt, tel je de streepjes bij elkaar op.
5) Het getal wat daar uit komt. is de verhouding. Dus er staan bijvoorbeeld 13 streepjes,
Dan ga je elke keer als er 13 mensen hebben gegrepen, zelf grijpen.
LET OP: zorg wel dat je niet word gesnapt met zoveel knuffels!!!
Met dank aan stelpar!!
Welkom in deel 2 van school hacken 2 dat mede mogelijk word gemaakt door jasperdj.
In dit deel ga je leren hoe je school moet hacken d.m.v. registerwijzigingen.
Je kunt het register openen door in uitvoeren "regedit" in te tikken(zonder "")
Hier ze je een lijst met allerlei mappen voor je me waarden die je kan wijzigen.
Taakbeheer unblokken:
HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystemDisableTaskMgr en zet deze naar "0"
Cmd unblokken:
HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftWindowsSystemDisableCMD en wijzigen naar "0x00000001"
Register unblokken:
HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystemDisableRegistryToolsREG_DWORD en wijzigen naar "0"
En last but not least meekijken uitzetten!! Zie voor download deze link(gratis):
http://www.h4ck.nl/go.asp/index.php?Downloads:Gratis:school_anti-meekijken
LET OP: Deze word binnenkort aangepast zodat je meer dingen kan unblokken en eventuele gratis downloads. Zodat dit allemaal in één klik gaat!HIER WEERGAVE TEKSTHIER WEERGAVE TEKST
Snake op youtube Speel snake op youtube, stel je voor dat je een filmpje aan het kijken ben op youtube en het laden duurt nog allang, Hoe? klik even op de pauze knop en hou het linkerpijltje even ingedrukt en druk dan het pijltje na boven tegelijk in en laat beide toetsen tegelijk los. En daar is hij dan de oude vertrouwende snake slang, ergens op je scherm knippert een puntje wat je moet pakken.
Ik ga je uitleggen hoe je op een simpele manier Windows 95 kunt binnendringen. Doe het volgende:
- Start de computer en druk herhaaldelijk op F8
- Kies Opstarten met opdrachtprompt of iets dergelijks
- Ga naar de Windows map door 'cd windows' (zonder '') te typen.
- Je kan nu de gebruikersnamen zien door 'dir *.pwl' in te toetsen.
- Zoek naar de gebruikersnaam die je wil hacken en typ 'del naam.pwl'. Inplaats van 'naam' zet je nu het te hacken gebruikersnaam.
- Start de computer opnieuw op.
- Als je nu het loginscherm ziet, typ je de gehackte gebruikersnaam in en een wachtwoord dat je zelf wilt.
- Druk OK en dan staat er iets dat er geen wachtwoord is en of je dat wachtwoord wilt gebruiken. Druk nog eens OK en... je bent binnen!
Ik leg je hier uit hoe je bijvoorbeeld op school het configuratiescherm kan krijgen zonder dat hij ergens staat. Want we gaan hem zelf maken!! Hij werkt voor zover ik weet niet bij vista.
Stap 1.
Maak een nieuwe map aan.
Stap 2.
Geef de map de volgende naam:
Bestandsnaam.{21Ec2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}
Je hebt vast wel gemerkt dat het nu geen map meer is maar een configuratiescherm!! Nu kan je hem gewoon openen/gebruiken!!
er zijn meerdere codes zodat je bij meerdere dingen kan komen. Hier nog een paar:
Bestandsnaam.{2227A280-3AEA-1069-A2DE-08002B30309D} = Printers
Bestandsnaam.{00020D75-0000-0000-C000-000000000046} = Inbox
Bestandsnaam.{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D} = Deze computer
Bestandsnaam.{645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} = Prullenbak
Bestandsnaam.{00021400-0000-0000-C000-000000000046} = Bureaublad
Bestandsnaam.{BD84B380-8CA2-1069-AB1D-08000948F534} = Fonts
Hou iedereen voor de gek en laat iedereen geloven dat Ghosttalking.com alle vragen kan beantwoorden die je maar kan bedenken. Zelfs welke kleur ogen iemand heeft of wat je aan het doen bent of waar je bent e.z.v.
Ga naar de website http://www.Ghosttalking.com
Stel een vraag aan iemand die meekijkt en zorg dat je het antwoord weet.
Bij Ghosttalking moet je zogenaamd een verzoek invullen. Niemand weet echter dat jij, in het verzoek, alvast het antwoord invuld!
Typ het antwoord tussen 2 puntjes zoals .Antwoord. Wanneer je dit doet zul je merken dat er andere tekst komt te staan. Zo lijkt het net alsof je alleen maar het verzoek invuld.
Als je het antwoord hebt ingevuld moet je het verzoek afmaken. Het complete verzoek moet zijn: Geest, alsjeblieft beantwoord het volgende: Bij de laatste dubbele punt opent het vak waar je de de vraag in kan vullen.
Vul je vraag in en eindig met een vraagteken: ?
Nu komt het antwoord te voorschijn dat je "stiekum" al eerder hebt ingevuld bij je verzoek.
Op deze manier kun je mensen laten denken dat je echt met geesten communiceert en zal je mensen versteld doen staan over hoe precies de website de antwoorden op de vragen weet. Deze uitleg staat niet (zichtbaar) op Ghosttalking.com en zal dus niet te achterhalen zijn voor je publiek (tenzij ze gaan googlen natuurlijk)
Wij wensen je veel plezier!
HIER WEERGAVE TEKST
we gaan te werk met kladblok typ in kladblok msgbox"typ hier iets naar keuze maar je moet altijd 123 gebruiken" belangerijk de 2 puntjes vanboven zeer belangerijk zeker doen anders werkt het niet bvb msgbox"virus 123" en als je het opent dan verschijn het op je pagina geen angst je kunt het stoppen met je pc af te legen en weer aan natuurlijk zet dit op usb of iets anders en verzend het en als hij het opent boem nep virus alls er iets mis gaat kan ik er niet aan doen maar je kan het ook weer weg doen he en sla het op als .vbs bvb van mij.vbs ook het punt er zetten anders werkt het niet