Tegen een fysiek sterk diksmuide die de opwarming begonnen met 2 volledige toertjes rond het veld.??? waarbij ze legerliedjes zongen???, hadden we het moeilijk om combinaties op de mat te leggen. Onze verdediging had het hard te verduren maar hielden stand. Na een balrecuperatie van Yoni op de 2 speelde hij hard in op Robbe op de 9 die de bal slim doorliet naar Lander op de 11. Maw een mooie kruispas over het ganse veld. Lander kwam alleen voor doel en lobde de keeper. Diksmuide was uit hun lood geslagen en wij konden meer op hun helft spelen. Na een slecht intrappen van hun keeper kon Maxim na een kap en een harde trap zelfs de 2-0 vastleggen. Juist voor de rust kon Diksmuide milderen, na een splijtende pas in onze verdeding trapte hun 7 hard op doel, Siebe kon de bal niet goed keren en de bal verdween dan ongelukkelijk in doel. 2-1 aan de helft. Na de rust kwam Diksmuide furieus uit de kleedkamer en werden we tegen ons doel gedrukt. Het duurde toch nog een 10 tal minuten voor Diksmuide de gelijkmaker kon maken. Diksmuide liet even los en we kwamen terug in de match. Bij een aanval van ons misten we de koelbloedigheid om ook te scoren, Diksmuide nam de bal over en in enkele tijden stond het 2-3. Na een penalty werd het 2-4. We bleven voetballen voor wat we waard waren en Diksmuide begon opeens harde en onnodige fouten te maken, die fout op Kevin verdiende rood maar jammer genoeg had de goede scheidsrechter niks gezien. een speler liep in zijn zichtsveld. Poperinge trok zich allemaal samen op aan het soms vuile spel (2x geel in korte tijd op Jorim) en bleef vechten voor een doelpunt. Na een vrije trap van Robbe op de lat scoorden we maar het doelpunt werd afgekeurd wegens buitenspel. Een GROTE proficiat aan allemaal voor de inzet. Zo zullen we het ganse seizoen moeten spelen om tevreden van het veld te kunnen stappen.
Na de match kwamen er enkele supporters vragen of het normaal is dat er entreegeld wordt gevraagd. Er is inderdaad met de clubs uit onze reeks afgesproken om 2.5 Euro te vragen. Dit geld gaat niet naar de bond maar blijft bij de clubs. Bedankt voor de positieve steun.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Paspoorten niet vergeten !!!!!!!!!!!!!!!!
Onze eerste competitiewedstrijd op zaterdag 11/09/2010 om 10u30 tegen Diksmuide.
Wat weten we van Diksmuide ? Dismuide heeft hun eerste wedstrijd met 4-1 gewonnen tegen Zele. Tijdens ons U13 tornooi werd Diksmuide 4de op 6 ploegen. En hebben wij met 0-3 verloren tegen hen. Vergeleken met toen staan we zelf al een heel stuk verder. We vinden elkaar al goed terug in de combinatie, wat reeds te zien was in onze laatste vriendenmatch tegen Lauwe. De verdediging kreeg het tijdens onze laatste vriendenmatch tegen Lauwe wel soms hard te verduren, maar tijdens de laatste trainingsweken hebben we daar al veel op geoefend. Morgenavond gaan we nog eens op duel kracht trainen zodat we goed voorbereid onze eerste wedstrijd kunnen aanvatten.