Je kan me allerlei vragen stellen, bemerkingen geven over de blog en eventuele tips via onderstaande knop. Uiteraard zijn voetbal gerelateerde vragen ook welkom.
Via deze blog probeer ik iedereen eenvoudig op de hoogte te houden van het reilen en zeilen bij de U11 van K.F.C. Marke.
08-12-2016
EVENTJES WAT RANDINFORMATIE...
Op de 2 bijlagen, vind je leuke weetjes. De ene de aanwezigheden op training en de andere zijn de wedstrijdselecties versus totaal aantal keren niet geselecteerd.
10/12/2016: Laatste wedstrijd in Wielsbeke (inhaalwedstrijd van het afgelaste weekend)
Indoortornooien:
27/12/2016: K.F.C. Moen (selectie kom je ten laatste te weten op 23/12/2016)
22/01/2017: Jong Helkijn (hier hetzelfde zoals een gewone wedstrijdselectie, de donderdagavond)
Graag via e-mail (via de blog of gewoon) of op de facebookpagina laten weten indien de speler kan deelnemen of niet aan de indoortornooien.
Trainingen hervatten op 10/01/2017. Er zal ook gekeken worden om 1 of 2 vriendschappelijke wedstrijden te organiseren in voorbereiding op het 2e deel van het seizoen.
Wedstrijdverslagen zijn terug te vinden via volgende link door te klikken op de uitslag van de gewenste wedstrijd. Wedstrijden van voor de overschakeling naar niveau 2, staan op de 1e link. Wedstrijden van op niveau 2 zijn terug te vinden via de 2e link.
De laatste training is op 02/12/2016. De laatste competitiematch 03/12/2016.
We spelen normaal 2 indoortornooien tijdens de lange winterstop. 1 op 22/01/2017 en nog 1 die nog te bepalen is. (Bissegem was al volzet op 18/12). Ik laat het zo snel mogelijk weten. De hervatting van de trainingen voorzie ik op 10/01/2016, indien goedkeuring van sportieve cel.
Via deze weg wil ik jullie toch al vroegtijdig bedanken voor het eerste deel van het seizoen. Ik zie toch een aantal spelers positief evolueren. Hopelijk kunnen we zo verder werken en worden we na de winterstop een nog sterker blok. Hoogtepunt in het seizoen moet ongetwijfeld ons eigen paastornooi worden... hou dus het paasweekend vrij indien mogelijk natuurlijk .
De meeste onder jullie zijn al op de hoogte dat we door het hoge aantal spelers bij de U10 (tussen de 20 en 25 spelers) en U11 (17 spelers) een bijkomende ploeg zouden inschrijven bij de U11.
De nieuwe ploeg is ondertussen ingeschreven in een reeks U11 niveau 2. Thuiswedstrijden zullen om 10u30 worden gespeeld. Concreet houdt dit het volgende in:
Ik (Thomas) schuif door met het grootste deel van ons huidige team naar de reeks U11 reeks J niveau 2.
Jens, die nu de U10 ploeg onder zijn hoede heeft, schuift met een 8 a 10 spelers door naar U11 reeks R niveau 1.
De rest van de U10 ploeg blijft in de huidige reeks spelen en zal begeleidt worden door een nog te bepalen trainer.
Dit gaat allemaal van start vanaf 15/10.
De spelers die bij voorkeur zullen blijven en dus met Jens zullen spelen vanaf dan worden vrijdag persoonlijk geïnformeerd. Indien er spelers zijn die geen thuiswedstrijden kunnen spelen om 10u30. Verwittig me. Misschien kunnen we deze speler(s) dan ook laten spelen op het huidige niveau.
Dit betekent vooral dat we niet genoodzaakt zijn om telkens 5 spelers of meer thuis te laten. Daar gaat het vooral om dat iedereen zijn wedstrijd heeft in het weekend in de mate van het mogelijke.
ps: Jammer, Dieter. Ik vrees dat dit betekent dat we niet tegen Heestert zullen spelen.