Je kan me allerlei vragen stellen, bemerkingen geven over de blog en eventuele tips via onderstaande knop. Uiteraard zijn voetbal gerelateerde vragen ook welkom.
ZATERDAG VERZAMELEN OM 14U. WE GAAN HET DOEN MET DEZE BENDE:
Amin
Allali
Henry
Masselis
Louis
Vandermeersch
Manu
Thijs
Marven
Deremaux
Mathijs
Pieters
Maxim
Saeys
Renée
De Clercq
Robin
Nuttin
Titus
Moentack
Vic
Maertens
Normaal valt Maxim af op maandag, en komt Loic er sowieso bij. Ook indien we Maxim en ouders nog kunnen overtuigen om deel te nemen aan de finalewedstrijd (afhankelijk van de wedstrijden op zaterdag). Eventuele finale is om 16u30! Dat moet wel lukken é familie Saeys om tegen 15u45 terug in de KFC te zijn
Selectie indoortornooi georganiseerd door Jong Helkijn:
Selectie voor het indoortornooi georganiseerd door Jong Helkijn (in Spiere):
Alexander Declerck Floor Lavaert Henry Masselis Louis Vandermeersch Manu Thys Mathijs Pieters Maxim Saeys Vic Maertens
Verzamelen om 13u15 op de parking!
Maxim mag doelman zijn als hij er zin heeft. De spelers die er nu niet bij zijn, spelen sowieso volgende week in de vriendschappelijke wedstrijd tegen de Wikings Kortrijk. Ik denk dat deze wedstrijd om 11u gepland staat in de Wikings.
Blijkbaar ziet het schema er toch wat anders uit dan eerst te hebben doorgekregen. Het tornooi bestaat uit 2 dagen. Het schema is onderstaand toegevoegd in PDF formaat.
Eerste wedstrijd op 27/12 is om 12u55
laatste wedstrijd op 27/12 is om 14u10
iedere wedstrijd bestaat uit twee helften van 10 minuten
Op 30/12 worden de finaleplaatsen gespeeld voor U11 vanaf 9u. finale voor U11 in het allerbeste geval is om 18u15.
Graag een seintje via sms of je allebei de dagen kan of niet. Ik selecteer dan uit de spelers waarvan ik reactie heb ontvangen. Er mogen maximaal 8 spelers deelnemen. 8 is al veel, want er wordt slechts 5 tegen 5 gespeeld (1 doelman en 4 veldspelers).
Ik ben nog aan het twijfelen tussen 7 of 8 spelers. Ik hoor jullie wel nog via sms of mail.
Op de 2 bijlagen, vind je leuke weetjes. De ene de aanwezigheden op training en de andere zijn de wedstrijdselecties versus totaal aantal keren niet geselecteerd.
10/12/2016: Laatste wedstrijd in Wielsbeke (inhaalwedstrijd van het afgelaste weekend)
Indoortornooien:
27/12/2016: K.F.C. Moen (selectie kom je ten laatste te weten op 23/12/2016)
22/01/2017: Jong Helkijn (hier hetzelfde zoals een gewone wedstrijdselectie, de donderdagavond)
Graag via e-mail (via de blog of gewoon) of op de facebookpagina laten weten indien de speler kan deelnemen of niet aan de indoortornooien.
Trainingen hervatten op 10/01/2017. Er zal ook gekeken worden om 1 of 2 vriendschappelijke wedstrijden te organiseren in voorbereiding op het 2e deel van het seizoen.