Niemand twijfelt eraan dat Lennart morgen komt kijken maar ik zou graag hebben dat hij de taak van regisseur op zich neemt, niet op het veld maar in de tribune ( en in ingelmunster hebben ze tribunes).
De gefilmde matchen worden zeket eens voor de groep besproken op momenten dat we door de weersomstandigeheden niet kunnen trainen.
De 10 beschikbare spelers en voorlopig 4 beloften worden morgen verwacht te Ingelmunster om 18h45, graag een seintje als je iets later komt. Het zal een pittig matchke worden dus verwacht ik een zeeeeeeeer gemotiveerde groep.
Logisch gelijkspel met twee ploegen die erg aan elkaar gewaagd waren waardoor tijdens de eerste helft praktisch geen keeper aan het werk moest. Toch een iets betere tweede helft waarin wij toch meer initiatief namen en Torhout gevat counterde en net op een moment waarop we het spel in handen namen scoorden zij. Iedereen dacht buitenspel maar cameraman Michiel legde het vast op beeld: zeker geen buitenspel maar een fraaie infiltratie van hun beste man. Wij moesten risico nemen en dat loonde toen Benito een voorzet vanop rechts verstuurde en Lennart koos positie aan de eerste paal en kopte onhoudbaar binnen, typisch een actie van een goede spits. Toch nog eens vermelden dat beide keepers met enkele knappe saves hun kunnen toonden.
Jaron is bezig met revalideren van zijn kruisbandletsel, emmerson heeft na een training weer last van zijn knie, Sybren baert kwetste zich bij de schoolploeg en Michiel zit een weekje schorsing uit maar werd benoemd tot cameraman!
SORRY MANNEN MAAR DEZE GAAN WE DUS WINNEN HE!!!!!!!!!
A kern leandro Tom Dries Jaron Robbe
Beloften
sybren v vincent brecht lennart maxim arno gaulthier andres benito
aanwezig om 13h45 en verliezen is geen optie!!!!
de trainer van de u19 heeft blijkbaar spelers tekort en zou graag hebben dat Anton zijn ploeg komt vervoegen. Ik heb wel de klemtoon gelegd op het feit dat Anton zijn match moet spelen. Succes en aanwezig om 13h45.
Ook de u21, die zaterdag spelen, hebben spelers nodig maar voor de tweede week op rij hebben de u19 dus niemand die kan meedoen. Wij dus ook niet.....
Onze verste verplaatsing naar de schreve mocht niet verloren worden, en toch... De thuisploeg speelde met een verdediging van gemiddeld 30 jaar ( onze drie voorspelers waren gemiddeld 17 jaar) en daarachter een keeper die vorig seizoen 29 matchen in de eerste ploeg keepte. Maar een ploeg die alle ballen vooruit trapte. Twee stijlen dus, wij die spelers willen klaarstomen met voetbal van achteruit en zij die constant de lange bal hanteerden met meestal 5 verdedigers. De eerste helft voetbalden wij niet slecht maar toch konden we slechts een tweetal serieuze kansen afdwingen die de keeper mooi pareerde. 0-0 dus aan de rust. Pas afgetrapt kon Andres een prima voorzet afleveren die Lennart prachtig binnenkopte. Wanneer we nu hadden gekozen voor het resultaat trokken we ons terug en lieten de thuisploeg het spel maken, iets wat ze heel zeker niet konden, maar we kozen voor opleiding en probeerden de voorsprong uit te diepen en dat keerde zich tegen ons. Op hoekschop kregen we de gelijkmaker binnen en even later moesten we met 10 verder. De scheids, die aan de rust in de kantine bij de supporters van de thuisploeg verbroederde, hij was blijkbaar kind aan huis, stal nu de show maar hij was niet de oorzaak van onze nederlaag. Opnieuw een spelhervatting zorgde voor voor de 2-1. Leandro kwam uit, botste de bal weg maar vanaf de 16m kon een vrijstaande speler lobben. De thuiskeeper hield in de slotfase Lennart nog van de gelijkmaker met een knappe redding.
ik vind het heel vervelend dat spelers op trainingsdagen heeeeeel laat een sms sturen dat ze niet kunnen trainen. Ondertussen heb ik wel een training gemaakt voor bvb 12 mensen en plots zijn we nog met 9. Training in de vuilbak en na het werk nog vlug voor 9 man een training maken. Met zo weinig spelers is het al bijna onmogelijk om tactisch te trainen, maar dat is het lot van beloften, laat staan als we dan met 9 spelers zijn.
Wanneer je plots ziek wordt dan kan je natuurlijk niet vroeger afmelden maar als je ergens naartoe moet of moet werken of nog iets anders dan kun je dit zeker enkele dagen vroeger laten weten.
Keeper Brent heeft nog 2 รก 3 weken kine voor de boeg en dan rustig terug opbouwen. Zijn aanhechtingsspieren van zijn schouder zijn verzwakt waardoor zijn schoider makkelijk uit de kom raakt.
Ook Sybren Baert moet de dokter raadplegen, hij heeft last van de hamstrings.
Dit zijn de namen voor Gullegem: 13h45 aanwezig Leandro- sybren v- vincent- michiel- dries- robbe- andres- brecht- lennart- benito- tom- max - gaulthier
Dit zijn de namen voor de u21: 13h15 aanwezig te winkel