- donderdag training van onze stagair Kurt Deneir, graag iedereen op post
IK HEB VANDAAG EMELGEM GEVRAAGD OM EEN OEFENMATCH TE SPELEN VOLGENDE WEEK DINSDAG OP EMELGEM. IK KRIJG NOG BERICHT TERUG. 3 WEKEN NIET SPELEN KAN IN FEITE NIET HE!
Iedereen die ook maar iets te maken heeft met onze beloften, spelers, ouders, supporters kunnen zich inschrijven voor ons etentje in Te Lande op zaterdag 9 april na onze wedstrijd tegen Menen.
Veronique verwacht graag een mailtje van jullie!
we kunnen kiezen tss vispannetje, spaghetti, steak met saus naar keuze of halve kip ( zie ook eerder bericht op deze blog)
Veronique heeft volgende keuzes voor jullie: - 1/2 kip aan het spit met rauwe groentjes en frieten 15. - spaghetti van het huis 11. - vispannetje met puree 19. - steak met frietjes en saus naar keuze 21. Graag bevestiging tegen 25/3 van het aantal personen en de menukeuze per mail naar: veronique.vroman@telenet.be. Ook de spelers van de u19 die na nieuwjaar meetrainden en de A kern spelers die meespeelden zijn van harte welkom. Bedankt Veronique en iedereen inschrijven aub!
Bij Torhout waren 8 van de 11 basisspelers van de A kern, de meeste met al heel wat wedstrijden bij de fanion maar door het degradatiespook kiest de trainer voor ervaring. Wij met ons jong ploegje van hoofdzakelijk 17 jaar konden hieruit alleen maar leren wat we nog te kort komen waardoor het toch een heel leerrijke match was.
Toch eens het verschil in beleving vermelden, wij hebben deze week met 15 spelers getraind en Torhout was met 2 spelers op training, niet moeilijk als je op vrijdag toch niet mag spelen.
We hadden na nieuwjaar een knappe reeks neergezet maar vanaf het eerste fluitsignaal was het duidelijk, zij waren oppermachtig en wij konden het niet belopen. Gelukkig konden we rekenen op een prima keeper en verdediging en het feit dat die ervaring van de thuisploeg niet in doelkansen werd vertaald. Met veel geluk haalden we de rust met een 0-0 stand. Tijdens de rust werden sommige jongens op hun plichten gewezen en dit was meer dan terecht. Dat we de tweede helft de nul niet gingen houden was duidelijk maar die 1-0 viel wel na een buitenspeldoelpunt, de trainer van de A kern en keepertrainer bevestigden dit zelfs. Plots gingen we ietsie pietsie beter spelen en op hoekschop van Emmerson kon uitblinker Michiel knap binnenkoppen. Jammer dat zij een minuut later de 2-1 scoorden en naar het einde toe werd het nog 3-1.
Positief gegeven is dat we in het begin van het seizoen een korf doelpunten binnenkregen in dergelijke matchen maar door onze ontwikkeling tijdens het seizoen kunnen we in dergelijke matchen de schade beperken. Maar laat ons deze match snel vergeten en de laatse weken onthouden.
Zondag spelen onze u21 thuis en zoeken nog 5 spelers, wie wil meedoen laat dit weten aan Alain. 0486/611750. Ik reken op jullie medewerking...het zijn toch altijd dezelfde die zich opofferen!
- dinsdag training op veld 4 om 19h15 ( met 15 spelers). Lennart, Louis en vitas gekwetst. Brent trainde opnieuw mee met de A kern maar stond nog niet in doel, hopelijk geraakt hij fit voor vrijdag.
- donderdag training op veld 4 om 19h15.
- vrijdag wedstrijd op Torhout om 20h00. ( aanwezig om 18h45)
Dat onze beloften zich goed ontwikkelen blijkt uit het feit dat na Leandro nu ook Lennart opgeroepen wordt voor de A kern. Onze u19 zitten ook wat in de problemen zodat we met een kleine kern de match tegemoet gaan. Hopelijk geeft onze tegenstrever geen forfait zoals hun vorige uitwedstrijd!
Afspraak zaterdag om 13h45, wedstrijd om 15h00 en vergeet niet dat we nog iets recht te zetten hebben na ons verlies in de heenwedstrijd. Het zou maar al te gek zijn dat we na zeer goede prestaties tegen de top 3 opnieuw punten laten liggen tegen een staartploeg.
Vandaag eens een beloning voor de goede prestaties van de voorbije weken. We speelden een tornooitje met 4 ploegen en dat werd met gemak gewonnen door Arno, Sybren v, Gaulthier en Brecht. Chapeau!!!
Brent, Lennart en Tom zijn geblesseerd. Brent aan de duim, opgelopen op Gullegem. Lennart aan de hamstrings ( ook opgelopen tijdens de wedstrijd op Gullegem) en Tom aan de rug, hij mag pas maandag naar de dokter.
We hopen dat Adinkerke zaterdag geen forfait zal geven, we hebben nog een rekening openstaan na ons onterecht verlies ( scheids dank u wel ) maar we moeten voorzichtig blijven, tegen de top van het klassement winnen we maar tegen de laatste verliezen we nog al eens. Misschien spelen zij een ander soort voetbal dat ons niet ligt!
Vandaag maandag is de training alweer afgelast, dat belooft voor deze week maar hoe minder we trainen hoe beter we spelen.🤓😜
- Dinsdag training om 19h15 op veld 4
- donderdag training om 19h15 op veld 4
- zaterdag wedstrijd tegen Adinkerke om 15h00 op veld 1( aanwezig op 13h45)
- blijkbaar moeten sommige spelers ook op woensdag krachttraining volgen, zoals u ontving ook ik dit bericht. Van waar deze beslissing komt weet ik niet, kwestie van afspraken maken met de trainers heet dit dan.
Na onze wedstrijd van verleden week moesten we het vandaag opnieuw opnemen tegen een "top 3 ploeg". Maar de twee wedstrijden met elkaar vergelijken is niet mogelijk, verleden week haalden we een hoger niveau en vandaag speelden we beter als team.
Gullegem begon scherp aan de wedstrijd en we konden effkes niet volgen maar na de eerste storm herstelden we het evenwicht. Bij onze eerste echte kans blesseerde Lennart zich en moest vervangen worden. Eigenlijk kon het dan reeds 0-1 gestaan hebben.
We moesten het vandaag vooral hebben van een prima ploegprestatie want op voetbalgebied lukte het niet zoals we wilden. Toch kwamen we 0-1 voor nadat een corner van Emmerson prima werd afgewerkt door Dries. De thuisploeg was zeker niet minder maar in de 16 m had onze verdediging de zaakjes prima op orde. Toch eens onze verdediging met Henry, michiel, robbe en dries een vermelden. Ruststand was dus 0-1.
Vlak na rust kon de thuisploeg opnieuw dreigen maar ons team hield eigenlijk makkelijk stand, wat hebben onze gasten zich prima ontwikkeld dit seizoen. Sterker nog na een balrecuperatie van Emmer kon Brecht een diepe bal versturen op Andres die Gaulthier bediende en hij werkte prima af.
De thuisploeg beet zijn tanden stuk op de prima organisatie bij ons, tactisch werd heel sterk gespeeld!
Op vrije trap werd het zelfs 0-3 toen Emmerson de bal op het hoofd van Henry schilderde.
Maar we mogen vooral de prima prestatie van onze keeper Brent niet vergeten die op het juiste moment een aantal prima reddingen uit zijn mouw schudde, chapeau!
Het klinkt misschien stoeferig maar de progressie die onze ploeg dit seizoen maakt, vergeet niet dat we met u19, a-kern en beloften samen spelen, dat mag gezien worden. Kan het niet met mooi voetbal zoals tegen de westhoek dan staat er nog altijd een prima organisatie.
EN VERGEET 9 APRIL NIET AAN TE STIPPEN IN JULLIE AGENDA!!!