Vandaag eens een beloning voor de goede prestaties van de voorbije weken. We speelden een tornooitje met 4 ploegen en dat werd met gemak gewonnen door Arno, Sybren v, Gaulthier en Brecht. Chapeau!!!
Brent, Lennart en Tom zijn geblesseerd. Brent aan de duim, opgelopen op Gullegem. Lennart aan de hamstrings ( ook opgelopen tijdens de wedstrijd op Gullegem) en Tom aan de rug, hij mag pas maandag naar de dokter.
We hopen dat Adinkerke zaterdag geen forfait zal geven, we hebben nog een rekening openstaan na ons onterecht verlies ( scheids dank u wel ) maar we moeten voorzichtig blijven, tegen de top van het klassement winnen we maar tegen de laatste verliezen we nog al eens. Misschien spelen zij een ander soort voetbal dat ons niet ligt!