Inhoud blog
  • eindstand
  • KFC Izegem - OMS Ingelmunster
  • AANDACHT
  • Knokke - KFC Izegem
  • Deze week
    Zoeken in blog

    Beloften
    Kfci izegem
    24-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag
    Vanavond is het onze beurt om op de trapveldjes te trainen. Deze training gaan we niet meetellen om een selectie te verdienen, dus de spelers die in gent op kot zitten moeten niet speciaal afkomen en ook licht geblesseerde spelers kunnen gerust eens een training overslaan.

    24-09-2015 om 12:14 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week
    - dinsdag training op veld 4 van 19h00 tot 21h00

    - donderdag training op veld 2 van 19h00 tot 21h00

    - vrijdag wedstrijd in Ieper om 20h00

    adres:
    james picanollaan 1 in ieper

    21-09-2015 om 20:00 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eernegem
    Met dezelfde ploeg die won op Damme startten we tegen eernegem maar al snel was duidelijk dat we niet hetzelfde spel konden brengen als vorige week. De bezoekers zetten hoog druk en daarmee hadden we het lastig, de balcirculatie verliep stroef. Op een standaardfase kwamen we snel op achterstand toen een hoekschop kon binnengewerkt worden. 
    Het beloofde dus een moeilijke middag te worden, Eernegem was niet echt beter maar wel vinniger. Toch kon Leandro vlak voor de pauze vanop de stip de gelijkmaker scoren.
    De laatste 20' voor de rust waren we meer druk gaan zetten op hun verdediging en dat bracht hen toch wel in de problemen.

    Wie dacht dat we de tweede helft de klus wel gingen klaren was fout want 1' na rust stond het 1-2 na een individuele fout.
    We hadden nog tijd genoeg maar speelden niet goed genoeg om een gelijkspel af te dwingen ondanks we toch enkele stevige kansen kregen was de afwerking net niet goed genoeg. 
    Dit is toch een spijtige nederlaag en zoals onze hoofdtrainer zei, het wordt een seizoen met ups en downs, aan ons om zoveel mogelijk ups te brengen.

    20-09-2015 om 08:40 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selectie eernegem
    Volgende spelers worden verwacht op zaterdag om 13h45 onder de tribune:

    sybren v en sybren b, vincent, michiel,emmerson, brecht, benito, lennart, andres, anton, leandro, brent, robbe, tom en dries


    spelen mee met de u21 op zondag: 

    arno, gaulthier en maxim

    aanwezig om 8h30 te Beveren op zondag!


    SUCCES VOOR IEDEREEN!!!

    17-09-2015 om 22:31 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vrijdag en zaterdag
    Donderdag zijn we compleet op training, natuurlijk zonder onze Jaron Robbe. Dwz 14 spelers ( met Brent er opnieuw bij) waarvan er 2 bij de A kern meespelen. Dus op vrijdag trainen we niet want we zijn deze avond met12 spelers, wat heel wat leuker is dan de 9 van dinsdag.

    Wat zaterdag betreft, door omstandigheden zal ik maar net voor de wedstrijd aanwezig zijn, misschien zelfs iets te laat. Maar Niels Savat doet de wedstrijdvoorbereiding die ik hem zal geven. Ik verwacht van onze Captain Benito dat hij de opwarming voor zijn rekening neemt. 
    Indien we met dezelfde ingesteldheid op post zijn als vorige vrijdag maken we zeker kans op de 3 punten. 
    Selectie volgt later na de training, hopelijk gaan er niet al te veel A kern spelers mee zodat onze mannen allemaal meekunnen.

    17-09-2015 om 18:27 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Max deel 2
    Max heeft vanavond na een gesprek met mij ( en thuis met zijn vader) beslist om toch verder te voetballen. 

    15-09-2015 om 21:38 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdag
    Bruno zou donderdag enkele spelers van onze ploeg op training willen hebben om een 11tg 11 te spelen, als er teveel moeten meedoen dan stel ik voor dat we op vrijdag ook nog eens trainen zodat we ook eens voltallig zijn deze week. Vandaag trainde Benito al onverwacht mee met het eerste elftal zodat het toch telkens aanpassen is voor de beloften. We beslissen donderdag voor vrijdag.

    Het goede nieuws is dat Brent opnieuw fit is, Gaulthier was ziek vandaag en Arno komt morgen thuis van reis. We zijn dus vanaf donderdag weer voltallig, dwz 12 spelers en 1 keeper.


    15-09-2015 om 21:16 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week
    - dinsdag training op veld 4 van 19h00 tot 21h00( polar meebrengen)

    - donderdag training op veld 2 van 19h00 tot 21h00

    - zaterdag wedstrijd thuis tegen Eernegem om 15h00 ( aanwezig om 13h45)

    14-09-2015 om 19:32 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Damme
     Na onze non match van verleden week werd voor de wedstrijd in de kleedkamer nog eens de puntjes op de i gezet en werd iedereen op zijn plichten gewezen. En blijkbaar knoopte iedereen dit goed in de oren want van minuut 1 stonden we positioneel prima en de thuisploeg ( 3-0 gewonnen tegen Harelbeke en 1-1 op Torhout) vond maar geen antwoord op onze tactiek. Sterker nog, gaandeweg kreeg ons team vertrouwen en nam de match in handen.
    Maar net dan viel de 1-0, een lucky goal, eigenlijk een comedy caper van het zuiverste soort. Een thuisspeler wil een voorzet geven vanop rechts maar raakt de bal zo slecht dat hij tegen de verste paal botst en in de kluts verdwijnt de bal in doel. Gelukkig konden we nog voor rust gelijkstellen met een penalty die Leandro feilloos omzette.
    Tijdens de rust niet veel moeten bijsturen want het liep prima. Ook in de tweede periode speelden we goed maar op een vrije trap werd de bal knap in doel gedevieerd door een thuisspeler. Opnieuw een achterstand maar we bleven de voetballende oplossing zoeken en een zeer sterk spelende Benito kon de 2-2 aantekenen. Lennart plaatste de kroon op het werk met een magistraal doelpunt na knap voorbereidend werk van Anton. 
    Een verdiende zege maar vooral de manier waarop stemde iedereen tevreden, blijven voortwerken. Nog eens benadrukken dat we iedereen nodig hebben want onze bankzitters vielen stuk voor stuk zeer sterk in.  

    11-09-2015 om 00:00 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Exodus
    Na arne laat Maxim via sms nu ook weten dat hij stopt met voetballen bij Izegem. 

    10-09-2015 om 22:54 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Damme selectie
    De selectie voor morgen op Damme, we spelen om 20h00 ( aanwezig om 18h45). 

    Leandro, gaulthier, vincent, michiel, dries, robbe, andres, emmerson, lennart, benito, tom, sybren vandoorne, anton, brecht

    adres: eikelberg 3 te Sijsele.

    Sybren Baert speelt bij de u21 op zondag thuis om 9h15 ( aanwezig om 8h30 onder tribune) succes!!!

    10-09-2015 om 22:51 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arne
    Arne azou heeft me gisteren na een gesprek laten weten dat hij stopt met voetballen. Wij respecteren zijn beslissing en wensen hem het beste .

    09-09-2015 om 18:13 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week
    - dinsdag training op veld 4 om 19h00

    - donderdag training op veld? om 19h00

    - vrijdag wedstrijd op Damme om 20h00 ( aanwezig om 18h45)

    07-09-2015 om 11:19 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Harelbeke 6-1
    Zware cijfers na een heel zware match. Het was een zeer sterk Harelbeke dat ons van de eerste minuut les gaf op alle vlakken. Wat vooral opviel was dat onze ploeg te mak aan de wedstrijd begon en natuurlijk direct achter de feiten aanliep. 
    De tegenstander was individueel beter ( heel veel spelers hebben een jarenlange opleiding gekregen in elite) en dat kunnen we enkel compenseren door enthousiasme, inzet en druk op de bal. Maar we kwamen overal twee stappen te laat waardoor de paarswitten de bal rustig achter onze verdediging kon leggen. Gelukkig stond er met Leandro een heel goede keeper tussen de palen, anders haalden we misschien wel dubbele cijfers. 

    Anton kwetste zich aan de knie en moet het een weekje rustig aan doen, Lennart moest aan de rust naar de kant met een pijnlijke rug en ook Tom had rugpijn.


    05-09-2015 om 00:00 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Harelbeke
    Afspraak morgen om 18h15 in forestierstadion, stasegemsteenweg 23 in Harelbeke. Breng zeker een zwart broekje mee, er zijn er een paar vermist. Leandro liet weten dat hij iets later zal zijn omdat hij pas om 18h00 stopt met werken in Poperinge. Ook ikzelf zal een sprintje moeten inzetten om er op tijd te geraken. 

    selectie:

    Sybren Baert speelt zaterdag mee, zoals in het begin van het seizoen afgesproken met de u19. Dit is op zaterdag te Zwevegem om 14h00 spelen. Afspraak zal waarschijnlijk om 12h45 zijn. Succes Sybren!

    Leandro Depaepe, Robbe Driessens, Arne Scheldeman, Dries Wysselinck, Tom Vanrobaeys, Chris die met de trein komt ( als hij komt)
    Sybren Vandoorne, Anton Allosserie, Michiel Vandromme, Vincent Gayse, Arno Baes, Emmerson Deneir, Maxim Geirne, Andres Vanoverschelde, Lennart Kerkhof.

    Net zoals vorige week blijven spelers die, om een of andere reden een training moesten missen thuis. Deze week zijn dat Benito, Brecht, Arne en Gaulthier. 
    Jaron Robbe is herstellende van zijn operatie aan de kruisbanden, veel beterschap Jaron!


    03-09-2015 om 22:30 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veld 2
    dinsdag werd ik na training aan mijn auto aangesproken door de trainer van de u12. Hij vroeg mij of het ik was die hem van "zijn" veld verjaag. Ik zei dat ik enkel een half veld wil op donderdag en zeker niet "zijn" veld gevraagd had. 
    Conclusie: hij wil niet wijken zodat het ernaar uitziet dat we toch geen veld hebben. Als dit vanavond zo is gaan we allemaal terug naar huis en trek ik mijn conclusies die ik het bestuur, dat blijkbaar geen oplossing kan aanbieden, zal laten weten. 
    Ik ben redelijk pissed off zoals ze zeggen!!

    03-09-2015 om 11:29 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-09-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Donderdagtraining
    En we hebben een veld op donderdag: het wordt veld 2!!!

    01-09-2015 om 12:06 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week
    - dinsdag training om 19h00 op veld 4

    - donderdag training om 19h00 op veld ???

    - vrijdag wedstrijd op Harelbeke om 19h30 ( ter plaatse om 18h15)

    31-08-2015 om 19:30 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-08-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jaron
    Opmerkelijke toeschouwer vandaag was Jaron Robbe die woensdag geopereerd werd aan de kruisband en enkele maanden buiten strijd zal zijn. Knap van hem dat hij op krukken zijn ploeg komt aanmoedigen, ondanks het feit dat hij niet kon meespelen. 
    Ik, en ik denk iedereen wens hem een spoedige revalidatie toe. Wij duimen hoor Jaron!

    29-08-2015 om 23:14 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kfci - winkel
    Op donderdagavond flink geschrokken want van de A kern kwamen maar liefst 7 spelers over die normaal de hele wedstrijd moesten spelen. Dat maakte dat er nog 8 plaatsen over waren voor ons waarvan 4 op de bank.
    Een  eerlijke selectie  gemaakt en dat geldt voor het hele seizoen, een training missen is niet spelen als er zoveel van de a kern overkomen. Goede afspraken maken goede vrienden. Daarbij komt nog dat die 4 spelers op de bank enkel kunnen inkomen voor de 4 beloften in de basis. Ik begrijp volledig dat dit erg fustrerend is voor onze beloften. Maar dit is het lot van een belofte en een beloftentrainer zeker? Als iedereen komt trainen zal ik in functie van inzet en posities die vrij komen selecteren. 
    Wie hiermee niet omkan mag mij dit melden, dan zoeken we samen naar een goeie oplossing.

    En dan de wedstrijd, een opener die kan tellen tegen de buren van Winkel. 

    Gilles van de a kern meldde zich laat af want hij had over het hoofd gezien dat hij naar een doopfeest moest. En Chris was aanvankelijk niet op de afspraak zodat Benito zijn plaats innam. Chris kwam om 14h30 en zat een helft op de bank. Maar daardoor moest er wel een belofte thuisblijven, jammer maar het zij zo.

    Tot en met de drankpauze hadden we overwicht en scoorden snel de 1-0  toen Benito Gaulthier langs de lijn diep stuurde, hij haalde de achterlijn en bediende knap Maxim die de netten deed trillen.

    Na de drankpauze verloren we een beetje de greep op onze tegenstander die na een missertje achterin gelijkstelde. Probleem was dat we te gretig naar voor speelden waardoor de linies wat tever uit elkaar speelden.

    Aan de rust alles nog eens samen overlopen en de tweede helft stonden we beter en moesten de middenvelders minder meters lopen. Het leek bij een gelijkspel te blijven toen Lennart iedereen te vlug af was en de winninggoal aantekende.


    29-08-2015 om 23:08 geschreven door Dirk  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    blog beloften kfc izegem
    Archief per week
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs