Vandaag kwam Kevin ten val in de Liedekerkse Pijl. Hij brak daarbij zijn pols. Dus is het nu herstellen ... en een paar weken afwezigheid in het peleton.
Gisteren behaalde Kevin zijn tweede overwinning van het seizoen in Tielt. De wedstrijd ingericht voor enkel beloften en waar hij reeds voor de derde maal aan de start kwam. Kevin kwam terug van de rittenwedstrijd Essor Breton, waar hij goed heeft gereden, en had zoals enkele weken geleden een heel goed gevoel. Kevin reed de hele wedstrijd mee vooraan en reed in de eerste ronde weg van het peleton samen met nog een renner. In die ronde reed Kevin lek. Het was een geanimeerde wedstrijd, maar Kevin was strijdvaardig. Kevin wist met zijn ervaring met het parcours in Tielt waar en in welke positie hij moest zitten om de sprint in te zetten en vooral de winst naar zich toe te trekken.
Hopelijk kan Kevin er dit seizoen nog enkele bijdoen.
In Essor Breton werd Kevin 42 ste in het algemeen klassement, 18 de in het puntenklassement en 6 de in het bergklassement. Met de ploeg werden ze 6 de in het ploegenklassement.
Onze Kevin is momenteel in Frankrijk voor de rittenkoers Essor Breton van 06 05 2010 t/m 09 05 2010. Kevin was mee in een ontsnapping met negen, deze werd echter teniet gedaan en het eindigde in een massasprint. Kevin werd 10 de.
Gisteren kwam ik aan de start van de beloftewedstrijd te Hooglede. We kwamen aan de start met 150 beloften. In de vierde ronde gingen we er met een 20-tal renners vandoor. We bouwden een voorsprong uit, maar naargelang de koers vorderde, vielen renners weg uit de kopgroep. In de laatste ronde waren we nog met 5 renners. Ik kaapte de eerste overwinning van het seizoen weg.
Elke ronde waren er ook premies, ik nam 3 premies mee.
Vorig jaar werd ik vierde in Wijnendale, dus was ik ook dit jaar gemotiveerd om naar deze koers te trekken. Het is een omloop die me ligt. We kwamen aan de start met 169 renners. Door de felle wind waren er massale valpartijen en werd de wedstrijd onmiddellijk uit mekaar getrokken. Ik was goed attent mee vooraan totdat ik rond halfweg koers zelf deel uitmaakte van een valpartij. Ik moest een aanzienlijke afstand overbruggen en ben er in twee ronden in geslaagd toch weer vooraan plaats te nemen. Ik eindigde 3de. Aan de valpartij hield ik wel serieuze schaafwonden over ...
Op 21 maart 2010 kwamen we met de ploeg aan de start voor de GP Wilfried Peeters. We kwamen aan de start met 192 renners. Bij aanvang van de wedstrijd regende het. Er reden enkele ronden 2 renners aan de leiding ... Na een paar ronden maakten 8 renners de aansluiting bij de kopgroep, waarbij Andrew van onze ploeg ... Andrew kaapte de prijs "de witte mol" weg door de snelste ronde af te leggen. In de voorlaatste ronde werd de ontsnapping teniet gedaan en kwam er een algemene hergroepering. We gingen naar de eindmeet met 149 renners. In de sprint werd ik 6 de en Dries van onze ploeg werd winnaar. We eindigden met de ploeg 2 de in het ploegenklassement.
De eerste wedstrijd in België is letterlijk in het water gevallen. Het was zondag barslecht weer. In eerste instantie regende het en was het negen graden. De wind kwam even later opzetten en de temperatuur viel terug tot 3 graden. Ik verkleumde aan de handen, voeten, het gezicht. Ik ben afgestapt en dit terwijl ik even daarvoor vanuit het peloton naar de kopgroep was gereden...... en dus deel uitmaakte van de kopgroep.
Het seizoen is nog lang en hopelijk is het volgend weekend iets aangenamer ....
Kevin is terug in België. In de laatste rit behaalde hij een 18 de plaats. Het was een zeer zware rit met veel wind en regen .... Alles werd op waaiers getrokken en Kevin zat mee in de eerste waaier.
Kevin behaalde in de rit van dinsdag ook drie truien en drie trofeëen. Hij won de trui van de tussensprinten, de bergtrui en dan de combinée. Op naar de start van het seizoen in België.
Gisteren stond de voorlaatste rit op het programma in de Vendée. Deze rit werd echter geneutraliseerd door het spijtige overlijden van een renner. Deze renner kwam om tijdens de training met zijn ploeg vrijdag. De renner kwam in aanrijding met een vrachtwagen en dat werd hem fataal. Gisteren werd dan ook besloten dat de rit werd geneutraliseerd en dat de ploeg van de overleden renner als eerste over de streep bolde met op kop de tweelingsbroer van de overleden renner.
Vandaag staat de laatste rit op het programma en daarna komt Kevin terug naar België.