Hallo allemaal, hier al enkele leuke foto's van jullie toneel over Elia! Jullie hebben dit alvast schitterend gedaan! Ik was aangenaam verrast! Groetjes juf Nathalie
Elia (Younes) vroeg aan God om het leven terug te schenken aan de zoon van de vrouw die hem zo geholpen had!
Koning Achaäb (Ghillian) en zijn vrouw (Insaf) lieten Elia komen. Elia (Zakaria) had een slim voorstel bedacht! Beiden gingen ze de stieren slachten op de berg. De God die het vuur van de stieren aanwakkerde, was de ware God! Elia zei: jullie mogen eerst kiezen en eerst beginnen. Het volk die geloofde in de goden van de koning, dansten er rond en zongen luid: Baäl Baäl geef ons vuur! Baäl Baäl geef ons vuur! Maar er kwam geen vuur... Ze riepen verder heel wanhopig : Baäl, Baäl geef ons vuur! Toen was het de beurt aan Elia. Elia ging nog een stapje verder ... Hij liet de stieren besprenkelen met water, wel 3 keer!
Hallo allemaal, tijdens de muzische lessen, maakten enkele leerlingen een eigen toneelstukje. In dit toneelstukje moest een goocheltruc verwerkt zitten. Belangrijk was wel dat dit bij het geheel hoorde. Deze groep heeft dit alvast heel schitterend gedaan! Hopelijk kan je meegenieten! Nogmaals een dikke proficiat!
We zijn alvast weer begonnen met school! Ik hoop dat iedereen goed heeft uitgerust. Hier alvast nog enkele leuke herinneringen aan ons kerstfeestje in de klas! We hebben gedanst, spelletjes gespeeld, en lekker gegeten. Een groep heeft deze keer gezorgd voor overheerlijke Croque Monsieurs. De lln konden kiezen tussen eentje met ham en kaas of eentje met mozzarella en tomaat. Enkele vrijwilligers verzorgden het groentebordje!
Het was een leuke activiteit! Ook bleef alles heel netjes! Goed gedaan allemaal!