Foto
Foto
Blog als favoriet !
Archief per maand
  • 08-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 03-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11-2006
  • 09-2005
    Foto
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    kelly's website

    29-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Een Britse vrouw claimt dat zij de biologische moeder is van de drie kinderen van Michael Jackson. Nona Paris Lola Jackson, zoals de vrouw heet, heeft bij de rechtbank van Los Angeles een verzoek ingediend om haar kinderen te mogen bezoeken en voor alimentatie, die Michael dan natuurlijk aan haar moet gaan betalen. Nona zegt de moeder te zijn van de 10-jarige Prince Michael, de 9-jarige Paris en de 5-jarige Prince Michael II. Een bewering die veel stof heeft doen opwaaien omdat op de geboortebewijzen van de oudste twee kinderen de naam van Michael’s ex-vrouw, Deborah Rowe, staat. Wie de moeder is van Prince Michael II is een mysterie.

    Nona eist een omgangsregeling en geld van Michael Jackson. Ze is overtuigd van haar zaak en wil desnoods met een DNA-test aantonen dat zij de biologische moeder is. “Het huwelijk tussen Deborah en Michael was een schijnhuwelijk. Ze zijn nooit met elkaar naar bed geweest en dus kan zij nooit de moeder zijn van de kinderen. Ik wil samen met haar naar een ziekenhuis gaan voor een test om vast te stellen dat ik hun moeder ben,” aldus Nona Paris Lola Jackson.

    Of het tot een rechtszaak komt is de vraag. De vermeende moeder van Michael’s kinderen probeerde al twee keer eerder een rechtszaak te beginnen, maar deze werden afgewezen omdat haar bewijzen op z’n zachts gezegd lachwekkend waren. De kans dat deze rechtszaak doorgaat lijkt klein omdat Nona niet de juiste en overtuigende bewijzen op de juiste wijze heeft ingediend bij de rechtbank. De woordvoerder van Michael Jackson noemt de aantijgingen ‘hilarisch’, vooral de eis dat zij de ranch Neverland krijgt als genoegdoening zorgt voor een hoop gelach. Op 2 en 30 mei buigt de rechtbank van Los Angeles zich over de zaak.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wc-papier verleden tijd voor Will
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Will Smith is helemaal in de wolken van zijn nieuwe toilet. Na een grote boodschap hoeft hij namelijk zelf niets schoon te maken, dit wordt namelijk voor hem gedaan. Dankzij Will’s speciale Japanse toilet wordt er in huize Smith geen toiletpapier meer gebruikt. Deze ingenieuze wc maakt namelijk na een ‘boodschap’ eerst de boel helemaal schoon en blaast het daarna droog. “We hebben deze toiletten in ons nieuwe huis in Los Angeles laten plaatsen, en ze zijn fantastisch”, aldus Will.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Within Temptation scoort in buitenland
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De band Within Temptation doet het niet alleen goed in Nederland, maar ook in het buitenland! Het nieuwe album ‘The heart of everything’ bestormt de buitenlandse hitlijsten.

    In de Duitse, Zwiterse, Zweedse en Finse hitparades kwam het album in de top tien binnen. Maar ook in andere landen viel de cd in goede smaak. In Engeland, Noorwegen, Denemarken, Italië, Spanje, Frankrijk, Ierland, Tsjechië en België kwam ‘The heart of everything’ ook in de hitlijsten binnen.

    Het is nog even afwachten hoe Within Temptation het in de Verenigde Staten gaat doen. ‘The heart of everything’ komt daar binnenkort ook uit.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris en Stavros uit elkaar
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Paris Hilton en Stavros Niarchos zijn uit elkaar. Paris maakte afgelopen weekend een einde aan haar knipperlichtrelatie met Stavros. De twee hebben al een jaar een ‘relatie’, maar nu heeft Paris er genoeg van. "Stavros is te onzeker en te onvolwassen", aldus Hilton.

    Op het verjaardagsfeestje van Paris vorige maand in Las Vegas leek er nog niks aan de hand te zijn. Stavros was toen een van de genodigden en scheen het erg naar zijn zin te hebben met Paris. Vrienden zeggen dat de relatie tussen beiden nu echt over is, omdat Paris een volwassenere en zekerdere vriend wil.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Emma zet punt achter carriere
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Emma Bunton zet een punt achter haar solocarrière. De zangeres heeft de beslissing genomen in overleg met haar platenmaatschappij. Reden voor het besluit waren de teleurstellende verkoopcijfers van haar onlangs verschenen album, 'Life in mono'.
    Bunton is zwanger van haar eerste kind en wil zich nu volledig op het moederschap richten. "Emma ziet het van de zonnige kant en kan nu helemaal voor het moederschap gaan", aldus een bron.
    Wel doet ze mee met de reünie van de Spice Girls. De dames gaan zes maanden touren langs Britse poppodia.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris en Nicole helpen dikke kinderen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Paris Hilton en Nicole Richie gaan kinderen helpen met afvallen. Voor hun vijfde reallife-soap logeren de twee voor een week in een Amerikaans kamp, waar dikke kinderen anders leren eten.

    De kans is groot dat Paris en Nicole veel kritiek zullen krijgen. Beide sterren hadden in het verleden namelijk een eetstoornis. Paris worstelde met boulimia, terwijl Nicole zichzelf op liet nemen voor anorexia. Niet iedereen is het ermee eens dat uitgerekend deze dames kinderen gezond leren leven.

    De meiden zeggen daar nu weer helemaal bovenop te zijn. “We zijn prima in staat om te verblijven in het kamp en de kinderen te helpen”, aldus de dames.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Christina Aguilera in CSI
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Christina Aguilera heeft een rolletje weten te bemachtigen in de Amerikaanse serie ‘CSI: New York’. Christina heeft al eerder haar medewerking verleend aan een film, maar dat was alleen haar stem in de animatiefilm ‘Shark Tale’.

    De producent van de serie vertelt: “Christina is een fan van de serie, en ik ben blij dat ze een rol wil spelen in een aflevering. Het thema van de aflevering wordt hoogstwaarschijnlijk mishandelde vrouwen."

    Het is niet zo gek dat de serie over mishandeling gaat en dat Christina daarin mee wil spelen. Aguilera steunt campagnes tegen huiselijk geweld. Christina's moeder werd vroeger mishandeld door haar vader.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Whitney gaat weer zingen!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het heeft even geduurd, maar het schijnt dat Whitney Houston aan een comeback werkt! De zangeres – die nogal wat problemen had met alcohol en drugs – werkt aan een nieuw album.

    Met schrijfster en producente Johnta Austin probeert Whitney er een succesvol album van te maken. Geen onbekende naam, want Austin won een Grammy voor ‘We Belong Together’; het nummer dat hij samen met Mariah Carey maakte.

    Het is niet de eerste keer dat er wordt geroepen dat Whitney Houston met wat nieuws komt. In 2005 kondigde Whitney ook aan met een album te komen, maar die datum werd telkens uitgesteld. Het is dus nog even afwachten wanneer de cd nu wél komt!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Madonna uit de kleren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Madonna gaat uit de kleren voor een rol in de tv-serie ‘Nip/Tuck’. De Queen of Pop zal op het scherm het bed delen met dokter Christian Troy, gespeeld door Julian McMahon. De makers van de serie hoorden dat Madonna een enorme fan van de show is, en besloten haar daarom te vragen voor een gastrol.
    Scenarioschrijver Ryan Murphy wil dat Madonna in dezelfde aflevering aantreedt als Rosie O'Donnell, haar co-ster in de baseballfilm 'A League of Their Own' uit 1992. O'Donnell speelt al een aantal afleveringen in de serie. Ook Nicole Kidman zal een gastrol gaan vertolken. Zij zal alleen niet uit de kleren gaan.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jessica en John verliefd in Rome
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     

    Jessica Simpson en John Mayer zijn tot over hun oren verliefd op elkaar en steken dit ook niet meer onder stoelen of banken. De twee lovebirds besloten samen een romantisch tripje naar Rome te boeken. Heerlijk een weekendje samen zijn en van elkaar genieten, maar helaas is dat niet helemaal gelukt want natuurlijk werden ze achtervolgt door de paparazzi. Op zaterdag besloten Jessica te gaan shoppen bij Yves Saint Laurent, gevolgd door een romantisch dinner zonder fotografen. Na afloop terug naar het hotel waar Jessica nog een aantal fans een handtekening gaf en daarna gelukkig wel een romantische nacht op de hotelkamer waarbij helaas geen paparazzi aanwezig was.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    10-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beyonce schaamt zich voor fortuin
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Er zullen genoeg mensen zijn die een dagje in de schoenen van Beyoncé willen staan vanwege haar rijkdom, maar de actrice is er niet altijd even blij mee. Ze schaamt zich zelfs een beetje voor haar hoge banksaldo.

    “Ik hou er niet van om over geld te praten en ik schep er zeker niet over op”, vertelt de zangeres die alleen al vorig 16 miljoen dollar verdiende. Ook vriend Jay-Z heeft financieel niets te klagen. Vorige week verkocht hij zijn kledinglijn Rocawear en kon hij 204 miljoen dollar op zijn rekening laten bijschrijven.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fans betalen om Michael te zien
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Je moet er wat voor over hebben om de King of Pop in levende lijve te mogen aanschouwen. 300 Japanse fans legden per persoon 2500 euro neer om Michael Jackson te ontmoeten.

    De meet&greet vond gisteren in de Japanse hoofdstad Tokio plaats. Michael was daar op een exclusief VIP feest. Hij heeft er niet opgetreden, de betalende fans kregen alleen de kans om met hem op de foto te gaan en zijn handtekening te vragen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Gwen Stefani geeft op 18 september een concert in Ahoy Rotterdam. Het is voor het eerst dat Gwen een concert geeft als soloartieste in Nederland. Wel heeft ze een aantal keren met No Doubt op de bühne gestaan in Nederland. De voorverkoop begint vrijdag 9 maart om 13:00 uur. Gwen stopte tijdelijk als leadzangeres van de band No Doubt om zich volledig op haar solocarrière te richten. Haar eerste soloalbum was een groot succes en ook nummer twee belooft dat te worden. ‘Wind It Up’, de eerste single van haar tweede soloplaat ‘The Sweet Escape’, was al een hit. De tweede single ‘The Sweet Escape’ met zanger Akon is net uitgebracht.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KELIS GEARRESTEERD
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zangeres Kelis is gearresteerd wegens het uitschelden van twee vrouwelijke politieagenten. Ze zit niet achter de tralies, ze mocht het politiebureau verlaten nadat ze een borgsom van 1100 euro had betaald.

    De twee agentes deden zich voor als prostituees, waarop Kelis racistische dingen tegen de twee begon te roepen. Bronnen melden dat Kelis zich hevig verzette tegen haar arrestatie. Haar vrienden moesten haar er zelfs van weerhouden om de agentes aan te vallen.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kylie Minogue showt badkleding H&M
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Australische zangeres Kylie Minogue gaat de strandkleding van H&M promoten.

    Dat heeft het Zweedse kledingconcern vrijdag laten weten. Vele bekendheden gingen de kleine zangeres voor in het promoten van H&M-kleding, zoals Madonna en Pamela Anderson.

    Australië en glamour
    ,,Als we aan Australië en glamour denken, dan denken we aan Kylie omdat ze zo stylish is", aldus een woordvoerder van het kledingbedrijf. Vanaf half mei is de 'H&M Loves Kylie-lijn' verkrijgbaar. 10 Procent van de opbrengst gaat naar het goede doel WaterAid.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-03-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Robbie prijs voor slechtste album
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Robbie zit momenteel niet alleen persoonlijk, maar ook muzikaal in een dipje. Sinds zijn verjaardag zit hij al in een afkickkliniek, en nu gaat hij ook de prijs ‘winnen’ voor slechtste album op de Shockwaves NME Awards. De zanger ontvangt deze ‘prijs’ voor zijn cd ‘Rudebox’. In deze categorie moest hij het opnemen tegen Lily Allen en Razorlight.
    NME redacteur Conor McNicholas vertelt: “Lezers hebben gestemd op Robbie’s ‘Rudebox’ als hun slechtste album. Hij is er niet blij mee.”
    In tegenstelling tot Robbie, doet zijn oude band Take That het op dit moment een stuk beter. Zij hebben een zeer succesvol comebackjaar achter de rug en wonnen de prijs voor beste Britse single voor hun hit ‘Patience’ bij de British Music Awards.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Gastenboek
  • xxx
  • dhr
  • Groetjes!
  • Vrienden
  • gevoel

    ___________________________________________################### __________________________________________##################### __________________________________________###################### ___________#####_________________________####################### ________###########______________________######################## ______###############____________________######################## _____################____________________######################## ____###################__________________######################## ___#####################_________________####################### __######################__________________###################### __#######################_________________###################### _########################_____############################### _########################___################################ _#########################_###########_______################# _###################################___####___############ _###########################_____###__#____#__######## __########################___###__##________#__##### ___######################___#______#___________###### ___######################__#___________####_____###### ____####################___#__#####___#____#____###### _____##############_####_____#_____#_#______#___####### _______##########__#####____#______#_#______#___####### _________######___######____#_______#_#_###__#__####### __________________######____#___#####_######_#__####### __________________#######____#_######__######___####### __________________########___#__#####__######_###______## ___________________#######____################__________# ___________________########____####_########___#_________# ___________________########____#___##########____________# ___________________#####___##_##__###########__###_______# ___________________#_________#____###########___#_#_____# __________________#_______________##########____#__#____# __________________#_________##______########____#_______# __________________#________##_______######____#_______# ___________________#______#__#_______________##______# ___________________#__________#___________####___#_## ____________________#__________##______#######__### _____________________##__________#########__##__## ______________________#______#_____####_____#__# ________________________########____#__#___#__# ___________________________######____######__#### _______________________#############______######## ___________________################################ _________________########__######################## ________________########__########################## _______________########__############################ _______________######_______________################# _______________#####___________________############### ________________###____________________################ ________________###___####_____###________###_######### _________________#___######___#####_________#__######### _________________#___######__######_________#_######### ________________#___######__#######__________########## ________________#___######__#######__________####_#### ________________#____####___#######__________######### ________________#____###____######___________######## _________________#___________####____________###### _________________#___________________________### _________________#__________________________# _________________#__________________________# __________________#_________________________# __________________#__________________________# __________________#__________________________# __________________#___________________________# __________________#______#__#_________________# __________________#_______##_#_______________# ___________________#________###___________## ____________________####______#______###### _______________________#################### ___________________________#######_######### ____________________________#######_######### _____________________________#######_######### ______________________________#######_######## _______________________________#######_####### ________________________________#######_####### _________________________________######_####### _________________________________#######_####### ________________________________#_################ _________________##########______#___###__######_______########### _______________##_________###___###___##__######______#___________#### _____________##______________##___##___##___####______#_#####___ WELKOM OP MEN GASTENBOEK
















    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs