Hallo iedereen, ik ben Keano Janssens, het liefdeskindje van Bruno en Bianca Janssens-van Klaveren en dit is mijn website! Mijn papa en mama hebben deze ontworpen zodat ik binnen enkele jaren alle gebeurtenissen nog eens kan nalezen en om jullie te laten meegenieten van alles wat er gebeurt in mijn leventje!! Veel leesplezier en laat gerust een berichtje achter in mijn gastenboek!!
Dikke knuffel Keano
Het begin van een nieuw leven, zo heel erg mooi en klein, het is eigenlijk niet te omschrijven, hoe blij wij met jou zijn!
Vandaag ben ik met mama en papa bij de sint en zijn pieten geweest. Hij kwam naar Droomland in Lede deze namiddag. Vorig jaar was ik bang van hem dus waren mama en papa benieuwd wat ik nu ging doen! De pieten deden mij niets, ik keek ze gewoon wat aan. Dat zijn toch rare ventjes, ze!! Bij de sint aangekomen ging mama met mij mee tot bij hem, ik heb hem een mooi handje gegeven en heb zelfs eens op zijn ring gewreven. Maar toen mama mij op zijn schoot zette heeft heel Droomland dat gehoord!! De fotograaf heeft snel een foto genomen en toen heeft mama mij er direct afgenomen. Van de piet kreeg ik een zak met vanalles in maar ik was zo aan het huilen dat mama hem moest aannemen. Ik wou zo snel mogelijk bij papa gaan. Na een klein minuutje was ik terug vrolijk en heel benieuwd naar mijn zak. Ik vind het heel leuk dat hij speelgoed brengt maar ik zie hem liever niet!!! Van papa en mama hab ik dan een mooi voorleesboek gekregen met allemaal verhaaltjes voor het slapengaan!! JOEPIE.
26-10-2008
Carmen, Davy en Noa op bezoek
Deze namiddag zijn Carmen, Davy en Noa eens op bezoek geweest!! We hebben nogal gespeeld, ze!! De hele tijd al mijn speegoed uitgehaald en gedanst, in de zetel gesprongen en deugenieterij uitgehaald!! Na al dat spelen had iedereen honger en dus zijn onze papa's om een pitta gereden. Toen hadden we terug genoeg energie om nog wat door te spelen. Maar even later waren we toch even moe en hebben we samen naar Bumba gekeken. Toen werd het al laat en is Noa met haar mama en papa naar huis gegaan en ben ik lekker gaan slapen!! Mama en Carmen hebben nog eens kunnen bijpraten en papa en Davy hebben ook nog eens gepraat en op de PS3 gespeeld!! We moeten zeker nog eens samenkomen!!!
29-10-2008
Eindelijk nog eens gaan zwemmen!!
Na 3 weken zijn we eindelijk nog eens gaan zwemmen. Papa had de afgelopen 3 weken 2 dagen per week avondles en daardoor konden we niet gaan zwemmen!! Maar nu is de avondles gedaan en dus zijn we vandaag gaan zwemmen. Het was super plezant!! We hebben veel gespeeld en zijn er uiteindelijk doodmoe uitgegaan! Het deed deugd en vanaf nu gaan we het terug om de week doen!! Maar eerst gaan we de verloren tijd inhalen in Center Parcs volgend weekend!!JOEPIE!!!!!! En dan als we thuis komen komt de sint. Ik kijk er al naar uit!!!
10-11-2008
Naar Center Parcs geweest
Dit weekend zijn we met ons drietjes naar Center Parcs Erperheide geweest. De vrijdag hadden we pech bij het oprijden, we stonden in de fille! Dat begon al goed, he!! Na 2u een half waren we er eindelijk. Ik ben super flink geweest in de auto, heb geen kik gegeven. We moesten ons gaan aanmelden aan de receptie en daar kregen we onze sleutels. Zonder dat we het wisten had papa de auto reeds voor de deur van ons appartement geparkeerd!! Het uitladen ging dus heel makkelijk. Ons appartementje was heel gezellig en ons terras hing over het water!! Ik kon dus elke morgend naar de eendjes kijken. Hoewel het al half 9 was toen we aankwamen zijn we na het uitladen toch nog eens gaan wandelen. Na een goed half uurtje zijn we terug gekeerd en ben ik in mijn bedje gegaan. Voor de eerste keer lag ik in een aparte kamer, de kamer van papa en mama was niet groot genoeg voor mijn bedje erbij te zetten. Dus het was een goeie test. Ook daarvan trok ik mij niets aan en heb elke keer flink geslapen. Wel was ik elke morgen een beetje vroeger wakker dan thuis. Tja, als je in zo'n park bent moet je ervan genieten, he!! En dat hebben papa en mama geweten!! In de voormiddag gingen we eerst gaan ontbijten en dan naar de binnenspeeltuin Baluba. Daar mocht papa achter mij lopen, mama nam het zwemmen op zich!! Leuk dat dat was!! Ik ben op alles geweest, de glijbaan, het springkasteel, het grote ballenbad, de blokkentuin, ... We zijn ook eens naar de kinderboerderij geweest, bij de geitjes, de koe, de kippen, ... Terwijl andere kindjes bang waren van de dieren liep ik er vrolijk tussen!! Ik heb ook altijd gestapt, eigenlijk hadden we mijn buggy niet moeten meebrengen!! Ik wou er toch niet inzitten. 's Middags gingen we iets klein eten en dan naar huis zodat ik (en mama en papa) wat konden slapen. Maar ook dat duurde nooit lang. Een dik uurtje en ik was terug paraat!! Dan was het zwemtijd!! Ik ging met mijn Bumba-zwembandjes heel het zwembad verkennen. Veel gespetterd en geplonst. In het kinderbadje mocht ik mijn gang gaan zonder mijn zwembandjes. Leuk, leuk, leuk!!! Na een dikke 2u zwemmen viel ik altijd een beetje stil en gingen we eruit. Het was dan ook al avond en tijd om te gaan eten. Dus snel naar huis ons wassen en kleden en terug weg!! Lekker gaan eten. Eerst bij de family grill, daar was het heerlijk en ik heb dus heel goed gegeten. Ook de serveersters waren super lief en dat liet ik ook goed merken!! Ik was snel heel geliefd bij hen!!! De tweede dag zijn we bij de Pasta en Pizza gaan eten. Ook daar terug veel gegeten. Een hele kinderpizza en een kinderijsje!! De mensen keken nogal,ze!!! Ik ben echt super flink geweest. Papa en mama hebben mij dan ook beloont met een mooi kadootje die ik zelf mocht kiezen; een sprekende Bumba! De maandag zat ons weekendje erop en moesten we naar huis!! Ik was eigenlijk wel een beetje blij ook want ik mistte mijn dikke vriend Lars en Bailey. En niet te vergeten Moeke natuurlijk!!! We gaan dit zeker nog eens doen!!
12-11-2008
De sint is geweest
Gisteren is de Sint geweest!! Toen ik opstond en naar boven ging zag ik allemaal speelgoed staan! Een keukentje, een tafel met stoeltjes en bank van Cars, een "levende" tijger knuffel en chocolade. Ik ben direct beginnen spelen!! Om half 11 moesten we naar beneden gaan want de Sint was ook bij Moeke geweest!! Daar bracht hij een stofzuiger, een geluidsmat en veel snoep!! Tegen half 12 moesten we bij Pepe Roger in het rusthuis gaan. Daar had de Sint een Bumba puzzel gebracht!!! Wauw zeg, ik moet echt heel flink geweest zijn dit jaar! Na mijn slaapje moesten we bij meme en pepe gaan. Al mijn nichtjes waren er ook want ook daar was de Sint geweest!! Daar bracht hij een boerderij van Lego, nog extra blokken en terug veel chocolade en koekjes. Na lekkere pannekoeken bij meme en pepe zijn we naar huis gegaan en heb ik nog wat gespeeld. Een beetje later dan anders ben ik gaan slapen maar dat mocht nu wel eens!! Jaja, ik zal dit jaar ook flink zijn, wie weet wat brengt de Sint mij dan allemaal!!!
26-11-2008
Meme Rachel overleden
Mijn mama haar meme is deze avond om 18u05 gestorven. Ze was gewoon aan het eten en toen ze zich rechtzette om zich te omkleden is ze plots gevallen en is ze onmiddellijk gestorven. Een zwaar infarct ws de oorzaak. Ze heeft zich bij de val nog bezeerd maar daar heeft ze gelukkig niets meer van gevoeld. De dokter was er onmiddellijk bij maar er was niets meer te doen voor haar! Hij heeft wel haar wonde aan haar oog genaaid en de verpleegsters hebben haar wat gewassen. Ze had een bloedneus en dat was natuurlijk geen mooi zicht!! Mama, moeke, tante Anne en Lien zijn bij haar geweest toen ze opgemaakt op haar kamer lag! Ik ben thuis gebleven bij papa. Iedereen is er van aangedaan! Wat normaal is natuurlijk.
Slaapzacht meme Rachel, nu ben je eindelijk terug bij nonkel Erwin!!
Jouw leven ging niet altijd over rozen dat had God zo voor jou gekozen. Toch bleef je aan Zijn zijde staan tot de moment dat je bent heengegaan. Maar nu, nu is het allemaal voorbij en voor de laatste keer zwaaien wij..
slaapzacht meme, ik zeg geen vaarwel maar tot weerziens.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Een traan op een ooit zo mooie roos. De traan van een verloren liefde, een leven o zo broos.
De roos stopte met bloeien en verwelkte langzaamaan. Ze liet haar stengel leven maar haar hart was meegegaan.
De blaadjes verwelkten één voor één tot ook het laatste plots verdween.
De roos is toen zacht heengegaan om terug in volle bloei naast haar verloren liefde te staan.
Bloei maar, mooie roos, wij laten je gaan wetend dat ook wij ooit terug aan jouw zijde zullen staan...
Slaapzacht meme
05-12-2008
Begrafenis meme
Vandaag was het de begrafenis van meme Rachel. Het was een super koude dag maar toch is er veel volk geweest. De kerkdienst was heel mooi. Er is een sopraan komen zingen en er is veel voorgelezen. Ik vond er natuurlijk niets aan, dus meme Billy heeft daar nogal werk gehad met mij. Ze is uiteindelijk een tijdje buiten gegaan met mij zodat ik mij wat kon uitleven. Mama haar hoofd stond er niet naar om constant met mij bezig te zijn en papa ook ni. Dus een geluk dat mijn memeken er was. Na de dienst zijn we allemaal samen naar het kerkhof gegaan om haar uit te wuiven. Mama heeft nog een gedichtje gelezen voor haar en dan hebben Kaat, Stijn, Femke, Fleur, Mathias en ik een witte ballon opgelaten om haar te begeleiden naar de hemel. We zijn met haar meegegaan tot aan haar graf. Ze werd bij nonkel Erwin ( haar zoontje ) en nonkel Isidore gelegd. Eindelijk heeft ze rust..... In de late namiddag zijn mama, papa, Christine en Glenn met de kindjes naar Jabbedoe (binnenspeeltuin) gegaan. Zo werd de sfeer een beetje vrolijker voor de kinderen.
17-12-2008
Ik ben ziek!!!
Deze nacht heb ik serieus koorts gemaakt en veel gehoest. Mama heeft deze morgen dan maar direct de dokter gebeld. Ik heb een serieuse verkoudheid, mijn keel ziet rood, ... ik heb een angine!!! Ik ben echt niet goed, hopelijk ben ik genezen tegen zondag want dan zouden we naar de efteling gaan. Het zou spijtig zijn moesen we niet kunnen gaan. We zullen wel zien, he!!
21-12-2008
Naar de efteling!!!
We zijn vandaag dan toch naar de Efteling geweest. Ik was beter, had geen koorts meer en een goede nacht doorgeslapen. Papa en mama hebben me dik ingeduffeld en zo een hele dag rondgewandeld met mij. Ik vond het echt super plezant! Al de sprookjes en attracties, .... het deed me deugd!!! Maar toen we onderweg waren naar huis gingen we een macDonalds eten en daar liep het terug fout. Ik had juist gegeten toen ik alles overgaf. Papa en mama zijn dan snel naar huis gereden met mij. Maar gelukkig had ik geen koorts en was ik de dag nadien niet terug ziek!!
25-12-2008
Kerstavond
Gisteren was het kerstavond en dat vierden we samen met meme, pepe, moeke en pepe Roger. Moeke had fondue besteld, lekker lekker!!! Het werd een gezellige avond. Ik kreeg ook pakjes van de kerstman. Hij heeft vanalles gebracht: een borstel en aftrekker, dvd van de teletubbies, een Doodle (magnetisch tekenbord), een boerderij en een badset van Shrek!! Ik ben de hele avond heel flink geweest. Om half 10 was ik doodop en ben ik gaan slapen. Meme, pepe, papa, mama en moeke zijn nog opgebleven tot 2u-3u. Dan zijn meme en pepe naar huis gegaan en de rest gaan slapen.
Kerstdag vieren bij meme en pepe
Naar jaarlijkse gewoonte was het kerstdag bij meme en pepe te vieeren met mijn nonkels, tantes en nichtjes. Veel en lekker gegeten en gedronken en vooral gespeeld!! Ook daar had de kerstman een kado gebracht! Een lamp voor aan het plafond van Cars en een speelgoedmoto!! Het was ook een super leuke dag maar wel een vermoeiende!! ik heb de hele dag niet geslapen en was dus om 21u volledig uitgeteld. Papa en mama zijn dan met mij naar huis gegaan en ik heb zalig geslapen!
28-12-2008
Mijn eigen kamertje is in de maak!!!
Na meer dan een jaar bij papa en mama slapen is mijn eigen kamertje nu in de maak. Papa en mama hebben eerst de zolder verbouwt en die is klaar van in juli. Na een beetje sparen is het nu de buurt aan de kinderkamers. Papa en mama zijn gisteren om al het gerief geweest en vandaag zijn de muren gezet!! Jaja, ze hebben goed doorgewerkt. Maar er is nog veel te doen, hoor!! De plafond moet nog komen, de vloer, de ramen moeten geplakt worden en de muren hersteld en geverfd worden. Ik kijk er al naar uit om in mijn eigen kamertje te liggen!! En, mijn toekomstig broer/zusje heeft ook al een kamertje!! Neenee, mama is nog niet zwanger, maar hopelijk duurt dat niet meer te lang!!!!
29-12-2008
Terug ziek
Gisteren begon ik terug serieus te hoesten en daarbij slijmen over te geven maar gelukkig nog geen koorts. In de namiddag begon de koorts toch op te komen en hield mama mij goed in het oog. De hele avond was ik niet honderd ten honderd maar ook ni super ziek. 's avonds heb ik Junifen gekregen tegen de koorts zodat ik goed zou slapen. Helaas was dat niet zo. Ik heb de hele nacht liggen hoesten. Om half 4 gaf ik terug een beetje over en stond mama op om mij te helpen. Ik was kletsnat!! Mijn pamper was doorgelopen en ik had overgegeven. Mama besloot mijn temp op te nemen... 39,2°C!!!! Mama maakte onmiddellijk papa wakker om te helpen. Maar ook hij bleek ziek te zijn!!! Toch heeft mama mij in het grote bed gelegd en mij andere kleren aangedaan. Terwijl mama aan mijn bedje bezig was gaf ik terug over in het grote bed!!! En zo kon ze ook daar nog eens beginnen!! Mama heeft mij naar beneden gebracht bij moeke en die heeft mij verse kleedjes aangedaan. Zo lag ik terug lekker warm in bed. Papa en mama hebben het hele bed verschoont en mij tussen hun gelegd. We zijn dan toch in slaap gevallen tot 8u. Dan is mama met mij opgestaan. Alles wat ik binnenkreeg kwam er een kwartiertje later terug uit!! Mama heeft dan onmiddellijk de dokter gebeld. Straks komt hij naar hier!! We zijn benieuwd wat het nu weer zal zijn.
31-12-2008
In het ziekenhuis
Sinds vrijdag was ik terug ziek geworden. Een beetje koorts maar al bij al viel het goed mee. Junifen deed goed zijn werk. Af en toe gaf ik wat over maar had er niet echt last van. Mama besloot nog wat af te wachten... Zondagavond had ik nog steeds koorts en gaf ik steeds meer en meer over, papa voelde zich ook niet goed en dus besloot mama om de volgende morgen naar de dokter te bellen. Om 11u was de dokter hier. Ik had een zware angine en papa had het overgenomen van mij. We kregen allebei medicijnen en daarmee zou het moeten beteren. Die namiddag was mijn temp 39,9° wat toch wel heel hoog is voor mijn leeftijd. Mama gaf mij een perdolansuppo en legde mij te slapen. Toen ik wakker werd was mijn koorts wel wat gezakt maar toch niet genoeg. Ze mocht mij 2 suppo's geven met een uur tussen en dan 4u wachten. Mijn temp bleef hoog en ik gaf steeds meer en meer over. Het was ondertussen al enkele dagen geleden dat ik nog iets gewoon gegeten en binnengehouden had. Mama maakte zich zorgen en nam mijn temp nog eens. 39,1° terug kreeg ik een suppo en toen was het een uurtje wachten om te zien of hij gezakt was. Maar na dat uur bleek hij 0,1° gestegen, had ik mijn fles overgegeven en werd ik wat flauwtjes!!! Mama heeft mij terug een suppo gegeven en de dokter van wacht gebeld. Die zei dat het beter was om naar de spoed te gaan. Mama en papa hebben zich direct klaargemaakt, mijn tas in orde gezet en mij dik aangekleed. Met een klein hartje zijn ze naar het OLV gereden... Bij het onderzoek bleek dat ik aan het uitdrogen was en dat ik een zware virale infectie had. We moesten naar de kinderafdeling gaan waar ze mij een infuus zouden geven. Papa en mama met een klein hartje met mij naar boven. Het was ondertussen al half 12 en ik was doodop. De verpleegsters waren heel lief en stelden me zoveel mogelijk gerust. Toen zijn ze begonnen met het infuus prikken, helaas heb ik geen goeie aders waardoor ze 6 keer geprobeerd hebben en het nooit lukte. In mijn arm, handjes, voetjes, ... alles geprobeerd maar geen resultaat. Ze hebben dan de dokter geroepen en die is het komen proberen. Na nog eens 4 keer prikken was het eindelijk gelukt!! Ik heb veel geweend en gesparteld. Er waren 3 verpleegsters nodig om mij tegen te houden. Mama suste mij maar veel heeft dat niet geholpen. Papa had het ook heel moeilijk om mij zo te zien. Eindelijk mochten we dan naar een kamertje gaan waar ik van alles kon bekomen en lekker slapen. Mama en papa hebben mij eerst nog wat geknuffeld en mij te slapen gelegd. Dan is papa naar huis gegaan want hij was ook nog serieus ziek en er mocht maar 1 persoon blijven slapen. Mama heeft de zetel omgevormd naar bed en is ook gaan slapen. Mijn koorts daalde terug naar het normale door het infuus en de volgende ochtend voelde ik me al wat beter. Maar eten wou ik nog niet. Papa kwam ook snel terug bij mij en hij is samen met mij naar de foto's gewandeld. Mijn longen werden nagekeken voor de zekerheid, maar alles was in orde. De dokter zei wel dat ik nog een nacht moest blijven maar dat moest dan maar. Mama heeft terug bij mij geslapen en ook deze nacht was mijn temp goed. Deze morgen heb ik mijn fristi gedronken en niets overgegeven. Joepie!!! De dokter is komen kijken en besloot dat ik om 14u naar huis mocht!!! Het was tenslotte nieuwjaarsavond... Mama en papa super blij natuurlijk!!! En ik ook, want eindelijk mocht ik van het infuus in mijn voetje. Ik moet wel zoveel mogelijk warm gehouden worden maar dat is geen probleem. Ik ben de hele tijd heel flink geweest!!! Dinsdagnamiddag is Christine op bezoek geweest en ik heb een mooi boek gekregen, daarna kwam moeke met wat eten en drinken voor mama.Lief, he!!!
Nieuwjaarsavond
Om 18u kwamen pepe Roger, Christine, Glenn, Mathias, Fleur en nonkel Richard bij moeke om nieuwjaar te vieren. Iedereen was blij dat ik thuis was om mee te vieren. We hebben lekkere chinees gegeten en dan mocht ik mijn pakjes open maken. Ik heb een visspel, schuimrubber diertjes voor in bad, een hemd met t-shirt en jeans van Bumba, snoep en fluitjes gekregen. Ik ben er direct mee beginnen spelen samen met Mathias en Fleur. Dan was het de beurt aan de ijstaart, jam jam... Tegen half 10 ben ik doodmoe gaan slapen. Ik was nog wat ziekjes daarmee, he!! Er is nog veel gelachen en gegeten en om 3u lagen ook mama en papa in bed. Morgen moeten we bij meme en pepe gaan en moet ik goed uitgerust zijn.
01-01-2009
Nieuwjaarsdag bij meme en pepe
Vandaag moesten we bij meme en pepe gaan samen met mijn nonkels, tantes en nichtjes. We hebben er lekkere sandwiches gegeten en chips. Ik ben terug flink geweest en heb gespeeld met mijn nichtjes. Het was een gezellige avond. Van meme en pepe heb ik eurotjes gekregen voor mijn spaarpotje!! Toen de avond om was zijn we nog allemaal bij tante Sara en nonkel Filip gegaan. Papa, nonkel Bjorn en nonkel Filip wilden eens pokeren en Jana en Noa bleven bij Anke slapen. Ik ben nog een half uurtje meegeweest maar kon echt niet meer dan. Papa en mama hebben mij dan naar huis gebracht bij moeke en ben lekker gaan slapen. Een klein beetje later waren ook papa en mama thuis. Het was een hele leuke start van het nieuwe jaar!
03-01-2009
Feest van Metj+
Zoals elk jaar was het ook nu op de eerste zaterdag van het jaar de feest van Metj. Alleen was het nu helemaal anders dan anders. Metj was er niet meer bij... Ik besef daar natuurlijk niet echt veel van maar papa en mama wel. Ik heb veel gespeeld met de andere kindjes van de familie en ben heel flink geweest. Ik ben de kleinste van de familie en dus kreeg ik nogal veel aandacht van iedereen. Ik heb veel gegeten zonder overgeven!!! We hebben allemaal een pakje gekregen ook. Ik heb een hotweels auto en een grotere auto gekregen. Blij dat ik was. Om 23u was ik echt doodop en hebben papa en mama mij naar huis gevoerd en mij in bed gelegd. Toen zijn ze terug gereden om nog wat te feesten. Want om middernacht mochten ze tegen elkaar proficiat zeggen!! Op 4 januari 2006 zijn ze getrouwd!!! Meme en pepe wisten het ook nog en vertelden het natuurlijk tegen iedereen waardoor ze overladen werden met kussen!!! Om 2u30 waren papa en mama ook thuis.
04-01-2009
Papa en mama 3 jaar getrouwd
Hoera!!! Vandaag om 23u30 (14u30 Amerikaanse tijd) zijn papa en mama 3 jaar getrouwd!! De tijd gaat snel, he!!! Ze herinneren zich alles nog alsof het gisteren was. Op naar de 4 jaar. In juli is het nog eens een mijlpaal want dan zijn ze 12 jaar samen!!
21-01-2009
Vanaf nu een echte grote jongen!!!
Gisteren namiddag, toen ik wakker was van mijn middagslaapje hoorde mama een harde klop. Ze haaste zich naar mijn kamer en ik lag er op de grond. Ik was over mijn spijlen geklommen maar het was een beetje hoog en dus ben ik op de grond gevallen!! Mama had serieus schrik dat ik iets serieus zou hebben maar gelukkig viel het allemaal goed mee. Maar ze had de schrik goed te pakken en belde papa om te vragen of ze 's avonds om een lattenbodem, bedhek en deurhekje konden gaan. Mijn juniorbed moest in elkaar gezet worden!! 's avonds zijn we dan om alles gereden en zijn papa en mama de hele kamer beginnen verzetten. Na een dik uurtje stond alles op zijn plaats en in elkaar. Ze hadden een beetje schrik voor de overgang naar een groot bed maar daar had ik helemaal geen probleem mee. Nee, ik was zelfs super blij. Ben er zelf in gekropen en terug uit, onder de lakentjes gaan liggen en dan nog even naar een verhaaltje geluisterd en in slaap gevallen. Mama bereidde zich al voor op het feit dat ik misschien vannacht zou wakker worden en een beetje overstuur zou zijn, maar dat was niet zo. Ik heb zalig geslapen in mijn grote bed en deze morgen heb ik nog even naar Pooh liggen luisteren en kijken (mobiel projector) en dan ben ik mama gaan wakker maken. Dus vannaf nu ben ik een echte grote jongen want grote jongens slapen in een groot bed!!! Iedereen helemaal fier natuurlijk, want het is nog vroeg eigenlijk... maar kijk, ik ben heel blij. En papa en mama ook!!
22-02-2009
Anke verjaart
Vandaag zijn we naar Anke haar verjaardagsfeestje geweest, ze is nu 5 jaar!! We hebben lekkere taart gegeten, veel gespeeld en dan lekkere sandwiches. Ik ben terug heel flink geweest. Papa en mama zijn telkens weer verbaasd van hoe flink ik wel ben. Ik speel mooi en luister als iemand zegt dat er iets niet mag. Het gebeurt natuurlijk wel eens dat dat niet zo goed lukt maar meer wel dan niet. Anke was ook blij met haar kadootjes en het feestje! Het was heel leuk!!!
Lief kindje, je was een droom, een onvervuld verlangen. Tot dat ene moment in liefde gevangen. Welkom kindje van onze dromen, je bent een wens die is uitgekomen!! ( gedichtje van Keano zijn geboortekaartje )