Inhoud blog
  • tattoo I
  • je hoeft niet in me te geloven
  • moederdag
  • huh?
  • de pitbull deel 1
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Laatste commentaren
    Het Leven Door Mijn Ogen

    28-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groezrock 2013
    zaterdag 26 april

    Groezrock 2013 !! Pennywise !! Hatebreed !! Rise Against !!
    Moet deze blog nog meer woorden krijgen, behalve hoe geweldig het was?
    Okay, het geluid mocht bij o.a. Pennywise wat beter, maar voor ze een eerste keer live te zien... Zalig !!!
    Veel schoolwerk is er vandaag niet echt aan te pas gekomen. Misschien omdat ik lekker zat te dag dromen
    I LOVE YOU GUYS !!!!


    zondag 27 april

    niet veel speciaals. Ben aan het lezen in Alleen Haar Zusje Kan Haar Redden. het gaat over de 2 maand oude Juliette die leukemie krijgt en alleen een beenmergtransplantatie van haar zusje kan haar leven redden. Zit nog niet zo ver in het boek, maar heb vaak een brok in mijn keel. Straf madammeke!! 





    28-04-2013 om 19:32 geschreven door KDB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de eerste zon
    donderdag 25 april

    De eerste zonnestralen! Hier hebben we echt allemaal naar uitgekeken, niet? Weg Winter, Welkom heerlijke Lente! Alles verandert ook, het gras is groener, de bomen krijgen knopen en de bloemen bloeien. Helaas, ook de mensen veranderen... Plots boem patat, bijna alle meisjes van de school droegen een kleedje. Okay, fijn voor jullie, ik verkies nog altijd mijn jeanske. 1 klein dingetje wil ik wel even melden aan jullie, ik heb niets tegen kleedjes - integendeel! - ik kan er enkel niet tegen dat ze zich beginnen te gedragen als de Queen Mom.
    De eerste zon brengt duidelijk ook de ergste kanten van de mens naar boven: oh, kijk, ik heb een kleedje aan en jij niet, dus eigenlijk ben ik wel veel beter dan jij dus ik ga lekker niet tegen je praten.
    Dan maar alleen genieten van de zon
    En als ik dan eens een kleedje draag - applaus is altijd toegelaten - bekijken ze me alsof ik van Mars kom! Waar ik natuurlijk niets tegen zou hebben hoor, kan daar een geweldig feestje worden!
    Ik zou natuurlijk mezelf niet zijn als ik me dat allemaal aantrok, maar er mag volgens mij wel gezegd worden dat de mens veranderd met het weer. Wat altijd interessant is in een landje als het onze


    dit is mijn eerste blog, ik lig dus wat achter in data, maar ik hoop dat jullie ervan genieten!!

    X

    28-04-2013 om 16:19 geschreven door KDB  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 03/06-09/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs