Ik ben Luc Simon, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Meester Luc.
Ik ben een man en woon in Kester (Gooik) (België) en mijn beroep is mijn grootste plezier.
Ik ben geboren op 07/01/1965 en ben nu dus 60 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Zingen, voetbal, petanque, kanaries kweken, floorball, gitaar spelen,....
Oefenen voor w.o. kan je gewoon door op deze link te klikken en dan kom je automatisch op de website van onze methode. Daar klik je op de juiste periode, we zijn nu bezig met het verleden, nl. met de oudheid.
Je kan oefenen voor de verschillende periodes in de oudheid, de oplossingen oproepen en rechts klikken om naar de volgende oefeningen te gaan.
Super toneel meegemaakt! Echte mime-kunstenaars: mime is toneel zonder woorden.
Een kleine circustent op het moment van de 'marée basse', het laagtij waarop alles een beetje lijkt stil te vallen... Het moment waarop twee bonkige personages een fles opentrekken en ons laten meekijken in hun zonderlinge universum. In ware Buster Keaton-stijl manipuleren ze de objecten in hun sjofele interieur. Met (on)handige bewegingen gooien ze zich in een domino-effect van doldwaze situaties: de bekers, flessen rode wijn en vlijmscherpe messen zoeven vervaarlijk door de lucht, terwijl ook de tent zich ontpopt als een verrassende trukendoos.
Deze norse baardmannen rijgen de knappe staaltjes evenwichts- en jongleerkunst naadloos aan elkaar. En dat alles zo dichtbij dat je er bijna middenin zit. Een heerlijk intieme en clowneske circusvoorstelling!
Eindelijk is hij dus een feit: de klasblog van 5c. De papieren van onze ict-coördinator Jos op de schoot ben ik toch in gang geschoten. Om ook de andere mooie blogjes te zien moet je naar onze website surfen www.kcd.be. Gewapend met veel moed en een beetje moet, wou ik voor middernacht toch iets klaar hebben om te beginnen en dit is het dus geworden. Gauw nog even wat foto's zoeken en kaar is klees! Zet maar gauw wat reacties erop, dan kunnen we binnenkort de kinderen aan het woord laten. Stimuleer hen, nodig hen uit om zich te tonen, om dingen op te schrijven. Ben eens benieuwd tot wat dit allemaal leiden kan. Even nog zeggen dat ik me als leerkracht van het 5e leerjaar C van het kcd prima in m'n sas voel bij deze klas en bij m'n fantistasche collage's Bart en Annick! Op naar een fintastisch schaaljoor en veel leesgenot! Meester Cul Nomis...euh wel mis...Luc Simon