Just me,myself and I
Inhoud blog
  • Twijfel..
  • Lang geleden....
  • zaterdag..
  • ....
  • back..

    Zoeken in blog


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    24-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zaterdag..
    Nie zo goed geslapen..opgestaan rond 10u30 en nog loom..

    Vanavond moeten we naar een babyborrel en morgen rond 16u verjaardagsfeestje..
    Kga sebiet douchke pakken en me toonbaar maken Surprised

    Nog wa boodschappen doen voor verjaardagsfeestje morgen..want t'is wij die het organiseren als verrassingseffect,de jarige weet van niks Laughing

    Voor de rest niets speciaals..niet echt super maar ook niet echt slecht..

    24-08-2013, 13:21 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    23-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.....
    Ik geraakt niet meer op mijn blog..tot ik besefte dat mijn gebruikersnaam mis was tja Rolling Eyes 

    Dinsdag dus echo gehad woensdag bij specialist om te weten of het nu om ader of om cyste gaat..
    Het gaat dus wel degelijk om een cyste,ze is 5cm lang en 2,5cm breed..nieuwe afspraak maandag met orthopedist, die gaat uitmaken of er operatie volgt of niet...


    Rolling Eyes




















    23-08-2013, 22:36 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.back..
    Waar was ik gebleven...

    Donderdag 15/08 naar evenement geweest van 10u tot ik rond 17u hevige pijn kreeg in mijn rechterzij en ben uiteindelijk naar huis gegaan want kon de pijn niet meer verdragen..
    Maandagochtend toch naar huisarts om dit te laten controleren..ze heeft me meteen naar de spoed gestuurd omdat ze twijfelde over appendix of eventueel ciste op eierstok..Na onderzoeken rond 13u terug thuis blijkt mijn buikspieren te zijn die pijn deden,waarschijnlijk door verkeerder houding aan te nemen door pijnlijke linkerknie..nu voel ik dit nog een beetje maar niet veel meer..

    Vrijdag kids vertrokken en terug wat rust in huis..
    Zaterdagavond onverwachts naar verjaardagsfeest van een klant van Arne, was superplezant, lekker veel cava gedronken met op zondag cava-kater als gevolg :-p

    Vandaag naar ziekenhuis om verslag te horen van scan van mijn knie..
    Miniscus beschadigt,pees beschadigt en kraakbeen vermindert maar niet zo erg dat dit geopereerd moet worden..
    Maar er zit wel een grote cyste achter een spier maar toen dokter het protocol las dat bij de scan hoorde spraken ze daar van een ader..
    De dokter zei als dat een ader is dan heb ik nog nooit zo een grote gezien.
    Met gevolg dat ik morgen terug naar ziekenhuis mag om echografie te doen :-s en woensdag dan afspraak bij andere specialiste (aders) en die gaat dan moeten bevestigen of het een ader is of een cyste.

    Indien een ader dan moet deze verwijdert worden, als het toch een cyste is dan moet ik terug naar andere dokter om dan te zien wanneer cyste verwijdert moet worden...

    Dusja...resultaat: zowiezo operatie!!
    Woensdag weet ik dus meer..

    Om 10u30 moest ik bij gynaecoloog zijn om spiraaltje te laten vervangen..pfff dat doet toch zeer ze!!! Net wa dafalgans genomen om de pijn te onderdrukken..een vrouw moet toch afzien ze :-s

    Voor de rest sta ik weer wat positiever in het leven en voel me beter in mijn vel..ook omdat Arne mij wat meer affectie toont..kwam me zelfs halen om te dansen zaterdag
    Zou het dan toch nog allemaal goedkomen??? 

    Maja tuurlijk, alles komt altijd goed ;-)

    19-08-2013, 13:08 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scanner..
    Om 14u moest ik in scanner voor mijn knie..kben benieuwd naar het resultaat dat ik maandag ga te horen krijgen..
    Kids zijn bij hun oma en ik ben nu even relax alleen thuis..kheb wel al gans de namiddag last van hoofdpijn,kheb al iets genomen en twas beter maar nu precies weer slechter..

    Ne keer op tijd naar bed en zal morgen wel beter zijn dan

    Voor de rest gaat alles zijn gangetje..niets speciaals dus ;-)

    13-08-2013, 18:36 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Alweer maandag..
    Weekend weer voorbij..gisteren nog mijn broer met gezin op bezoek gehad..en s'avonds nog Arne's nichtje met haar gezin en zijn ouders zijn ook nog langsgeweest..dus was wel gezellig om een zondag vol bezoek te hebben..

    Nu uitkijken naar woensdagavond en donderdag..
    Woensdagavond is er een happening in de tak van Arne zijn werk..stiekem hoop ik dat hij het superdruk heeft en dat we er niet naartoe moeten want kheb geen zin om weer constant alleen te moeten staan.

    Khad dit wel graag meegemaakt samen met hem maar ik zal toch weer stap opzij moeten zetten voor zijn kids en op afstand toekijken..

    Ergens begrijp ik dat wel dat zijn kids voor gaan maar als je nooit geen affectie krijgt dan voel je je heel eenzaam op zo'n evenement ook al sta ik met andere mensen te praten,t'is niet dat ik een muurbloempje ben dan,maar ik mis hem dan nog meer..

    Morgen moet ik met mijn knie in de scanner..volgende week pas resultaat..

    Ik moet zo meteen zijn zoon naar een vriendje brengen waar hij blijft slapen en dochter naar een vriendin..tzal stil in huis zijn ;-)
    Kben ervandoor..

    12-08-2013, 13:11 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag op zondag 02u04....
    Deze week viel nogal mee door het werk dat ik voor Arne mocht doen..
    Wat papierwerk en voor machines op de weg rijden..dus kvoelde mij nuttig.

    Zaterdag 10/08 verjaardag van mijn zoon..15jaar..
    Kheb zijn ouders en broer en vriendin uitgenodigd voor BBQ, mijn broer kon niet want moest naar huwelijksfeest..jammer..

    Arne ging normaal thuis zijn om vlees te bakken maar was dus niet zo..is in panne gevallen met machine..zodus stond ik voor alles alleen..

    Gelukkig heeft mijn schoonbroer het overgenomen en zorgde hij voor het vlees.

    Arne is rond 22u thuisgekomen en broer en vriendin waren al vertrokken..zijn ouders zaten nog aan de koffie..
    Door die panne was hij nogal gestresseerd en kvoelde mij weer zo alleen..ipv trots op mij te zijn dat ik dit etentje alleen heb afgewerkt..

    Nichtje Luna was naar hier gekomen na haar weekje chirokamp en is hier in slaap gevallen zodat ik haar in mijn zoons bed heb gelegd want hij slaapt bij oma..

    Op zeker moment toen iedereen weg was was hij naar boven om zijn kids slaapwel te wensen,ik dacht dat hij niet meer naar beneden ging komen maar hij deed het toch,ik heb rap mijn tranen weggeveegd zodat hij het niet zou zien..

    Hij gaf me een zoen en zei dat hij ging slapen..

    Ik heb nog alles alleen opgeruimd zodat alles weer netjes is als we opstaan...
    Ik heb totaal geen idee wanneer hij morgen op moet..kzal het wel zien..

    Ik zit nu nog alleen buiten met sigaretje en amaretto en laptop..

    Kzal dan ook maar naar bed gaan zeker...

    Kga nog even met laatste sigaretje naar vallende sterren kijken..tschijnt dat het nu de moment is..misschien kan ik dan een wens doen..;-)


    11-08-2013, 02:20 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lome woensdag..
    Geslapen tot rond 10u met nu en dan wakkere periodes..
    Wat papierwerk voor Arne gedaan..even langs zijn bedrijf geweest.
    Nu ben ik bij mijn mama maar ze is nog niet thuis..
    Kheb net vitamientjes gepakt want kvoel me wat loom, zal wel door dat weer komen zeker?

    Eerst te warm, nu regen..

    Kga dan straks terug naar huis,kdenk van wa te strijken en miss ramen zemen aan de binnenkant..

    Ik heb gisteren wat foto's zitten bekijken van rond nieuwjaar een ook foto's van weekendje Ardennen met zijn familie en het valt me op dat hij me toch dikwijls vasthield of een knuffel gaf..en dat dat nu niet meer zo is..
    Het is net of we zijn al 20jaar getrouwd :-p
    Ik weet dat dat voor Arne voldoende is maar ik heb toch nood aan wat aandacht..

    Kvraag me af of ik dit ooit gewoon zal worden?

    07-08-2013, 14:18 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    06-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.lazy tuesday ;-)
    Deze morgen vroeg opgestaan,ik moest om 8u30 met papieren voor Arne bij verzekeraar zijn.
    En kben nu eigenlijk de rest van de dag een beetje loom,kheb dus deze namiddag even filmpje gekeken en natuurlijk in slaap gevallen :-p

    Theeft me wel deugd gedaan,zo meteen beetje in actie schieten.
    Ik verlang al tot hij thuis komt,tging niet laat zijn maarja dat weet je nooit op voorhand ;-)
    Voor de rest voel ik me redelijk ok..

    Toedeloe

    06-08-2013, 18:50 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    05-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.maandag...
    Gisteren dan toch nog beter meegevallen dan eerst gedacht..
    Rond 12u30 al vertrokken naar evenement waar veel klanten van Arne aanwezig zijn en dat vooral uitdraait op veel pinten drinken..
    Zalig weertje maar na 6u in de zon te staan heb ik een licht rood tintje eraan overgehouden
    Gelukkig waren er nog redelijk veel mensen die ik kende en zo stond ik eigenlijk nooit alleen terwijl Arne even weg was.

    Rond 19u30 daar vertrokken en we zijn dan naar een restaurantje geweest met een bevriend koppel,het was er stampvol zowel binnen als op terras.
    Zodoende dat we bijna 2u hebben gewacht tot ons eten eindelijk werd geserveerd.
    Er werd ons wel drankje van de zaak aangebonden dus dat verzachtte het lange wachten ;-)
    Rond 23u thuis en moe maar voldaan weest slapen.

    Vandaag al redelijk wat rondgereden voor Arne en wat papierwerk verricht.
    Zo voel ik me het best als ik met iets kan bezig zijn.
    Morgen moet ik al om 8u30 ergens zijn met papieren voor zijn werk , K'vind dat leuk om te doen.

    Hier net geregend en de geur van nat gras komt hier binnen.. Dat is zomer!! ;-)



    05-08-2013, 19:47 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    03-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weekend..
    Arne zijn kids gisteren vertrokken..altijd weer triestig hoe de kids al huilend vertrekken :-s
    Soms heb je tijdens de week eens het gevoel dat je wil alleen zijn terwijl zij er rondlopen maar als ze dan vertrekken is het toch met een krop in de keel als je al dat verdriet ziet..

    Kben ergens blij dat mijn zoon dit niet moet meemaken om van de één naar de ander te moeten,nadeel is wel dat hij geen vader heeft die naar hem omkijkt!
    Als ik er met hem over praat dan zegt hij dat hij zijn vader nooit meer wil zien maar ik denk ergens diep in zijn hart dat het toch moet pijn doen dat hij geen verantwoordelijke vader heeft! Die heeft ondertussen wel (voor zover ik nu weet) 4 zonen bij een andere vrouw!

    Nu zit ik hier weer alleen..de was en plas aan het doen van de voorbije week..maar kvoel me goed momenteel.
    Straks even langs mijn schoonouders en dan bezoekje bij mijn mama..zo is de dag weer wat gebroken ipv hier alleen te blijven.

    Normaal morgen ergens naartoe maar zal van Arne zijn werk afhangen of dat doorgaat..zou wel eens deugd doen om nog es samen weg te zijn..
    Maar zal maar morgen duidelijk worden of dit doorgaat..fingers crossed dus ;-)

    Positief denken is de boodschap ;-)















    03-08-2013, 12:14 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwoel..
    Kvoel me nu wat minder goed..of zou het door de warmte komen?
    Kids lopen precies ook ambetant door het weer..ze doen lastig,tegen elkaar zagen etc..

    Arne heeft het ook lastig en begrijp het wel maar door het vele werk en de warmte is er nu geen affectie meer..enkel een vluchtige zoen..

    Kga mij een douchke pakken zal me deugd doen..verfrissend..eens alles van me af spoelen...


    01-08-2013, 23:02 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hot hot hot..
    Deze nacht voorgereden om machine ter plaatse te brengen..om 3u30 eruit en om 6u30 terug thuis..
    Mij nog even in de zetel gelegd en in slaap gevallen..

    Ik zie Arne niet veel dus kan niet veel vertellen..hij bedankt me wel voor wat ik doe maja tzou al erg zijn moest hij dat niet doen ;-)
    Kids zijn niet thuis dus ben lekker alleen..
    Ik ga zo meteen even genieten van de zon..misschien niet voor lang ;-)

    Voor de rest voel ik me redelijk in mijn vel..hopelijk blijft het zo..







    01-08-2013, 15:50 geschreven door Kate  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per maand
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 08-2013
  • 07-2013


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs