WIJ ZOEKEN gemotiveerde mensen die willen meewerken aan deze aktie . Het goede doel moet hen aanspreken, en liefst sociaal voelend zijn en een brede kennissenkring hebben Liefst Kunnende werken met computer maar niet noodzakelijk, geef Uw naam en adres op, wij voorzien U van alle Uitleg en documentatie. Gans Vlaanderen komt in aanmerking voor deze aktie.TV , radio en pers zal ingeschakeld worden bij de start van de actie.
Telefoneer naar Gaby 0496/18 23 82 of e-mail gaby@euphonynet.be wij antwoorden zo vlug mogelijk. De actie start vanuit Diksmuide, meer uitleg hieronder.
Wie zijn wij ?
Wij zijn een groep actieve senioren, die de hoofden hebben samengestoken, om het probleem van de sponsoring tegen kanker , aan te pakken, door een blijvende jaarlijks terugkomende gift te doen van +-10 % van de netto inkomsten van de uitbating, de boekhouder bepaalt jaarlijks het bedrag. De actie gaat vooral naar de drie hoofdpunten, om de kanker-preventie bij senioren en kinders te steunen en in het daglicht te brengen, evenals de blijvende steun voor de familie's die door de ziekte financieel zwaar getroffen worden, en soms niet meer in staat zijn om dure medicamenten voor de ziekte aan te kopen.Daar moeten we zeker OOK helpen. stort daarom 45 op nr 068-2477774-33 van "vzw Kasteelverlof " Diksmuide, en U verblijft voor die lage prijs 2 nachten in Frans-Vlaanderen in een kasteeltje-manoir bij St Omer. Ge krijgt 4 jaar de tijd om op verlof te gaan. Of bestel enkele vellen postzegels met prachtige logo's van sponsors op, aan 14,50 per vel van 15 priorzegels, die geldig zijn voor brieven in België tot 50 gram.De aankomende eindejaarsfeesten zorgen hiermede voor een mooi geschenk aan postzegels,en overnachting voor vrienden ,kinders,familie, personeel enz....
Ook familiefeesten kunnen in de prachtige afgewerkte eetzaal gehouden worden, met Uw eigen traiteur. Het ligt slechts 70 km over de landsgrens in een mooie toeristische omgeving.. De zieken zullen U zeker danken, of denkt ge zelf nooit bij deze categorie te kunnen behoren ? Bij een succesvolle verkoop van de overnachtingsbonnen wordt de Manoir zelfs aangekocht door de vzw. Mocht de vzw ooit ophouden met bestaan, gaat de eigendom dan naar een organisatie of liga voor kankerbestrijding !
Nu volgen nog enkele beelden van het mooie gebouw en omgeving !
Prachtige POSTZEGELS met het embleem van de sponsors op, zullen verkocht worden om het projekt kenbaar te maken aan 14,50 voor 15 postzegels . Dit zijn geldige postzegels voor België en voor het versturen van brieven tot 50 gr.
Wegens de economische crisis is het ook een zeer goede investering voor U, om aan een spotgoedkope prijs uw week-end of midweek door te brengen in Frans Vlaanderen, die vol is van verrassingen, zowel op toeristisch als op natuur gebied. Het geeft een WAW gevoel aan zeer goedkope prijs. 45 betalen voor 2 overnachtingen, in een kasteel, en de winst gaat gedeeltelijk naar het goede doel ! ! ! shrijf onmiddellijk in, bij de persoon die je contacteerde, of email naar gaby@euphonynet.be die na Uw storting de nodige overnachtings bonnen opsturen. Vermeld duidelijk Uw naam en adres plus email op Uw overschrijvings formulier. Met Dank. 31 December is de laatste dag dat ge bonnen kunt krijgen om spotgoedkoop op reis te gaan volgend jaar. Geef deze bonnen als geschenk, en ge helpt ook nog het goede doel ! Het vakantieverblijf is tien maanden op een jaar open !
Indien het succes zo groot wordt, dat we de 5000 leden behalen, hebben we een aanbod voor het uitbaten van een kasteel vanuit 15 km voor Rouen ongeveer 270 km over de belgisch-franse grens om daar nog 10 kamers te kunnen gebruiken als chambre d'hôtes. Gelegen in een prachtig park van 42 ha groot, met valleien en bossen waar wild in leeft, en het domein is doorkruist door een riviertje. Wij tonen U enkele foto's , hierna .Het kasteel heeft prachtige zalen en meubels.
WIJ (met jou )als lid van de VZW zullen in Noord Frankrijk op 70 km over de grens een Bed & brakfest of Chambres d'hôtes uitbaten, in een kasteeltje op 12 km van St Omer, in de geschiedkundige streek van de oorlogen en midden het toeristisch centrum van Frans Vlaanderen. Gans Vlaanderen zal meedoen om lid te worden. . Doet ge ook mee voor het goede doel ? stort dan voor minimum 45 op " vzw Kasteelverlof" Diksmuide ,op nr 068-2477774-33 . U hebt maar twee maanden tijd om in te schrijven aan deze bijzonder lage voorwaarden. VOOR UW LIDGELD kunt U 2 dagen verlof of 2 dagen weekend of midweek doorbrengen in dit prachtig kasteeltje met 8 kamers . U dient steeds minimum 2 nachten na elkaar in de chambre d'hôtes te overnachten, met een tweede persoon , die de kamer dient te delen voor 2 Nachten of meer. Indien Uw partner zich ook ingeschreven heeft als lid van de vzw, aan 45 , dan overnacht hij ook voor 22,5 per nacht. DUS uw overnachting in comfortabele kamer moet ge niet betalen, dit zit in Uw lidgeld berekend ! Wat meer is , je koopt onmiddellijk Je verblijfsbon van 45 en je krijgt op je volgend verblijf binnen enkele maanden of in 2011 of later bij St Omer of Cahors of Normandië een korting van 10% op de daar geldende prijzen voor overnachting. De adressen worden later overgemaakt . Schrijf nu in , voor jou en je partner ,of geef het als eindejaarsgeschenk... Dit is werkelijk een spotprijs.....Dit aanbod is slechts geldig tot 31 December 2009
Indien ge na 31 December 2009 wilt gaan overnachten zonder lid te zijn, betaal je 35 /p per nacht en per persoon of 70 voor 2 nachten . Dus een gevoelige meerprijs die je kunt vermijden door nu in te schrijven. De bon die ge ontvangt na betaling van Uw lidgeld en overnachtingsbon van 45 samen ,is vier jaar geldig om in verlof , week-end of mid-week te gaan.De kamers worden steeds voor 2 personen gerekend. Dus 45 voor een kamer van 2 pers/nacht
Vermoedelijk zullen de weekends zeer druk zijn, en daarom vragen wij 10 % supplement voor de vrijdag- en zaterdagnacht. De andere dagen blijven 45 voor 2 nachten . Er eens tussenuit voor 2 of meer dagen om herop te laden, en te ontstressen kan wonderen doen.En U steunt er een prachtig initiatief mee. DOEN !
WIJ VOEREN EEN ACTIE IN DE STRIJD VOOR MEER KANKER-PREVENTIE , VOOR VOLWASSENEN, KINDERS en HULP AAN SOCIALE GEVALLEN die in financiele moeilijkheden geraakt zijn wegens de ziekte, die reeds 1 op 3 mensen treft in hun leven, en nog steeds uitbreidt.
Op verlof of er eens op uit dichtbij voor een prijsje , met een lokatie die niet vlug terug te vinden is, en ten voordele van de kankerpreventie (voorkoming) van een zware ziekte , is goed meegenomen.
Wij gaan een zware opdracht aan , met honderden mensen , om het goede doel te bereiken, daarom rekenen we nu eenmaal ook op jou, met de aankoop van een bon van 45 kan je 2 maal overnachten in onze chambre d'hôtes nabij St Omer in Frans Vlaanderen (75 km over de de grens met Frankrijk). Dit gebouw zal door onze vzw uitgebaat worden, indien jullie massaal meedoen, met Uw steun en Uw bezoek samen met Uw partner of vrienden en familie. WIJ gaan jaarlijks als vzw een deel van de netto opbrengst van onze uitbating afstaan, aan een organisatie voor kankerbestrijding - preventie - en hulp aan mensen die door de ziekte financieel zwaar getroffen worden, en de armoedegrens bereiken. Wij trachten een halt te helpen toe te roepen aan de ziekte vooraleer ze de mensen treft, preventief optreden is heel belangrijk maar wordt nog niet zoveel benut. Wij koppelen het aangename aan het nuttige. U doet zeker mee !! Er zullen ook regelmatig sessies gegeven worden daar ter plaats, tegen stress en overgewicht.