Je bent wellicht op de hoogte van onze super enthousiaste werkgroep 'Meter en Peter', zij die vanaf heden elke vakantie en ook tussen vakanties door de organisatie van super coole moni- activiteiten voor hun rekening nemen!! Ben je geen lid van deze werkgroep? Toch telt JOUW mening! heb je een leuk idee, wil je al lang een specifieke moni- activiteit beleven? Post dan hier uw gedacht!
Uit 'Nieuws uit de stuurploeg' konden jullie al kennis maken met de Gele Haiku!
In dit berichtje geef ik nog even de reglementen mee rond de Gele Haiku.
Heb je al ideeën voor op de deur,
heb je zin om zelf een Haiku- gedicht te verzinnen/ aan te zetten tot...?
Smijt dan gerust jou ideeën en/of dichten bij berichtjes hier op de blog!
Reglement Gele Haiku:
Het gedicht
* het betreft een NIET rijmend gedicht
* de haiku bestaat uit 3 regels
* de eerste regel bestaat uit 5 lettergrepen
* de tweede regel bestaat uit 7 lettergrepen
* de derde regel bestaat uit 5 lettergrepen
* de haiku stelt de vereniging op een gebalde, orginele manier voor
De deur
* herkenbaarheid: geel blijft de hoofdtoon en de deur moet herkenbaar blijven
* humoristisch: in de ruime zin: tekst, uitbeelding, combinaties,...
* informatief: minstens de naam van de vereniging
* kunstig: tekst (poëzie), schilderen, collage, assemblage, houtbewerking,...
De organisatie zei ook dat wanneer je hulp wou voor het gedicht, je deze zeker in de bib van Wevelgem kon gaan vragen. Dus als iemand tijd heeft, doe dit zeker en geef me een seintje door aub!
Afgewerkte deuren moeten binnen in de voormiddag op 14/05/11 in de porseleinhallen te Wevelgem.
Hopelijk is ze tijdens de paasvakantie ook weer van de partij!
Wat de zon doet hebben we niet in de hand, maar wat we volledig zelf bepalen is dat de spelen niet zomaar cool, maar mega super cool worden georganiseerd!!
Maw. met JULLIE creativiteit en organisatietalent wordt de paasvakantie gemaakt!!
Om dit alles effectief te realiseren, herinner ik jullie graag aan de TWEE voorbereidingsdagen voor de paasvakantie!
Met name: ZATERDAG 9/04/11 EN ZATERDAG16/04/11, TELKENS VAN 10u TOT MAX. 17u.
Over de lunch hoef je je alvast geen zorgen te maken! Daar zorg ik samen met de centjes van De Stroom wel voor!
Mag ik met aandrang vragen, dat iedereen op beide voorbereidingsdagen aanwezig is aub?!
(Gezien de data al heel lang bekend waren, enkel noodgevallen kunnen jullie redden moehaha...)
Dus mocht je echt echt echt niet aanwezig kunnen zijn op de VBD's graag dan een seintje via mail of tel aub.
Indien niet, dan verwacht ik jullie dus op beide VBD's.
Voor de mensen die nu of binnenkort examens hebben, ik wens jullie heel erg veel succes en hoop jullie allemaal weer te mogen verwelkomen op Kasper tijdens de paasvakantie, want onze liever kindertjes staan al weer te trappelen voor een nieuw Kasper- avontuur samen met JULLIE!