Ik ben Gert
Ik ben een man en woon in Limburgia (België) en mijn beroep is Operator.
Ik ben geboren op 28/04/1977 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Vissen, tuinieren, Bourgondiër uithangen.
"You can't always get what you want, but if you try sometimes you just might find to get what you need."
a Lot of joy
29-06-2015
Druk vs Ketel
Vorige nacht hing 'lefty' aan de telefoon. Ik stond vlak naast mijn hengels als ik de top zag wegduiken met één bijhorende piep. Hangen nondedju, aan de andere kant van de lijn ging er gelijk ééntje door de toch wel straf afgestelde slip. Slik..
Halverwege de rivier lijk ik íets log naar me toe te trekken maar niets van al dat blijkt waar te zijn want binnen enkele minuten hang ik boven een kleinere meerval dan dat ik hier gewoon ben. De 40/100 technicum met hier gekochte voorslag voorop deden me even dromen van...
Voor de rest is de montage simpel en super sterk. Combirig, onderlijntje 15k sterk met even sterke solar haak. Riviershit.. Iedereen moet het trouwens eens gedaan hebben. Niet dat ik hier dé Piet Vogel wil uithangen zalle maar toch.. het is geweldig als er hier eentje vertrekt.
Vandaag op het heetst van de dag een run aan de overkant. Yep Lefty!
Een langgerekte schub van net geen 12kg.
De druk is van de ketel ;-)
De komende dagen wordt het hier pokkeheet. Tegen de 40 graden. Thuis gaan ze er ook tegen aan batsen dus zeg ik nog graag even dit: als je er eentje vangt, verzorg hem dan extra en help hem goed terug op weg naar zijn wereld. Moest het een 'zij' zijn natuurlijk ook. Én veel drinken eh jongens en meiskens. Dat ga ik nu ook doen. Schol!
Dag twee in Le temple sur lot zit er bijna op. Voor ik het vergeet, de teller staat op 11 eh!? De teller van het aantal bezoekers op mijn blog ten minste . Vandaag ben ik twee brasems rijker en voor de rest niks gezien. Wel was er vorige nacht heel veel roofvisactie. Voor komende nacht heb ik dan ook de plannen wat gewijzigd. Rechtste stok (2 brasem) blijft op het talud van 7m. Ik voer van een boom, die een 10tal meter verderop gedeeltelijk onderwater ligt, een strook naar deze plek. De middelste twee stokken komen op respectievelijk 10,6 en 9,8 meter diepte waar de boden telkens snoeihard is. Voor 'Lefty' had ik iets speciaal in petto. Aan de overkant viel mijn vissersoog, geen visoog zoals dat van Mesut Özil, gisteren al op een lelieveld met bladeren zo groot als grote rabarber. Blijkt dat niet alleen boven de waterspiegel het plekje oké lijkt maar dat ook de speeltuin van onze geschubde vrienden best aantrekkelijk is. Snoeiharde bodem loopt heel langzaam van 4 naar 7 en verder blubber tot 10 meter diep. Geconcentreerd doe ik op elke stok een aanzienlijke hoeveelheid peperbollen. (Volgende keer halve bollen laten draaien voor op die schuine taluds denk 😏) Het gastenboek voorspeldt niet veel goeds. Daarstraks eens doorgelezen. Vangsten in deze periode gedurende 8 jaar zijn niet om over naar huis te schrijven. De twee vorige weken zat Peter Kuppens hier trouwens. Ik las enkel iets over twee meervallen. Panikeren? Ikke? Altijd.. Echt, ik ben zo. Is best vermoeiend ja, maar opgeven doe ik dan ook weer niet eh. Ahnee, tot de dood 😌 Ik heb testraks ook nog mijne rodpod afgebroken, dus als er mensen zijn die een hulpactie willen opstarten ;).
Ik ga me klaar maken voor de volgende nacht. Tot morgen!
Voor diegene die denken dat de titel gaat over mijn gewicht.. hèhè.
Vanmiddag aangekomen na een vrij vlotte rit, maar ge weet goed genoeg dat ge na een rit van 11 uur (na een openingsdag op werchter) er eigenlijk aan zijt voor de moeite.
Enfin niet te lang klagen. Ik vertoef een week aan de intrigerende rivier genaamd de Lot.
Mijn vrouw en teckel vergezellen me. Achter mij alle luxe (villa,zwembad) terwijl mijn vrouw zicht heeft op een steiger met mij daarop.
Je leest dikwijls: laten we 2 a 3 dagen voeren en blablabla. Weet ge, ik ben een week hier en mijn stokken liggen in.
Strookje gevoerd op een talud die 7 meter diep ligt. Zelf opgefokte tijgertjes met pikante olie en honing vergezeld in de kookpot met een jupiler. Kemp en maïs doken mee de emmer in bij deze nootjes.
Afromen, binnenknikken, in de winkelhaak lepelen doe ik met de hot pepper garlic van de Björn en zijn team. Sinds kort vis ik met Flemish Carp Products en op AK heeft me dat nog geen windeieren gelegd.
Als ik hier blank dan gooi ik gewoon mijn klak terug binnen eh .
Ik heb er alvast ferm goesting in. Ik haal er rap ne zelf meegenomen jupiler bij en laat mezelf opslorpen in de heldere hemel. Geloof mij, als ge zo zijt aangekomen als ik moet er al serieus geslorpen worden.
Van harte welkom op mijn blog. Gedurende een week zal ik jullie op de hoogte houden over mijn ervaring aan een prachtige rivier waar ik met Flemish Carp Products aan de slag ga. Met een beetje geluk krijgen jullie ook een glimp van mijn vrouw in bikini te zien (als ik niks vang )