Inhoud blog
  • Fun en stress
  • A long time ago...
  • Another day is over...
  • Karretjes en Long Island Ice Tea
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    A tender trip to Karlsruhe
    is al that we see or seem, but a dream within a dream?
    22-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fun en stress
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eeeeen ik ben terug onderweg naar Karlsruhe! EINDELIJK! Normaalgezien was ik gisteren al terug bij 'den Duits' geweest, maar door onze allerliefste NMBS is dat dus niet gelukt. Een pauze van 14 minuten tussen Luik en Frankfurt, terwijl mijn trein naar Luik 20 minuten vertraging had. En 't was dan nog de laatste *zucht*... Ok, snel naar de infobalie dan maar :). "Meneer, da snap ik ni he, dat ge de laatste trein neemt en met zo weinig speling, da doe kik nooit ze" *BLOOD IS BOILING*..... !En oh, even tussendoor, terwijl ik deze laatste zin schreef is mijn koffer van het rekje gevallen! Maar bon, dan maar een nieuw ticket boeken zeker. "Dat is dan 137 euro meneer, enkele reis. U krijgt uw vorig ticket van 75 euro terugbetaald met een vermindering van 15 euro!" -_-.

    Zo gezegd, zo gedaan. Er was er toch eentje die content was dat ik een avond langer thuis was: ONS MOEKE! "Oh, kzennekik content dakkik nog nen oavend me maan zooneke hem!". Haha :D

    Vandaag dan maar terug de trein genomen. En, oh hoe voorspelbaar, stond ik 20 minuten stil voor Luik... Byebye aansluiting naar Frankfurt! Gelukkig was die madam nogal vriendelijk en heb ik toch een nieuw ticket gekregen tot Karlsruhe (zonder te hoeven bijbetalen!).

    Maar bon, genoeg stress in deze blog, laten we hebben over het Belgisch weekend :).
    Donderdagavond ene gaan drinken in het aloude stamcafé " 't Groen Hofke" met Marjella, Kaat en hare vrijer, Marij, de Palings en de Lucce, ik mis die momenten in Duitsland toch hoor :)

    Vrijdag vertrokken naar Metal Female Voices Fest in Wieze met Dieuwke (die van onder haar kaasstolp gekropen was omdat er weer eens een festival/optreden plaatsvond). 't Was toch weeral het beste weekend van het jaar hoor. Veel goede bands aan het werk gezien, veel mensen beloerd en weeral heel het weekend gelachen. Zelfs ons moeke en ons vake waren er zondag! Voor Tarja dan :). Ze hebben zich toch geamuseerd, das 't belangrijkste :).

    Bon, ik ben over een 45 minuten in Mannheim en dan EINDELIJK mijn laatste overstap :)

    See you sexy beasts!

    22-10-2013 om 18:43 geschreven door Ghost  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs