*Lendelede 1e *Houthulst 1e *Kruishoutem 2e *Ooigem 2e *Wetteren 1e *Veldegem 1e *Otegem 2e *INTERPROVENCIAAL TORNOOI TERVUREN 2E *Olen 3e *Waarschoot 1e *Js SEN NO SEN 2e *Wervik 1e *Nevele 1e *Kemzeke 1e
KARIM BELGISCH KAMPIOEN 2014 EN ANOUK WINNAAR RANKINGTROFEE!
24-02-2009
Het werd een geslaagd en zeer leuk weekend. Zaterdag was het volop judotraining. 's Voormiddags was er regionale training te Zele voor Karim. Gedurende twee zware uren mocht hij het beste van zichzelf geven en volop zweten. Hij vond het een zeer goede training. Er waren er veel aanwezig van zijn gewichtscategorie. Anouk was intussen al bij een vriendje uit haar klas en reed mee met hen naar Hooglede voor de provenciale training. Wij konden het niet halen om op tijd te zijn in Hooglede voor haar training. Omstreeks kwart voor twee arriveerden we in Hooglede. Daar was er nog een training van twee uur voor Karim. Desondanks het vele trainen trainde hij nog zeer goed mee. Gelukkig is het wel niet voor elk weekend. Dat zou een beetje teveel van het goede zijn. Anouk vindt het al plezant om ginder te trainen. De eerste keren zag ze er wat tegenop, omdat ze bijna niemand kende. Intussen heeft ze al wat nieuwe judovriendinnetjes en dat maakt het veel leuker voor haar. Zondag mag ze nog eens kampen te Houthulst. Het is voor haar de eerste competitie dit jaar. Zondag zijn we gaan carnaval vieren te Heist. Samen met Greta en Etienne en de Diaskes trokken we Heist binnen, geladen met vele grote zakken confetti. Iedereen moest eraan geloven en de confetti zat tot in ons ondergoed. Het was een zeer mooie en leuke optocht met wel zo'n zestig verschillende originele karren. Er was volop plezier in de straten. Achteraf hebben we bij Greta en Etienne pannekoeken à volonté gesmuld. Die smaakten overheerlijk na een namiddag buiten te hebben vertoefd. Nog enkele partijtjes kaarten als afsluiter van een plezante dag, maakten de zondag compleet. Vandaag gaat Karim gaan slapen bij zijn goede vriend Stef, voor een dagje of twee. Hij ziet er naar uit.
Het is ja, ontzettend druk op het werk. Reorganisatie van onze afdeling! Twee van mijn collega's waarmee ik al jaren samenwerk hebben vrijdag hun ontslag gekregen. Die melding viel in als een bom. Nu zijn we nog met een team van 4 personen i.p.v. 6. Momenteel ben ik de enige die mijn job kan en dat brengt ontzettend veel stress en werkdruk met zich mee. Ik heb al luttele overuren mogen doen deze week en het einde is nog niet in zicht. Gelukkig is het bedrijf maandag gesloten, want we hebben een collectieve dag verlof. Het zal deugd doen. Zaterdagvoormiddag gaan we naar de training in Zele en 's namiddags naar de training in Hooglede. We proberen zoveel mogelijk de trainingen mee te doen, al is het niet altijd gemakkelijk. Anouk zal waarschijnlijk meegaan met Dylan uit haar klas naar de training in Hooglede. Ik denk dat we er niet op tijd zouden geraken vanuit Zele. Karim is bijna terug de oude. Hij moet nog wat hoesten, een beetje een nasleep van zijn hardnekkige griep.
De Belgische kampioenschappen zitten erop. Het is de eerste voor Karim en we kijken er tegenaan met een gemengd gevoel. Enerzijds zijn we ontzettend tevreden dat hij een bronzen medaille behaalde, anderzijds hebben we het gevoel dat er nog heel wat meer in zat. Karim startte tegen de derde van Wallonië. Wat we totaal niet verwacht hadden, gebeurde. Karim verloor zijn eerste wedstrijd en volgens ons en velen niet terecht. Hij verloor doordat hij twee shido's kreeg om niet aan te vallen. De tweede shido kreeg hij drie seconden voor het einde. Hij kon dus niets meer doen. Zijn tegenstander had ook al één shido gekregen. Met een ontzettend wrang gevoel startte hij zijn volgende kamp. Hij was ook niet de Karim van op de regionale. De griep zat nog steeds in hem en hij moest vaak naar adem snakken. De tweede kamp won hij tegen de tweede van Wallonië, waar Maxime tegen verloren had. Vervolgens moest hij tegen de eerste van Wallonië en die won hij ook. Zo werd hij derde. Gregory, Louis, Brandon behaalden ook een derde plaats. Een welgemeende proficiat!! Vandaag zijn we dan gaan kijken naar de meisjes. We supporterden volop voor Lisa, onze eerstejaarsjunior. Lisa verloor haar eerste kamp tegen een onbekende, die zeer goed was. Vervolgens won ze haar tweede en derde kamp overtuigend. Ze werd welverdiend derde. Sharon, Brandon zijn zus, werd tegen alle verwachtingen in tweede. Bravo!!! Het is toch wel de moeite om daar aanwezig te zijn en die zeer speciale kampioenschappen bij te wonen. Toen alle finalisten een ereronde deden op de tatami onder passende opzwepende muziek, begeleid door de stem van Ilse Heylen, kreeg ik toch wel kippevel. Nu gaat Karim terug volop trainen. Zijn eerste competitie zal in Izegem zijn begin maart. Anouk zal de eerstvolgende zijn om te kampen in Houthulst op 1 maart.
Er verscheen een mooi artikel over Karim en Lisa in het 'Laatste Nieuws' vandaag. Kathleen, die gedurende de kampioenschappen Karim zijn coach is geweest, heeft lovende woorden over hem gesproken. Hartelijk dank! Ondertussen is Karim wel ziek gevallen. Hij is geveld door het gekende griepvirus, die momenteel vele zieken veroorzaakt. Hij is vandaag niet naar school geweest. Hij zal waarschijnlijk gans de week thuis zijn. Ik hoop dat hij terug de oude is zaterdag. Het moet weeral eens lukken. Hij is bijna nooit ziek en net enkele dagen voor de kampioenschappen heeft hij het te pakken. We doen er alles aan om hem snel beter te maken. Ondertussen staan de poulebladen voor de Belgische kampioenschappen op de site van de VJF. We kennen niemand van de Waalse tegenstanders. Karim start tegen de derde van Wallonië. De rest valt nog af te wachten.
We tellen de dagen af tot zaterdag en zondag. De Belgische kampioenschappen naderen steeds meer. Ondertussen is Kathleen van onze club aangesproken door een journalist van het Laatste Nieuws betreffende de resultaten van enkele judoka's van Sen No Sen. Ze heeft de resultaten van de regionale kampioenschappen doorgegeven en wat randinformatie betreffende onze club. Woensdag zou dit artikel moeten verschijnen in het Laatste Nieuws. Op de site van de VJF en Wallonië staan ondertussen ook de resultaten van de Waalse judoka's. Er zijn er zes in Karim zijn categorie die doorgaan. Vermoedelijk zullen deze nog een voorkamp moeten doen, denk ik. Normaal gezien starten ze met acht judoka's op de Belgische, vier Vlamingen en vier Walen. Bij Lisa zijn er vier Waalse die doorgaan. We hopen op een podiumplaats op de Belgische. Karim zijn judojaar is alvast prima van start gegaan. Dat maakt veel goed van het voorbije jaar.
De regionale kampioenschappen te Kortrijk zitten erop. Vandaag zijn we gaan supporteren voor de meisjes. We hadden vier judoka's van Sen No Sen die vandaag de tatami op moesten. Diewke en Elke zijn beide juniors en hadden een uiterst zware categorie. Beide wonnen de eerste kamp en verloren toen de tweede. Diewke had herkansingen en verloor die. Elke had geen herkansingen meer omdat haar tweede tegenstandster ook verloren had. Lisa (junior) kampte direct voor de halve finale en won met ippon. Vervolgens verloor ze de finale van een zeer sterke judoka en werd zo tweede. Shauni, eerstejaarsbelofte, kampte direct voor de halve finale en verloor van de sterke Katrien Johnson van de topsportschool. Vervolgens kampte ze voor haar derde plaats en verloor jammer genoeg. Zo zijn we met twee judoka's van onze judoclub die volgende week de Belgische kampioenschappen mogen meedoen. Karim en Lisa strijden in het komende weekend voor een podiumplaats op de Belgische.
Het werd een fantastische dag vandaag. Een hoogtepunt in Karim zijn judocompetities. Karim scoorde vandaag viermaal ippon en werd zo Vlaams kampioen. De eerste tegenstander was iemand uit Antwerpen. In vijf seconden scoorde hij ippon. Vervolgens moest hij tegen de tweede van Oost-Vlaanderen. Na een kleine minuut scoorde hij ippon. De derde kamp was tegen Maxime Degroote. Eerst scoorde hij yuko, vervolgens waza-ari en dan ippon. Dan was het tijd voor de finale tegen Ruben Cappaert van de topsportschool. Een geduchte tegenstander. Na ongeveer anderhalve minuut scoorde Karim een pracht van een ippon met kata guruma. De vreugde was enorm. We sprongen letterlijk een gat in de lucht. Zo'n resultaat had ik enkel van durven dromen. Ik had dit echt niet verwacht. Nu nog een weekje goed trainen en dan trekken we zaterdag richting Doornik voor de Belgische kampioenschappen. Morgen gaan we ook naar Kortrijk naar de meisjes gaan kijken. Shauni, Diewke, Elke en Lisa strijden daar voor een podiumplaats. We duimen hard voor hen en hopen op nog enkele medailles.
Ik wil eventjes rechtzetten dat Elke Bailliu op de provenciale kampioenschappen ook een podiumplaats behaalde. Zij behaalde een verdienstelijke derde plaats en zo gaan we met zijn vijven naar de regionale kampioenschappen te Kortrijk. Ik had dat uit het oog verloren. Sorry daarvoor. Intussen wordt er goed getraind deze week. De poulebladen zijn intussen in te zien op de site van de VJF. Bij Karim zijn ze met 19 judoka's die strijden voor een podiumplaats. Karim kent er slechts enkelen. De twee eerste waar hij tegen moet kampen zijn compleet vreemd voor ons. Vervolgens is het gissen tegen wie hij uitkomt, als Karim wint natuurlijk. We zien wel. We duimen hard voor een podiumplaats.
Het was een geslaagde judodag gisteren. De eerste provenciale kampioenschappen, die Karim mocht meedoen, waren een succes. Hij kampte in de categorie -38kg en had acht tegenstanders. Zijn eerste kamp won hij met ippon. Zijn tweede kamp moest hij al tegen Maxime Degroote. Wij zagen hen liever tegen elkaar staan in de finale. Maar het was nu zo. Hij moest liefst winnen, anders zat er hoogstens een derde plaats in. Hij scoorde snel een yuko en kon die voorsprong ook behouden. Toen speelde hij de finale en won met waza-ari en yuko. Zo werd hij Westvlaams kampioen in zijn categorie. We waren apetrots natuurlijk. Zijn oma en peter Dirk waren speciaal afgekomen om hem in actie te zien. Ze waren ook fier op hun kleinkind. De eerste twee kampen zaten ze op de tribune. Maar toen de finale aanbrak, konden zij ook niet blijven zitten en stonden naast ons bij de mat. Ambiance en supporters verzekerd! Shauni behaalde een eerste plaats bij de beloften. Diewke behaalde een tweede plaats bij de junioren. Lisa behaalde een eerste plaats bij de junioren. Jammer genoeg konden Chelsey en Davy geen plaats behalen. Zo mogen we met vier judoka's van Sen No Sen naar Kortijk voor de regionale kampioenschappen. Voor Karim zal het zeker een zware dobber worden. Hopelijk kan hij een podiumplaats bemachtigen zaterdag. Vele vrienden van Karim zien we zaterdag terug. Zoals Stef, Arno, Brandon, Gregory, Louis, ... en nog vele andere. Ik bedank ook Kathleen voor haar goede coaching en haar bereidheid om zaterdag speciaal te komen voor Karim.
Terug donderdag, wat vliegt de tijd. De provenciale kampioenschappen komen dichter en dichterbij. Karim traint zoals anders deze week. De trainingen bij Sen No Sen zijn wel extra zwaar nu met het oog op de kampioenschappen. Dat is maar goed ook. Nog wat extra uithouding, conditie, kracht en snelheid zullen vermoedelijk hard nodig zijn. Intussen is de Beker van West-Vlaanderen 2008 uitgereikt. Dylan, Chelsey behaalden de eerste plaats en Lisa van onze club behaalde een tweede plaats. Shauni kreeg ook een beker voor haar Belgisch kampioenstitel. Karim viel hier helaas totaal buiten de prijzen. Met zijn kwetsuur vorig jaar kon hij de achterstand niet meer inhalen. Hij kon de kampioenschappen niet meedoen. Hij behaalde toch een veertiende plaats in het klassement van West-Vlaanderen. Alle gespeelde competities in West-Vlaanderen behaalde hij een eerste plaats. Laat ons hopen op een geslaagd 2009.
Het werd een geslaagde judodag vandaag. In Karim zijn categorie waren ze met zeven judoka's. Eerst moest hij tegen een onbekende en scoorde ippon met houdgreep. Vervolgens kampte hij tegen Tom Nollet en won met ippon. De laatste kamp en tevens de finale was tegen Allaudin van Lichtervelde. Hij won terug met ippon. Chelsey behaalde een derde plaats en Shauni een eerste plaats. Lisa behaalde een eerste plaats in haar eigen gewichtscategorie en een derde plaats in een hogere categorie. Davy had terug een loodzware selectie en verloor tweemaal. De eerste kamp was gelijk opgaand, maar hij verloor dan met ippon. Een mooi resultaat voor Sen No Sen vandaag. Nu is het uitkijken naar de belangrijkste judotoernooien van het ganse jaar, metname de kampioenschappen. Komende zondag zijn de provenciale kampioenschappen te Ieper. Hopelijk scoort Sen No Sen daar ook zo goed. We duimen steevast. Stef, Karim zijn beste judovriend, behaalde vandaag een eerste plaats. Een dikke proficiat!!
Gisterenavond was dé avond bij uitstek. Maandenlang hebben we hier met velen aan voorbereid en moeten zwijgen voor de persoon in kwestie, metname Etienne, onze sensei. Gisterenavond was zijn verjaardagsfeest voor zijn 65 jaar. Eigenlijk is zijn verjaardag morgen pas. Het werd een fantastisch feest en dat is nog licht uitgedrukt. Maanden vooraf hadden we uitgedokterd wat er allemaal klaargemaakt moest worden qua hapjes en desserts. Greta had gezorgd voor een uniek verloop van de avond. Etienne werd naar de dojo gelokt met een smoesje (waar hij o zo wonderwel ingetrapt was). Wij hadden ons allen (130 man) aan de zijkanten van de dojo geplaatst in complete duisternis. Toen de deur openging en hij 'Happy Birthday' hoorde roepen door zoveel mensen, was zijn verbazing enorm. Etienne weet meestal altijd wat te zeggen, maar toen stond hij perplex en als aan de grond genageld. Vervolgens verliep de avond perfect zoals gepland. Er werd een montage getoond vanaf zijn jeugd tot heden. Telkens werden speciale momenten uit zijn leven toegelicht en werd een speciale gast uitgenodigd vooraan. Een legerkameraad, oude vrienden van de judo, zijn eigen judoka's,... verschenen voor de sensei Etienne. En Etienne zag dat het goed was. Enkele judoka's vertoonden een toneeltje in de trend van de jeugd van tegenwoordig. Karim was zogezegd de sensei en drilde de judoka's zoals Etienne. Het werd een grappig stuk en iedereen lachte hartelijk. Na tientallen warme hapjes, kwam dan het dessertbuffet. We hadden allen samen de gerechten klaargemaakt. Ikzelf had voor de appelcakes en de pannekoeken gezorgd. Het werd een avond om te gedenken. Vandaag was er competitie in Lendelede voor de pupillen en miniemen. Dylan, Ryan en Ian behaalden een eerste plaats. Daan behaalde een derde plaats. Anouk deed ditmaal niet mee doordat het Etienne zijn feest was de dag voordien en het te laat was. Morgen is het de beurt aan Karim te Lendelede.
Het is een rustige week op het werk. Vandaag ben ik wat vroeger gestopt. Karim is terug gaan trainen naar Oostkamp deze avond. Hij is zich volop aan het voorbereiden voor de kampioenschappen. Anouk is volop aan het voorbereiden voor haar optreden in de stadsschouwburg in mei met de dansschool. Vandaag hebben we allen eens mogen kijken in de danszaal naar hun voorlopige dansje. Het is echt tof, maar heel moeilijk voor die gasten. Maar ze doen het al behoorlijk goed. Intussen weet ik ook dat mijn metekindje een jongetje zal worden. Mijn zus is zwanger en bevalt in juni. Ik word trotse meter. Een jongetje of meisje, het is mij al gelijk, als hij of zij maar gezond en wel is. Het wordt dus een broertje voor Joshua.
Gisteren zijn we voor de eerste keer dit jaar naar Zele geweest voor de regionale training. Er was een behoorlijke opkomst. Er was ook de selectieproef voor de miniemen om eventueel geselecteerd te worden voor de topsportschool. De training voor de cadetten, beloften en junioren werd gegeven door Franklin Pereira. Zelfs Catherine Jacques kwam efkens de judoka's en trainer begroeten. Het werd een goede, wel zware training. Vandaag was er terug training te Sen No Sen. Vandaag doet Lisa (junior) mee aan 'Antwerpen Open'. Ook Ryan en Ian (pupil en miniem) van onze club hebben competitie te Aalst vandaag. We duimen voor hen. Ryan heeft een eerste plaats. Verdere uitslagen zijn er nog niet gekend. Ondertussen zijn er nog maar twee weken te gaan voor de kampioenschappen. Volgende week is er eerst nog de competitie te Lendelede. Deze namiddag gaan we nog eens op soldenjacht. Anouk heeft nog wat broeken en schoenen nodig.
De SVS-scholenkampioenschappen zijn achter de rug. Het was de allereerste deelname voor Karim. Er waren heel wat bekende gezichten. Zo'n 300-tal judoka's waren aanwezig. Met Karim zijn school 'de Frères' waren we met 7 judoka's samen gereden naar Hasselt. Wat files onderweg, maar al bij al viel het nog mee. In Karim zijn categorie waren ze met negen. Het werd een behoorlijk zware categorie. Twee geduchte tegenstanders van de topsportschool maakten het hem niet gemakkelijk. Zijn eerste kamp won hij met waza-ari en zes yuko's, zijn tweede kamp won hij op beslissing na de gouden score tegen Ruben Cappaert. Dat was een uiterst zware wedstrijd. Zijn derde kamp won hij terug met yuko. Tenslotte speelde hij de finale tegen Sander (topsportschool). Die verloor hij in de gouden score met een yuko. Hij voelde zich wel niet echt in vorm vandaag, zei hij. Hij had wat last van zijn adem. Dylan van onze club behaalde een eerste plaats. Chelsey en Shauni, die nu eerstejaars belofte zijn, deden het goed. Chelsey behaalde een derde plaats en Shauni een tweede plaats. Dit weekend is er geen competitie. Zaterdag gaan we wel naar de regionale training.
Zo, we zijn thuis van het toernooi te Eindhoven. Het internationale toernooi bij uitstek 'Dutch Open', waar er uiteindelijk 36 judoka's in Karim zijn categorie waren. Om half zes deze morgen vertrokken we met een 'fris' gemoed richting Nederland. Vanwege het smogalarm vandaag moesten we extra vroeg vertrekken. Stef, Anouk en Karim waren er klaar voor. Wij ook, al begonnen de zenuwen te kriebelen naarmate we naderden. Vorig jaar was de ervaring ginder niet positief. Hij had daar vorig jaar zijn elleboog uit de kom. Nu ja, een mens mag daar niet constant aan denken, maar het spookt toch wel eens door je hoofd. Karim heeft vandaag zijn beste beentje voorgezet. Hij heeft het niet voor niks gehad, en hard moeten knokken. Hij won zijn eerste kamp met yuko, zijn tweede kamp met ippon, zijn derde kamp met yuko, zijn vierde kamp met yuko. Hij schakelde enkele topfavorieten uit de finale. Zo speelde Karim vandaag de felbegeerde finale. Wat waren we apetrots! Onze dag kon niet meer stuk. De finale heeft hij echt goed zijn mannetje gestaan. Hij stond achter met een yuko, en vervolgens deed Karim een worp en de score waza-ari was eigenlijk voor hem. De tegenstander kreeg die score. Wij natuurlijk allen protesteren en het was écht wel terecht. Etienne, Greta, en de Nederlanders achter ons deelden onze mening. Ik had alles gefilmd en mocht het zelfs tonen aan een IJF- scheidsrechter, maar er kon niets meer veranderd worden. Nu ja, we zijn supertevreden met een tweede plaats vandaag. Zijn medaille heeft een speciale plaats in zijn kamer gekregen. Hij heeft zijn jaar goed gestart, alleszins veel beter dan vorig jaar. Lisa en Diewke van onze judoclub deden ook mee. Zij zijn eerstejaars junior. Het werd een loodzware selectie en beiden konden jammer genoeg geen podiumplaats behalen. Toch een dikke proficiat voor hun inzet en gedrevenheid! Nu op naar woensdag naar het SVS toernooi te Hasselt.
Alles gaat terug zijn gewone gangetje in 2009. Anouk en Karim zijn school reeds terug gewend. Anouk is reeds aan het voorbereiden voor haar spreekbeurt in maart. En hoe kan je het raden, die gaat natuurlijk over judo. Deze namiddag is ze terug gaan dansen. De voorstelling begint ook te naderen. In mei treden ze terug op in de stadsschouwburg in Brugge. De voorbereidingen hiervoor startten reeds enkele maanden geleden. Karim is nu naar de judo in Oostkamp. Dit was ook alweer lang geleden, met de voorbije proeven en het studeren ging dit moeilijk. Karim ziet allereerst uit naar zondag voor zijn competitie te Eindhoven. Stef komt zaterdagnamiddag reeds bij ons en zal hier overnachten. Karim had dolgraag Stef mee als supporter. Het zal wel héél vroeg opstaan worden. De weging start reeds om half acht tot kwart voor negen. Het is wel twee uur rijden naar Eindhoven. Het zal vroeg slapen worden zaterdagavond. Op het werk verloopt alles terug zoals het hoort. Het is nog redelijk kalmpjes. Volgende week vrijdag heb ik nieuwjaarsfeest in zaal 'Rustenburg'. Dat is altijd heerlijk smullen en de beentjes strekken. Ik zie er al naar uit.
De eerste provenciale trainingsdag van 2009 zit erop. Die was een succes. Er was een grote opkomst voor deze trainingsdag, desondanks het barkoude weer. Zowel bij de jongere, als de tweede groep waren er veel judoka's. Anouk heeft goed getraind en het volgehouden buiten om te blijven lopen. Het was bibberen geblazen, maar de meesten hielden vol. Er stond ook nog een judovideo en uitleg betreffende het nieuwe wedstrijdreglement op het programma. Deze uitleg zal voor iedereen goed van pas komen, denk ik. Ik vrees dat we dit seizoen heel wat shido's (=strafpunten) zullen incasseren. Ook voor Karim vrees ik hier wat voor. De nieuwe aanpassingen van het reglement zijn toch wel drastisch en zullen voor velen een grote aanpassing zijn. Bepaalde technieken zullen moeten afgeleerd of anders uitgevoerd worden. Als het er éénmaal ingebakken zit, is dat meestal wel moeilijk af te leren. Het zal een bijkomende inspanning vergen. Karim is wel blij dat er bij zijn groep heel wat judoka's bijgekomen zijn, die nu ook cadet geworden zijn. Zoals Brandon, Ward, Ayrton, Nick, Benoit, Sybren,... Dat zijn allen goede vrienden geworden en goede trainingspartners. Vorig jaar had hij weinig judoka's van zijn gewicht. Nu heeft hij heel wat meer geschikte partners. Intussen heeft de vakantie bijna zijn eind bereikt, tot grote spijt van Karim en Anouk en wijzelf natuurlijk. Maandag is het terug werken voor ons en voor de kinderen terug school. In het weekend staat er zondag het grote internationale toernooi te Eindhoven gepland. Karim zal normaal gezien kampen in de -38kg. Er zijn in die categorie 45 judoka's ingeschreven. Dus het zal terug een harde noot worden om te kraken. Hij kan maar zijn best doen hé. Hij heeft gevraagd aan zijn goede vriend Stef om mee te komen om te supporteren. Dat betekent veel voor hem en geeft hem moed en steun.
Eindelijk heb ik nog eens tijd gevonden om iets op de blog te plaatsen. Intussen is Karim reeds enkele dagen thuis van zijn judokamp. Hij heeft het zeer goed gesteld. Hij en Stef hebben zich goed geamuseerd en veel judo beoefend. Karim heeft er iets van opgestoken, zegt hij. Hij vond het een goede stage. Er waren ook enkele Nederlanders aanwezig. Fedes werkt nu samen met de judobond van Nederland. Dat kan alleen maar de judoka's ten goede komen. Intussen zijn we gestart aan het nieuwe jaar 2009. Wat zal 2009 brengen? Hopelijk wordt het een jaar met heel wat vreugde, vriendschap, geluk, en vooral een goede gezondheid. In de judo wordt het hopelijk een jaar zonder kwetsuren, goede competities, goede trainingen, en veel vriendschap tussen de judoka's onderling en hun ouders. Op oudejaarsavond is hier alles rustig verlopen. Mijn ma, Dirk, zus, Steven en Joshua waren te gast. Mijn ma had voor de soep, de verse kroketjes en een kriekencake gezorgd. Die smaakten overheerlijk. Dank je wel, ma! Na onze aperitief met heel wat hapjes en snackjes was het tijd voor het voorgerecht, hoofdgerecht en vervolgens het dessertbuffet. Anouk en ik hebben samen heel wat zelf gemaakt voor het dessertbuffet. Ze helpt heel graag in de keuken. We hadden koekjes, pannekoekjes, appeltaart,rijsttaart en chocomousse zelf gemaakt. We hadden natuurlijk heel wat teveel. Onze buik was vol en rond gegeten. Toen hebben we nog onze gezelschapsspellen bovengehaald. UNO Spin en Trivial Pursuit zorgden voor de leute en spanning. Er werd hier in de wijk terug heel wat vuurwerk afgeschoten. Rond vier uur hielden we het voor bekeken en zochten ons bedje op. We wensen iedereen een voorspoedig en gelukkig 2009! Onze judovrienden zien we zeer spoedig terug, daar het zaterdag reeds provenciale training is! Tot zaterdag makkers!
Ziehier de link voor het internationale toernooi te Harnes op 7 december met de lijst van de voorlopige deelnemers: http://judoharnes.free.fr/doremieux/
De bedoeling van dit spel is op 20 seconden tijd zoveel mogelijk vakjes aan te klikken. Lijkt eenvoudig, nietwaar? Het record staat op 61. Kunnen jullie beter?
WEDSTRIJDUITSLAGEN 2007 *Houthulst 1e *Aalst 1e *Lendelede 1e *Berlare 1e *Ooigem 1e *Zelzate 1e *Houthulst 1e *St-Martens Latem 2e *INTERNATIONAAL Lommel 1e *Wetteren 1e *Eernegem 1e *Kruishoutem 1e *JS SEN NO SEN 2e * Otegem 1e * Olen 1e * Waarschoot 2e * Tervuren 1e * Veldegem 1e * Ingelmunster interprovenciaal 1e * Lendelede 1e * Wervik 1e