Foto
Inhoud blog
  • KRC Mechelen - Wijgmaal 2 - 3
  • Patro Eisden - KRCM 25-02-12 1 - 2
  • 5de Winterbbq 2012.
  • Wedstrijdverslag Woluwe - Zaventem 1 - 1
  • KRCM - Hamme 3 - 4
    Zoeken in blog

    Zaterdag 25 februari 2012, Patro Eisden - KRCM 20.00
    Activiteitenkalender KRV

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum

    Kapelse Racingvrienden

    06-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paasvoetbalstage
    Racing organiseert van 6 tot 9 april een Paasvoetbalstage voor Duitveltjes, Préminiemen, Miniemen en Knapen.
    stage.jpg
     

    06-03-2010 om 15:48 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielsbeke - KRCM 4-0

    Racing krijgt een zware 4-0 om de oren.
    Een schandalige prestatie lijkt het lot bezegeld te hebben.
    Vierde klasse lijkt nu echt onafwendbaar.
    Bijgevoegd enkele foto's.

























    06-03-2010 om 13:56 geschreven door DC  


    23-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielsbeke - KRC Mechelen
    Waar we voor vrezen, wordt stilaan realiteit!
    4de klasse sluipt week na week dichterbij.
    Maar zo lang er nog niks definitief beslist is moeten we ons vastklampen aan het sprankeltje hoop dat er nog is.
    Er zijn nog 33 punten te verdienen.
    Zondag trekken we naar Wielsbeke.
    Vertrek Plekpot 13u10, laat uw ploeg niet in de steek en schrijf nu in 0477 13 48 59.

    23-02-2010 om 12:23 geschreven door DC  


    16-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1ste G-tornooi op Racing Mechelen !!

    Wanneer: zaterdag 1 mei 2010 vanaf 13u30.
    Waar: Oscar van Kesbeeckstadion te Mechelen
    Wie: Recreas Racing Kids nodigen U uit !

    Alle G-kids en d-ploegen zijn welkom
    Voor meer inlichtingen of inschrijvingen:
    * Debby Clincke: debbyclincke@hotmail.com of 0476-597307
    * Jef Verbruggen: secretariaat@racingmechelen.be of 015-204422

    16-02-2010 om 21:30 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRC Mechelen - FCN Sint-Niklaas
    Volgende competitiewedstrijd.
    Aftrap 20u.
    Wellicht de wedstrijd van de laatste kans !

    16-02-2010 om 21:22 geschreven door DC  


    10-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Capellen - KRCM
    Nu zondag 14 februari speelt Racing alweer een belangrijke wedstrijd.
    Vertrek Plekpot 13u45.
    Schrijf u nu in: 0477134859

    10-02-2010 om 00:07 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRCM - Ieper 4-4
    De Mechelse hoop rust onder meer op de “nieuwste aanwinst” Marc Ghys die promotie maakt van T2 naar hoofdcoach. De andere nieuwkomers Dehamla (ontbreekt wedstrijdritme) , Mamam (lichte blessure), en Copel (nog niet speelgerechtigd) staan voorlopig nog niet op het wedstrijdblad.

    Voor hun plaats in de ploeg de volgende weken spelen Clepkens, , Vicky, Nnaji, Borlee, Goessens, Cissé, Engelen, Nava, Buvens, Urueta, Casagolda. Kevelaerts start op de bank evenals Aerts, Bouchaouni en Versteeven.

    Clepkens redt met de voet een ver schot van Ieper na 5 minuten. Het eerste kwartier zal Ieper nog een vijftal keer proberen onze goalie te verschalken. De 0-1 van Planquette die na 14 min op links rustig op wandel mag, is dan ook geen verrassing, al is het randje buitenspel.

    Racing raakt niet in de 16 en de verdere eerste helft moeten de schoten komen van de middenvelders, Borlée en een hard werkende Cissé. Na ruim een half uur zijn er de eerste hoekschoppen voor Racing maar een kopbal van Casagolda gaat hoog over en een hard schot van Nava wordt gekeerd.

    Een correct fluitende scheidsrechter blaast het einde van een eerste helft waarin Ieper snel van verdediging naar aanval overschakelt en met kleine foutjes Racing gemakkelijk op het middenveld houdt. Racing speelt vrij slordig en met weinig vertrouwen na de 0-1. Werk aan de winkel voor Marc Ghys dus.

    Racing komt sterker uit de kleedkamers en we noteren in het begin van de tweede helft snel een schot uit de draai van opnieuw Cissé en een in de match groeiende Vicky is nadrukkelijker aanwezig.

    Ieper blijft aanvallen, maar het is Racing die scoort : Urueta schiet op doelman Peene, dan op de paal, maar het is Engelen die in de rebound het doelpunt maakt in 48ste min: 1-1. Ieper gaat echter voor de drie punten en neemt het spel over: in 57ste minuut is er een (vermijdbare?) penaltyfout van Clepkens en het staat 1-2 (Commeyne).

    Racing kan dat echter ook! 2 minuten later een snelle uitbraak, Goessens omzeilt drie verdedigers en wordt dan licht aangetrapt. Urueta is intussen onze vaste strafschopnemer en zet de penalty om: 2-2. Het stadion komt in de sfeer en de supporters mogen eindelijk nog eens zingen van 'Racing,doet er nog ientje bij' Nava voegt de daad bij het woord: na een snelle dieptepas volgt een gekruist schot en het staat 3-2! OVK ontploft: hoe lang is het niet geleden dat een overwinning binnen handbereik lag? Ieper is geenszins aangeslagen en reageert niet allen met 2 vervangingen ... maar jammer genoeg ook met 2 doelpunten: op de 83ste minuut met een mooie vrije trap van Commeye , van ver hoog in de kruising(3-3), en het wordt in de 86ste zelfs 3-4 nadat Clepkens een hard schot niet klemvast heeft.

    Een hard werkend en aanvallend spelend Racing lijkt 4 minuten voor tijd het deksel alweer op de neus te krijgen.Maar waar een wil is, is een weg. Racing blijft vechten en na een “alles of niets “aanval scoort Vicky de oververdiende gelijkmaker in de 91ste minuut.

    We zagen twee ploegen die gingen voor de overwinning en die met 4 doelpunten normaal de overwinning hadden moeten kunnen binnenrijven. Niettegenstaande de sterke 2de helft en het spectaculaire slot (4 goals in de laatste 1é minuten!) moeten we toch concluderen dat de broodnodige driepunter er weer niet uitkwam. We kunnen echter weer scoren en de teruggekeerde strijdlust laten hopen op meer. Volgende week op bezoek bij Cappellen,daar gaat het voor beide ploegen alweer om gouden punten

    10-02-2010 om 00:06 geschreven door DC  


    02-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPROEP SUPPORTERS KRCM - Ieper !!
    Zaterdag 6 februari staat de volgende competitiewedstrijd op het programma.
    Aanvang van de wedstrijd: 20u.
    Racing heeft zich na Kris Buvens zich nog verder kunnen versterken.
    Mamam Souleymane, Samy Dehamla en Christophe Copel moeten de ploeg naar een hoger niveau brengen en alsnog een degradatie naar 4de klasse af te wenden.
    Het is reeds een zwaar en ontgoochelend seizoen geweest maar de ploeg heeft de steun van de supporters hard nodig.
    Kom hen zaterdag alvast mee naar een belangrijke overwinning schreeuwen!

    02-02-2010 om 21:46 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Willebroek - KRC Mechelen 2-0
    Racing verliest een cruciale wedstrijd in de degradatiestrijd.

    Racing Mechelen begon goed aan de partij en creëert zelfs de eerste goede kans. Buvens trapte een listig balletje op doel, maar doelman Bernardi had een goeie redding in huis. Vervolgens leek de thuisploeg wakkergeschud en leek groenwit stillaan zijn vat op de partij te verliezen. In de 23ste minuut kreeg Willebroek loon naar werken. De Proft kreeg de bal aangespeeld vanuit de verdedigende linies en verschalkte Clepkens. Racing leek een morele tik te hebben gekregen, want niets scheen nog te lukken. Slordige passes en veel balverlies tekenden het Mechelse spel. De stand veranderde echter niet meer.

    Ook na de koffie presteerde Racing Mechelen ondermaats en kon geen vuist maken tegen een efficiënt spelend Willebroek. De thuisploeg moest het gaspedaal zelfs niet diep induwen om de wedstrijd te controleren. Racing kreeg amper een kans bij elkaar gespeeld. Racing kwam één keer dicht bij de gelijkmaker, Nava trapte zijn omhaal boven op de doellat. De laatste 10 minuten wilde Willebroek het helemaal afmaken en koos terug volop voor de aanval. Dat resulteerde een minuut voor affluiten dan ook in een tweede doelpunt. Het was El Barkaoui die het lot van de Mechelaars bezegelde.





















    02-02-2010 om 21:26 geschreven door DC  


    28-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Opgelet: annulatie busverplaatsing Willebroek !!
    Er zal uitzonderlijk geen busverplaatsing zijn voor de wedstrijd van aanstaande zondag.
    De leden die wel reeds ingeschreven hadden krijgen een vergoeding in de Plekpot om 13u30
    We zullen dan om 13u45 met de auto's richting Willebroek rijden.

    28-01-2010 om 20:32 geschreven door DC  


    26-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 31 januari - Willebroek - KRCM
    Zondag speelt Racing opnieuw een sleutelmatch om het behoud in derde afdeling.
    De wedstrijd vangt aan om 14u30
    Ook voor deze verplaatsing is er een bus ingelegd.
    We vertrekken stipt om 13u45 aan de Plekpot.
    Probeer zo massaal mogelijk aanwezig te zijn.
    We moeten de spelers blijven aanmoedigen om hopelijk de broodnodige 3 punten mee te nemen.

    26-01-2010 om 18:17 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRCM - Deinze 0-2

    Racing speelt een teleurstellende wedstrijd. In tegenstelling tot de wedstrijd op Temse kan Racing tegen Deinze geen kansen creëren. Deinze is vinniger en overal een stap rapper. Racing kan 40 minuten lang de schade beperken en de score op 0-0 houden. 5 minuten voor rust echter wordt Pottie aan de tweede paal uit het oog verloren en hij mag eenvoudig de 0-1 binnentikken. Racing kan maar éénmaal dreigen in de hele eerste helft; het schot van Urueta gaat over. 0-1 is de ruststand.

    De tweede helft is nog maar net op gang wanneer de scheids zichzelf in de schijnwerpers zet. Clepkens tikt de bal uit de voeten van Pottie; de scheids oordeelt echter dat Clepkens geen bal geraakt heeft en legt de bal op de stip. Declercq blijft rustig en 0-2, boeken toe voor Racing.

    Racing verliest ook nog Casagolda na een duel, Casa werd geraakt aan de nek en kan niet meer verder spelen. Bouchaouni is zijn vervanger.

    Racing probeert nog, maar een poging van Borlee strandt op de paal en Buvens ziet zijn doelkans van de lijn gekeerd. Racing verliest een tweede keer op rij en blijft op zoek naar punten in de degradatiestrijd. De volgende speeldagen zullen cruciaal zijn voor Racing... maar waar een wil is, moet ook de weg naar puntenwinst te vinden zijn!









    26-01-2010 om 18:11 geschreven door DC  


    23-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag 14 februari Racing valentijnsontbijt

    RACING VALENTIJN ONTBIJT


    Op zondag 14 februari brengen wij, net als de vorige jaren, een ontbijt bij u thuis.

    Voor slechts € 8,- (standaardontbijt) of € 15,- (luxeontbijt) per persoon zorgen we dat u ’s morgens niet bij de bakker moet staan aanschuiven.  En dat je toch je partner, familie, vrienden of andere mensen die je nauw aan het hart liggen eens extra kan verrassen.


    Wij leveren in Mechelen, Leest, Heffen, Heindonk, Blaasveld, Walem, Tisselt, Hombeek, Hofstade, Zemst, Eppegem, Weerde, Elewijt, Hever, Muizen, Peulis, Bonheiden, Sint-Katelijne en Onze-Lieve-Vrouw Waver, Kapelle-op-den-Bos, Rumst, Duffel en Rijmenam of het ontbijt kan ook opgehaald worden in ‘t chalet van KRC Mechelen (Oscar Van Kesbeeckstraat 43 – 2800 Mechelen) alsook bij de Marvin (Kaffee De Plekpot - Kapelle-op-den-Bos)

    Inschrijving en betaling tot en met zondag 7 februari:

    -     In ’t chalet bij Sisse en Pascale

    -     Café Biechtstoel

    -     Bij de Marvin Kaffee De Plekpot

    -     Harry Cauwenberg

    -     in de fanshop na de thuiswedstrijden tegen Deinze en Ieper

    Vragen of opmerkingen: valentijn@racingmechelen.be of
    0495-255784

    23-01-2010 om 00:00 geschreven door DC  


    19-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Temse - KRCM 2-0
    Op een degelijk, bespeelbaar terrein start Racing het gevaarlijkst met een kopbal van Urueta die echter de nodige kracht mist om doelman De Brouwer écht te bedreigen. Temse kan tweemaal dreigen via een vrije trap, maar de afwerking is té zwak om Clepkens te verontrusten. Er gebeurt verder maar bitter weinig de hele eerste helft. Enkel nog een mogelijkheid in de laatste minuut. Urueta knalt van net buiten de grote baklijn op de vuisten van doelman De Brouwer, in de herneming besluit Casagolda te zwak op diezelfde De Brouwer. De beste kans van een zeer matige eerste helft, we gaan dan ook rusten bij een logische 0-0 tussenstand. Bij de rust is het nog steeds wachten op een eerste echte mogelijkheid voor Temse.

    In de tweede helft is opnieuw Racing de gevaarlijkste ploeg met de meest aanvallende intenties. Na een mislukte poging van Engelen is er bijna de openingsgoal van Versteeven. Michael lobt de bal over de goallie maar ziet zijn poging nog van de lijn gekeerd worden. De kansen zijn dus voor Racing, maar het doelpunt valt aan de overkant. Op een tegenaanval werkt Maes af aan de tweede paal op voorzet van Tim Scheers, de eerste goede mogelijkheid voor Temse is dus meteen goed voor een doelpunt.

    Racing gaat meteen op zoek naar de gelijkmaker en creëert enkele kansjes, een kopbal van Erick Samano belandt in de handen van de doelman. Hoekman probeert de gelijkmaker nog uit de brand te slepen door Nava en Huysmans in te brengen. Twee wissels die de aanvalsdrift bij groenwit nieuw leven inblazen. Op een lage voorzet van Versteeven komt Casagolda een teenlengte te kort om de bal in doel te deviëren, en ook aan de tweede paal kunnen Huysmans en Nava net niet bij de bal.

    Terwijl Racing ondertussen druk richting het doel van Temse blijft zetten, valt het doelpunt opnieuw aan de overkant, opnieuw tegen de gang van het spel in. Na balverlies van Engelen komt de bal bij Carlier, de spits van Temse bevindt zich op dat moment in een offside-positie maar mag wel verderspelen en afwerken, 2-0 en boeken toe voor Racing.

    Temse gaat dus met de 3 punten lopen en krijgt hiermee veel meer dan het verdiende voor een heel zwakke partij. Racing verweerde zich goed tegen de derde in de stand maar de nodige dosis geluk ontbrak om vandaag 3 punten mee naar Mechelen te kunnen nemen. Voetbal kan soms onrechtvaardig zijn. 

















    19-01-2010 om 21:27 geschreven door DC  


    14-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zondag Temse - Racing Mechelen

    Aanstaande zondag 17-01 spelen we op het veld van Temse (ploeg Tim Scheers).
    De bus vertrekt om 13u45 aan de Plekpot.
    Inschrijven: 0477 13 48 59

    14-01-2010 om 00:23 geschreven door DC  


    07-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijd zaterdag Racing - Waregem afgelast !
    Omwille van de sneeuw zijn alle wedstrijden in derde klasse afgelast. Hierdoor komt Racing komend weekend dus niet in actie.

    07-01-2010 om 20:54 geschreven door DC  


    05-01-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Oudenaarde - KRCM 2-3
    Op een licht besneeuwd veld kon men op voorhand al voorspellen dat combinatievoetbal zeer moeilijk ging worden. Bovendien waren de stukken voor de beide doelen erg glad en hard omwille van een ijslaag! Racing begint als de betere ploeg en kan wat druk zetten. In de 4’ resulteert dat in een kopbalkans via Urueta, de bal wordt echter gepakt door de Oudenaardse doelman. Versteeven creëert iets later (9’) een goeie kans en koms alleen voor de doelmand te staan, maar omwille van het gladde veld heeft hij onvoldoende controle en zijn gekraakt schot wordt afgeblokt. Casagolda kan echter een paar minuten later (11’) de score openen met een prachtig en hoog gericht afstandsschot, van even buiten het penaltygebied, 1-0! Oudenaarde reageert praktisch onmiddellijk maar hun doelpunt wordt echter terecht afgekeurd voor buitenspel (14’). Maar 4’ later is het toch raak, Sandy Martens kan via een goed geplaatste kopbal in de benedenhoek , buiten het bereik van Clepkens, de bordjes in evenwicht brengen, 1-1! Maar lang kan Oudenaarde niet genieten, want in de 20’ schiet Versteeven met, wederom, een hoog afstandsschot Racing opnieuw op voorsprong. Zoals te verwachten verlopen de balcontroles moeilijk omwille van het besneeuwde veld, maar desondanks slaagt voornamelijk Racing erin om een aantal keren gevaarlijk te dreigen, met ondermeer, in de 33’ een scherpe bal voor doel gebracht door Casagolda, maar jammer genoeg is er niemand gevolgd om af te werken en in de 35’ is Urueta alleen door maar hij stuit op de doelman. Oudenaarde komt nadien meer in de wedstrijd wat o.a. in de 39’ een schot op doel oplevert, maar Clepkens houdt met een mooie save de bal uit het doel! Even voor de rust (44’) kan Urueta nog even dreigen, maar zijn schot gaat over het doel. Ondertussen had Engelen nog geel gekregen voor een lichte fout(’42). We gaan rusten met een, op dat moment, verdiende 1-2 voorsprong voor Racing!

    De tweede helft begint met een licht overwicht voor Oudenaarde, maar desondanks slaagt Racing erin enkele kansen bijeen te sprokkelen: 51’ Bouchaouni hoog over en in de 56’ belandt een schot van Cissé, op aangeven van Urueta, in de armen van de Oudenaardse doelman. Oudenaarde komt echter meer dreigen en in de 72’ slagen ze erin, na wat geharrewar voor het Racing doel, de gelijkmaker te scoren (2-2) via andermaal Sandy Martens,! Wederom kan Oudenaarde er niet lang van genieten: Urueta kan immers in de 74’, op voorzet van Goessens, de 2-3 binnenschieten! Cissé krijgt in de 75’ nog geel. Bij Racing wordt een eerste keer vervangen: Huysmans komt erin voor een verdienstelijke Cassagolda (85’). Even later slaagt Huysmans er al direct in een kans af te dwingen: hij komt alleen voor de doelman maar jammer genoeg raakt hij, omwille van het gladde veld, de controle over de bal kwijt en wordt de bal door de doelman onderschept. Het laatste wapenfeit van de wedstrijd wordt de vervanging van Versteeven door Nava (’89). Versteeven kan terugblikken op een goede wedstrijd. Racing kan even later met opgeheven hoofd en de drie punten huiswaarts keren, opdracht volbracht! Even na de wedstrijd kondigt Luc Leys aan dat dit, omwille van gezondheidsredenen, zijn laatste wedstrijd als trainer van Racing is geweest! (verslag officiële website)

    Hopelijk is dit de heropstanding van de club en kunnen we mits enkele gerichte versterkingen onze ploeg in derde houden !

    Volgende wedstrijd is op zaterdag 9 januari thuis om 20u tegen Waregem.





























    05-01-2010 om 20:58 geschreven door DC  


    31-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Calicchio verlaat Racing voor Duffel !
    Woensdagavond is de transfer van Joao-Olivio Calicchio naar KFC Duffel afgerond.
    De spits die de voorbije twee en een half seizoenen voor Racing Mechelen speelde zal onze club dus verlaten voor vierdeklasser KFC Duffel.
    Cali succes alvast bij je nieuwe club en bedankt voor de 2,5 mooie jaren dat je onze clubkleuren verdedigde!

    31-12-2009 om 16:22 geschreven door DC  


    29-12-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgende verplaatsing Oudenaarde - KRCM
    Als de weergoden ons gunstig gezind zijn spelen we onze volgende wedstrijd op het veld van Oudenaarde op zondag 3 januari.
    De heenwedstrijd eindigde op een 2-2 gelijkspel.
    De wedstrijd begint om 15u, de bus vertrekt om 13u10 stipt aan de Plekpot.
    Gelieve tijdig in te schrijven bij Marvin : 0477 13 48 59

    29-12-2009 om 21:58 geschreven door DC  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winterwandeling

    Vorige zondag waren we met 75 stappers op onze winterwandeling.
    Om 14u vertrokken we voor onze tocht van 6 km.
    Halverwege werd er even gestopt om wat op krachten te komen.
    Dat was nodig aangezien het laatste stuk door het veld was.
    Bij onze aankomst terug in de Plekpot hadden Fons en Erwin heerlijke soep klaar gemaakt en wat vlees op
    den bbq voorzien !



























    29-12-2009 om 21:46 geschreven door DC  





    Archief per maand
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mijn favorieten
  • Racing Mechelen
  • Kapelse Racingvrienden (oude)
  • Racing Kids G-voetbal

  • Mailinglijst KRV

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.



    Startpagina !

    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Foto



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs