Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum
Kapelse Racingvrienden
18-12-2011
KRCM Bornem 2 - 3
Zaterdag 17 december 2011, druilige dag, winterse buien maar mijn geloof dat het goed ging zijn was er na die mooie prestatie vorige week op Union.
Racing begon het best aan de partij. Bornem kwam na halfweg de eerste helft op voorsprong 0 - 1. Bornem speelde op de counter en dat loonde. Beetje later 0 - 2. In het slot van de eerste helft tikte Tuteleers de aansluitingstreffer binnen. In de tweede helft kwam Racing een aantal keer voor doel en dat leverde een doelpunt op. Lifondja zet alles weer in evenwicht. Lang kon Racing niet profiteren van de gelijkmaker. Bornem verschijnt 3 maal voor doel en maakt 3 goalen. Wij maken het niet af. In blessuretijd werd de 3-3 afgekeurd omwille van buitenspel bij Racing.
Komaan jongens, neem wat rust en in 2012 vliegen we er opnieuw in, allemaal met verse moed, koppen omhoog en in dezelfde richting.
Zondag 11 december moest onze Eerste ploeg naar Union. Na eerst lekkere vol au vent of stoofvlees gegeten te hebben in de "Plekpot", waarvoor dank, vertrokken we met een volle bus richting Vorst. Dat het geen gemakkelijke verplaatsing zou worden, daar waren we van overtuigd, vooral na de tegenvallende resultaten van de laatste weken. Maar dat we met een goed resultaat naar huis konden gaan, daar hoopte we allemaal op. We kregen waar we op hoopten, een goeie match, met een vechtersmentaliteit van de hele ploeg, supporters die er zin in hadden, en een hele hoop sfeer. De afwezigen hadden ongelijk, en de ploeg samen met de trainers snoerden de mond van vele negatievellingen dicht. Volgende week terug van dat. Merci jongens voor de inzet!! Einduitslag 1 - 2 met doelpunten van Lifondja en Spreutels.
Racing startte erg aanvallend en dit loonde ook met een vroege voorsprong. Maar Rupel Boom was niet aangeslagen en reageerde met felle tegenprikken. Het knokte zich terug in de wedstrijd en was zelfs even de betere ploeg. Racing herstelde echter snel het evenwicht. De ruststand bleef 1-0.
De tweede helft was minder aantrekkelijk. Boom ging op zoek naar de gelijkmaker, maar Racing Mechelen hield aanvankelijk stand. De bezoekers bleven echter aandringen en werden voor die inzet ook beloond met de gelijkmaker. En het werd nog erger, Boom kon nog een tweede maal scoren op het eind van de wedstrijd. De eindstand werd 1-2.
Volgende week op bezoek bij Union, supporters op post!!
Zaterdagavond 26 november 2011 speelde Racing tegen Diegem.
Voor de wedstrijd werden nog 2 jeugdspelers van KRCM in de bloemen gezet omdat ze de meeste wafeltjes hadden verkocht
van allemaal. Dit is ook te danken aan de Kapelse Racing Vrienden, want zowel Sascha als Detlev, die lid zijn van de KRV verkochten
heel wat wafeltjes in de Plekpot. Ze kregen dan ook een gesigneerd shirt en bal van hun favoriete spelers, Spinelli en Spreutels.
Terug naar de wedstrijd, Racing begon niet goed aan de wedstrijd en kwam na 8 minuten al 0 - 1 achter. Na een half uur maakte Hmouda de 1 - 1, Rachid was zeker gemotiveerd om zich in de kijker te spelen tegen zijn ex - club.
Tot aan de rust gebeurde er eigenlijk niet veel meer.
Na de rust meer spectakel maar niet in het voordeel van Racing. Kevelaers die wel op een erg ongelukkige manier een bal door zijn vingers laat glippen, 1 - 2 terug op achtervolging. Hmouda maakt de aansluitingstreffer en zijn tweede van deze avond maar nog was het niet gedaan.
De pas ingevallen Ibou pakte na 2 minuten zijn eerste gele kaart en 3 minuten voor affluiten zijn 2de, dus snel terug richting kleedkamer.
Racing krijgt in de slotminuten nog een pelalty die Spreutels goed omzet 3 - 3. De Saeger had de 4 - 3 nog aan de voeten maar de deklat hield ons van de 3 punten.
Volgende week tegen Rupel Boom, ik denk dat het dan toch wel beter moet zijn.
Racing was zaterdag de sterkste ploeg. Hasselt stond 13de in het klassement maar toch een van de zwakste ploegen die we al gezien hebben.
Racing had de wedstrijd van in het begin in handen en in de 14de minuut maakte Maaroufi al de 0 - 1, voor de rust werd het zelf 0 - 2 door Kevin Spreutels.
Kort na de rust werd Vandorphe gekwetst afgevoerd door onze eigen mensen, Stephane verloor even het bewustzijn op het veld en de volgende 15 minuten leek Racing van slag.
Hasselt maakte daar gebruik van en maakte er 1 - 2 van maar verder dan dat kwam de thuisploeg niet.
Vandorphe liep een enkelblessure op maar er was op de radiografie werd geen breuk te zien.
Wachtend op de uitslag, wensen we Stephane een spoedig herstel toe.
Racing keerde terug huiswaarts met de drie punten en een positief gevoel over de wedstrijd.
De sfeer lijkt goed te zitten bij de spelers en de trainers en op de supportersbus was het ook fun.
Na een knap eerste kwartier waar Racing de sterkste was, kwamen we op achterstand door een goedkope penalty.
Met enkele minuten later ook de 0 - 2, Dessel kwam 2 maal voor goal en maakte daar ook 2 doelpunten uit. Kopjes omlaag, de verdere eerst helft. Maar de tweede helft knokte Racing terug en het werd verdiend 2 - 2, met nog 1 minuut te spelen, kregen we dan toch het deksel op de neus en werd het 2 - 3. De ontgoocheling was groot, dit verdiende onze ploeg niet. Er werden nog vele fouten gemaakt maar aan inzet ontbrak het niet.
Koppen omhoog, volgende week nieuwe wedstrijd. Allen op post!!
Omwille van veiligheidsredenen zullen de poorten van het Oscar Vankesbeeckstadion bij de wedstrijd van morgen zaterdag 22/10 tegen Geel-Meerhout gesloten zijn vanaf 20.15u tot het einde van de wedstrijd omstreeks 21.45u. Ook tijdens de rust zullen de poorten gesloten blijven.
Wij gaan mosselen eten op vrijdag 30 september op Racing. Alle leden die zich langs Marvin inschrijven genieten een korting van 3 Euro op hun eten. Een kado van krv. Schrijf u via sms in tot woensdag 28 september. Keuze uit mosselen, vol au vent of balletjes in tomaat.