Nu de titel binnen is en we op 2 wedstrijden van het einde zijn, is het tijd voor de tweede ronde voor de verkiezing speler van het jaar. Gelieve uw top 3 door te mailen. De speler met het meeste stemmen zal op zaterdagavond 14 mei de Gouden Schoen in ontvangst nemen op ons Gala.
Indien je nog wenst in te schrijven voor onze avond, gelieve dan snel nog te bellen met Marvin: 0477 13 48 59
Aanstaande vrijdag 22 april 2011 om 15.00u worden het bestuur en de A-kern van Racing Mechelen ontvangen op het stadhuis te Mechelen. Omstreeks 15.30u zullen onze helden het balkon betreden. Hiermee doen we dan ook een oproep aan al onze supporters om op vrijdag 22 april omstreeks 15.30u massaal aanwezig te zijn op de Grote Markt te Mechelen.
Racing kan mits winst zondag tegen Berlare, mogelijks de titel vieren. Al hangt het ook af van wat Wijgmaal doet op het veld van Londerzeel. We blikken nog even kort terug, en hopen vierde klasse spoedig achter ons te kunnen laten. Lees meer.
Na een degelijke voorbereiding en een goede bekercampagne, begon het seizoen dramatisch voor groenwit. We zouden het bijna vergeten, maar Racing startte met slechts 6 op 15, beneden alle verwachtingen, en dus greep Racing in. Van Borm werd gewisseld voor Raoul Peeters. Die na twee mindere wedstrijden toch voor de kentering kon zorgen. 12 wedstrijden op rij wist groenwit te winnen en daarmee greep het resoluut de koppositie, om deze sinds speeldag 12 niet meer af te staan.
Racing won onder andere de thuiswedstrijd tegen Lyra. Waarbij het Oscar Vankesbeeckstadion met meer dan 2300 toeschouwers goed gevuld zat. In een ontzettend sfeerrijke wedstrijd ging Racing met de driepunter aan de haal na een doelpunt van Tuteleers. Het was alweer een hele tijd geleden dat het OVK nog op deze manier op zijn grondvesten had gedaverd. Iedereen hoopt alvast op gelijkaardige, of overtreffende vreugdetaferelen bij het behalen van de titel, mogelijks komende zondag.
Maar naast de wedstrijd tegen Lyra zal ook de uitmatch op Berchem nog lang in het geheugen blijven hangen. Met naar schatting 1300 supporters zakte Racing af naar het Ludo Coeckstadion. Enkele honderden supporters maakten de verplaatsing zelfs per trein. Kortom, vierde klasse was plezant, maar het is tijd om terug te keren naar derde!
Het is overduidelijk, ook na het rampseizoen vorig jaar, leeft Racing nog steeds. Want grote clubs krijg je immers niet kapot! Zondag kan Racing het rampseizoen definitief doorspoelen, we roepen dan ook iedereen op om af te zakken naar het Oscar Vankesbeeckstadion!
Na enkele gelijke spelen is Wijgmaal langzaam aan dichterbij geslopen.
Ondertussen staan ze op slechts 5 punten met nog 3 wedstrijden te spelen.
Nu zondag speelt Racing thuis tegen Berlare, een ploeg die momenteel op een 11de plaats staat maar aan een degelijke derde periode bezig is.
Trainer bij de bezoekers is Yves Van Der Straeten.
De spits in vorm op dit ogenblik bij Berlare is Koen Schockaert die zijn derde gele kaart heeft gekregen vorige speeldag, en dus een belangrijke speler die ze missen.
Wijgmaal speelt zondag op dezelfde moment op het veld van Londerzeel.
Indien Racing thuis kan winnen en Wijgmaal wint niet op het veld van Londerzeel dan is derde klasse in 2011-2012 een feit.
Trommel dus iedereen op, smeer de kelen om onze groen witten naar de titel te schreeuwen!
Deze mag ons niet ontsnappen. Maak zondag vanaf 15u het Oscar Vankesbeeckstadion opnieuw de HEL VAN MECHELEN NOORD !
Op zaterdag 21 mei 2011 organiseert Chalet Racing Mechelen zijn jaarlijks supporterstornooi. Inschrijven kan tot en met 13 mei in het Chalet (alle werkdagen open vanaf 17 uur, en in het weekend tijdens de wedstrijden) mits een borg van 50 euro. Deze borg wordt terugbetaald bij de prijsuitreiking.
Op zaterdag 14 mei 2011 organiseren de Kapelse Racingvrienden hun 5de gala van de gouden schoen!
Dit evenement is uitgegroeid tot een ware topper en krijgt veel aanzien, respect en waardering van al wie Racinger is. Zowel spelers, bestuur en de altijd vele aanwezige supporters zullen weer zoals ieder jaar van de partij zijn.
Vanaf 19u gaan we van start met een hapje en een drankje om dan tegen 19u45 aan tafel te gaan om van een heerlijk warm en koud buffet te smullen!
Als ieder zijn buikje gevuld is, gaan we over tot het uitreiken van de Gouden Schoen 2010-2011.
Aansluitend heeft er nog een sfeervolle dansavond plaats!
Dit alles zal doorgaan in zaal De Toekomst, Schuttershofstraat in Kapelle op den Bos.
Deelname kost slechts 40 , schrijf vlug in want ... volzet = volzet !!
Hoe inschrijven ? Mail naar Marvin.Christiaens@hotmail.com, met vermelding van uw adres, telefoonnummer en het aantal personen of vul onderstaand formulier in en geef het af aan het KRV bestuur!
Naam ...............................................................Voornaam .........................................................
Racing breidt zijn kern voor het volgende seizoen verder uit. Het bereikte een overeenkomst met de jonge Omer Hakizimana, die overkomt van reeksgenoot Willebroek-Meerhof. Omer is een 20-jarige, beloftevolle aanvaller.
Onze U13 is na U12 en U19, de derde ploeg die kampioen speelt dit seizoen.
Dat onze jeugd het goed doet op Racing Mechelen weten we nu wel zeker, met nog 2 wedstrijden te gaan, zijn al 3 ploegen zeker van hun Kampioenentitel en hopelijk komen er morgen nog de U15 Gew. bij.
KRC Mechelen - SK Berlare zal gespeeld worden op zondagnamiddag 17 april aftrap om 15u00. De wedstrijd was aanvankelijk voorzien op zaterdagavond 16 april.
Met naar schatting 1500 supporters trok Racing naar Berchem. Ibukun brengt groenwit in de eerste helft op voorsprong. Het verdere verloop wordt door de arbitrage bepaald. Berchem mag in de slotminuten vanuit buitenspel gelijkmaken. Racing haalt een punt maar mag zich bestolen voelen (geldig doelpunt Racing afgekeurd, bal weggeslagen in de 16 => geen penalty voor Racing, ...)
Afgevaardigden: Erwin Keuleers en Natalie
Goossens
Op een zonovergoten zaterdagmorgen kwamen onze jongens samen
voor wat de belangrijkste wedstrijd van het seizoen zou zijn. Vol spanning en
goede moed betraden ze de heilige graal van Racing als ware gladiatoren.
In de eerste vijf minuten kunnen we al 2 kansen op onze naam
schrijven. Even later geeft Dennis een vrije trap die Lars spijtig genoeg net
over doel kopt. Het verlossende doelpunt valt vijf minuten voor de rust. Stan
passt de bal naar Dennis die de bal binnentrapt in de verste hoek. De euforie
onder spelers en supporters is niet te beschrijven. Even voor de rust geeft
Stan een puike voorzet, die drie keer naar het doel wordt geknald. Spijtig
genoeg stond er steeds een verdediger van Duffel hun kooi te verdedigen.
Seconden voor afblazen geeft de Stan de bal mee met Dennis, die op zijn beurt
de bal voorzet aan Tim. Tim legt deze bal binnen, waardoor de 2-0 een feit is.
Na de rust komt Duffel opzetten. Een alerte Stan kan de bal
net van de lijn wegtrappen. Racing krijgt hierna enkele kansen. Eerst kopt Tim
op de deklat, vervolgens gaat de bal net naast na een corner. Een kwartier voor
tijd kan Savio de bal richting doelman trappen, maar deze is bij de pinken en
kan de bal pakken.
Vijf minuten voor einde geeft Wannes de bal mee met Dennis,
die de bal in de verste winkelhaak binnentrapt. Nogmaals kan de euforie zowel
bij spelers als supporters niet op. Net voor einde krijgt Duffel nog een vrije
door een terugspeelbal. Doelman Willem zet dit echter recht en stopt de bal,
waardoor zijn netten ongeschonden blijven. Net voor afblazen besluiten onze
jongens om ons nogmaals in vreugde te laten uitbarsten. Lars weet de bal uit de
handen van de Duffelse doelman te houden en legt vervolgens de bal achteruit af
naar Eliano. Eliano trapt de bal hard binnen.
Het was een wedstrijd vol spanning en zeer mooi voetbal.
Onze jongens hebben gevochten als leeuwen voor hun over verdiende titel. De
erehaag die onze eerste elftal vormde na de wedstrijd was de kers op de taart.
Volgende week wacht ons de wedstrijd op Grimbergen, waar we zullen bewijzen dat
we onze kampioenentitel waard zijn! Alle supporters op post!
Daarboven op den
berg
daar stond ne
schorpioen
En weet ge wat die
zei?
Wij zijn
kampioen!!
Spelers: Willem, Stan, Eliano (1), Thomas,
Kjell, Dennis (2), Savio, Lars, Tim (1), Nesim, Wannes, Daan, Bram, Senne
Topschutter Kevin Spreutels en de club bereikten dinsdagavond een akkoord over een verlengde samenwerking. Kevin tekende een contractverlenging voor 1 jaar plus optie op een extra seizoen, en zal dus ook volgend jaar de groenwitte kleuren verdedigen!
Voor de wedstrijd van zondag op het veld van Berchem Sport wordt er een voorverkoop voorzien in het chalet. Vanaf woensdag 22 maart zullen er aan 10 staanplaatsen te koop zijn in het Chalet. Zitplaatsen moeten ter plaatse, voor aanvang van de match aangekocht worden.