Vandaag kregen we onze opdracht voor Expeditie Robinson. Eerst een vooral hebben groepsleden gezocht, dit was niet zo moeilijk. We moesten toch een paar jongens in ons team hebben om te helpen bouwen, maar plots hadden we er al 4. Genoeg dus om deze opdracht te kunnen vervullen. De schrijfster van deze blog wou dat er een kampnaam kwam, want een kamp zonder naam is toch maar niets é. Dus stelde ze voor voor de naam LOL'kes. Dit komt van de 3LO'ers en de 3namen met een L. Toen we de opdracht nog eens goed bekeken dachten we, "Hoe gaan we dat in godsnaam klaarspelen?!" Maar al snel kwamen er ideeën naar boven. Begon onze technische tekenaar te tekenen, en hadden we al een oplossing. We zouden het principe nemen van een katrol, een lange koort een een mandje waar alles in past. We hebben wel nog een klein probleempje, maar dat komt zeker en vast in orde met de tijd!
Beste bezoeker van onze blog, Eerst en vooral willen we u bedanken dat u een bezoekje komt brengen. Deze blog dient namelijk voor onze studie aan de Hogeschool Ledeganck te Gent. Omdat wij gekozen hebben om leerkracht secundair onderwijs te worden in technologische opvoeding, moeten wij voor dit vak een expeditie doen. De expeditie is niet gemakkelijk! Dus hier kan je elke keer lezen hoe we te werk gaan voor onze opdracht, wat de moeilijkheden zijn, de tips die we kregen van andere mensen, de testen die we uitvoerden, wanneer we bij elkaar kwamen om te overleggen... De opdracht is dus als volgt: " Het proviand, dat bestaat uit 1.5l waterfles dat open is, 1kg rijst en 2eieren, moet vertrekken van op de grond, 2m hoog gebracht worden en op 2m hoogte een afstand van 5m overbruggen. Van zodra het proviand de 5m overbrugt heeft, met het proviand eerst van op de 2m hoogte naar de grond gebracht worden vooraleer het mag genuttigd worden. het proviand moet tijdens het transport beschut zijn tegen een mogelijke regenbui."
Onze groepsleden bestaan uit: Lien; zij is de schrijfster van deze blog en hakt de knopen door waar het nodig is Leen; zij is de controlefreak en houdt dus van stiptheid Lorenzo; hij is onze technische tekenaar van dienst Robin, Alec en Yente; zij zijn de uitvinders en de bedenkers van onze opdracht
Ieder heeft een andere taak, maar samen komen we tot ons doel!