Foto
Categorieën
  • beker (0)
  • kalender (10)
  • selectie (1)
  • wedstrijdverslagen (20)
  • Foto
    Foto
    Foto
    PROVINCIALE KNAPEN ( U15 ) KFC MEULEBEKE SEIZOEN 2010 - 2011
    BBQ in de miere op 14 mei
    zaterdag 7 mei laatste tornooi in harelbeke
    28-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.



















    Categorie:kalender
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.



















    Categorie:kalender
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.



















    Categorie:kalender
    25-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tornooien

    op paasmaandag spelen we finale paastornooi in meulebeke om 18u.

    daarna is er nog 1 tornooi in harelbeke.
    dit op zaterdag 7 mei en het begint in de voormiddag.
    sowieso spelen we dan tegen gent-zeehaven, racing waregem en zwevegem
    daarna is het afhankelijk van uitslagen.

    de week daarna is er dan nog uitstap met afsluitende BBQ in de miere.

    groeten

    tom


    Categorie:kalender
    27-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.200
    Komen jullie ook volgende zaterdag?
    http://www.kfcmeulebeke.be/tomovaere200.htm

    Categorie:kalender
    08-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag 16
    Onze roodbroeken startten sterk de wedstrijd. Op de 2de minuut verstuurde Nzelo Hoste een goede voorzet naar Aeneas Vanhove en die zorgde meteen voor de eerste dreiging. Op de 5de minuut bereikte Brecht Tieberghien Sam Christiaens en die zorgde voor het openingsdoelpunt : 0-1. Vier minuten later werd een corner goed aangesneden door Mathias Vandewoestyne waarop de bal werd weggewerkt op de lijn. Op de 17de minuut loste de thuisgoalie de bal en de goed gevolgde Aeneas Vanhove strafte koel af : 0-2. Op de 21ste minuut legden Jarno Tuytens en Nzelo Hoste een knappe combinatie op de mat en Aeneas Vanhove kon terug afdrukken, maar de doelman redde. Op de 28ste minuut kregen onze roodbroeken een vrije schop en het schot van Brecht Tieberghien zoefde rakelings over. Op de halfuur lanceerde de sterk acterende Nzelo Hoste Thijs Devos en werkte heerlijk af : 0-3. Iets voor rusten begon Jarno Tuytens aan een solotour en kon zijn eigen actie ook knap afwerken : 0-4, tevens de ruststand.
    De tweede helft begon aan een iets lager tempo, maar het was alweer KFCM dat in de aanval trok met Maaren Mattan die goed was in de opbouw en Dylan Vens bereikte, die op zijn beurt doorspeelde naar Mathias Vandewoestyne en zo de bal voor doel kon trekken, maar deze werd gepareerd door de thuisdefensie. Op de 55ste minuut zagen we goed samenspel tussen Martijn Wallican en Emiel Desmet waarop Sam Christiaens kon dreigen met een schot. Op de 60ste minuut passte Dylan Vens goed door naar Jarno Tuytens en weer was het bingo : 0-5. Enkele minuten later zorgde Emiel Desmet met een mooi stiftertje voor de 6de goal in het mandje! Wederom een oververdiende zege voor onze gladiatoren!
     
    Goals :
    '5 : 0-1 (Sam Christiaens)
    '17 : 0-2 (Aeneas Vanhove)
    '30 : 0-3 (Thijs Devos)
    '35 : 0-4 (Jarno Tuytens)
    '60 : 0-5 (Jarno Tuytens)
    '63 : 0-6 (Emiel Desmet)
     
    Met sportieve groeten,
     
    Freddy Vanhoutte

    Categorie:kalender
    01-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 15
    De eerste dreiging werd afgedwongen door onze roodbroeken met een goed strak schot afgevuurd door Mathias Vandewoestyne in de 2de minuut. Op de 6de minuut zagen we een goede aanval opgezet door Maaren Matten via Nzelo Hoste die goed passte naar Sam Christiaens waarna de bal in corner werd verwerkt. Deze werd mooi aangesneden door Mathias Vandewoestyne en het schot van Aeneas Vanhove werd door de keeper weggewerkt. Op de 25ste minuut trapte Thijs Devos een goede vrije trap waarop Brecht Tieberghien kon aanleggen, maar alweer kwam de keeper gepast tussen. Op de 27ste minuut ging KFCM door op links met Thijs Devos en Jarno Tuytens die het overzicht bewaarde en met een strakke voorzet Sam Christiaens bereikte die kon binnenwerken : 1-0. Op het halfuur konden de bezoekers tegenprikken op een snelle counter en de bordjes stonden terug in evenwicht : 1-1. KFCM was niet aangeslagen en ging direct op zoek naar een nieuwe voorsprong. Deze kwam al tot stand wanneer op de 32ste minuut een goede voorzet van Muhammet Aygün Martijn Wallican vond, die doorpasste naar Sam Christiaens. Deze vond op zijn beurt Mathias Vandewoestyne die goed afwerkte : 2-1, tevens de ruststand.
    In de tweede helft ontwikkelde KFCM een hoger tempo waarop de bezoekers op verdedigen waren aangewezen. Dit leidde in de 38ste minuut tot een misverstand achterin bij Zwevegem waarop een te korte terugspeelbal werd onderschept door Mathias Vandewoestyne. Deze presenteerde de 3-1 aan Martijn Wallican die beheerst afwerkte. De betere combinaties bleven nu van de thuisploeg komen en wanneer Jarno Tuytens een goede actie uit zijn voeten schudde kon Dylan Vens aanleggen, maar diens schot werd weggewerkt. Op de 48ste minuut nam Thijs Devos één van zijn ondertussen gepatenteerde corners en de kopstoot van Brecht Tieberghien zorgde terug voor gevaar. Op de 60ste minuut verzeilde een verre trap van de bezoekers net onder de lat binnen en werd het nog even spannend : 3-2. KFCM kwam onder druk te staan, maar Wouter Tieberghien voorkwam de gelijkmaker met een goede redding. De verdediging bleef verder overeind zodat KFCM terug - en verdiend - kon zegevieren.
     
    Goals :
    '27 : 1-0 (Sam Christiaens)
    '32 : 2-1 (Mathias Vandewoestyne)
    '38 : 3-1 (Martijn Wallican)
     
    Met sportieve groeten,
     
    Freddy Vanhoutte

    Categorie:kalender
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.200
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Via deze website had ik ook graag even wat laten weten.
    Jullie trainer speelt op 19 februari zijn 200ste match voor de 1ste ploeg van Kfcm.
    Hij is één van de weinigen die dit kan zeggen. Slechts enkelen deden hem dit voor. Hij is dus een 'heel klein beetje' uniek. ( Ssst, maar niet te luid zeggen dat hij dit niet hoort he.  ) Dus dit moeten we vieren hé.
    Het zou tof zijn om met veel supporters dan aanwezig te zijn. We maken er een leuke avond van en hopelijk met 3-punten op zak!
    Die avond speelt de 1ste ploeg tegen Otegem ( Toms vorige ploeg )

    Tot dan

    Vele groetjes
    Lien


    Categorie:kalender
    06-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eindstand
    Amai, wat een spannende wedstrijd!
    Het werd 1-0 voor onze knapen,dus opnieuw 3 punten op zak! Het winnende doelpunt kwam van onze Jarno. 
    We blijven koploper maar we blijven met beide voetjes op de grond want het einde van het seizoen is nog niet in zicht.
    Volhouden é mannen!

    Ook bij deze wil ik bij deze onze trouwe supporters ook nog even bedanken voor hun steun en geloof in ons.

    Categorie:kalender
    25-08-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kalender 2010 - 2011
    U15                  PROVINCIALE KNAPEN     
    TERREIN : TER BORCHT TERREIN 2
     HEEN  TERUG
    04/09/10  … - … 14u30 S.V.D. Kortemark - K.F.C.M. 13u45  … - … 04/12/10
    11/09/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - K.E.G. Gistel 14u30  … - … 11/12/10
    18/09/10  … - … 14u30 K.S.V. Veurne - K.F.C.M. 13u45  … - … 15/01/11
    25/09/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - K.V.K. Avelgem 14u30  … - … 22/01/11
    02/10/10  … - … 14u30 K. Zwevegem Sp. - K.F.C.M. 13u45  … - … 29/01/11
    09/10/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - S.K. Staden 14u30  … - … 05/02/11
    16/10/10  … - … 14u30 V.G. Oostende - K.F.C.M. 13u45  … - … 12/02/11
    23/10/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - K.S.V. Rumbeke 15u15  … - … 19/02/11
    30/10/10  … - … 14u30 K.G.S. Middelkerke/Leffinge - K.F.C.M. 13u45  … - … 26/02/11
    06/11/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - F.C.E. Kuurne Sp. 14u30  … - … 19/03/11
    13/11/10  … - … 14u30 K.S.K. Steenbrugge - K.F.C.M. 13u45  … - … 26/03/11
    20/11/10  … - … 13u45 K.F.C.M. - K.V.C. Deerlijk Sp. 15u15  … - … 02/04/11
    27/11/10  … - … 14u30 K.S.C. Blankenberge - K.F.C.M. 13u45  … - … 09/04/11
    SPONSORS:
    Trui en broek: Sanitair en verwarming Vroman Richard & Andy - 
    051/488925 en 0477/505084
    Training: Bakkerij "Carlo & Nathalie" - 051/401608
    Polo: Buismeubelen Palma - 051/488590
    Regenvest: Sanitair en verwarming Vroman Richard & Andy - 
    051/488925 en 0477/505084
    Sporttassen: Buismeubelen Palma - 051/488590
    Sporttassen: Europort - 051/466283
    Sporttassen: Textiel - en zeefdruk Dejonghe - 051/486586 
    TRAINER: Ovaere Tom
    KEEPERTRAINER: Seys Claude

    Categorie:kalender




    Gastenboek
  • proficiat
  • Bedankt voor het seizoen
  • Beste wensen
  • Bedankt
  • halloweentocht

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    'T HOEVEKE
    MARIALOOP



    Blog als favoriet !

    Mijn favorieten
  • KFCM scholieren
  • KFC Meulebeke

    Rondvraag / Poll
    Wie wordt kampioen van Belgie?
    anderlecht
    club brugge
    gent
    standard
    genk
    zulte-waregem
    mechelen
    Bekijk resultaat



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs