Inhoud blog |
|
|
Zoeken in blog |
|
|
Beoordeel dit blog |
|
|
nico persyn
GSM: 0468/148852
nicopersyn@hotmail.com
johan degryse
0497388179
johandegryse@telenet.be
|
|
|
|
17-04-2019 |
weekschema 17 |
1) dinsdag 23 april:training van 18u tot 19u
2) donderdag 25 april:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 27 april uur wijziging wedstrijd mandel!!!!
laatste competitie wedstrijden van het seizoen !!!
*kachtem-moorslede om 9u00 (johan)
selectie:thibault maxime tibo leandro guust ilano
aanwezig om 8u30 in de kleedkamer
*kachtem-pittem om 10u30 (nico)
selectie:iben tobias liam broos mathis emiel tybe
aanwezig kleedkamer om 10u00
*kachtem-mandel om 9u (nico)
selectie:Taha ollivier owen Xander Harris kobe yerodin
aanwezig kleedkamer om 8u30
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
|
17-04-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
12-04-2019 |
weekschema 16 |
wijziging !!!
1) dinsdag 16 april:training van 18u tot 19u
2) donderdag 18 april:training van 18u tot 19u
voor iedereen uitgenomen:broos;tibe,tybe,liam,mathis,emiel
3) vrijdag 19 april:training van 18u tot 19u.
voor onderstaande spelers:broos;tibe,tybe,liam,mathis,emiel
3) zaterdag 20 april:tornooi kuurne (johan)
selectie:maxim thibault tobias iben tibo leandro ilano
graag aanwezig in kuurne om 8u30
adres:Nieuwenhuyse 49, 8520 Kuurne
wedstrijdschema zie bijlage
4) maandag 22 april:tornooi moorslede (johan)
selectie:broos tybe tibe emiel mathis liam
graag aanwezig in moorslede om 14u00
adres:iepersestraat 52 moorslede
wedstrijdschema zie bijlage Bijlagen: tornooiboekje Paastornooi U6U7U8U9 2019.pdf (407.8 KB) ZAT U8 (1).xls (124 KB)
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
12-04-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
04-04-2019 |
Weekschema 15 |
1) dinsdag 9 april:training van 18u tot 19u
2) donderdag 11 april:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 13 april.
*Zwevezele-kachtem om 10u30 (johan )
Selectie:Thibault,Maxim,Leandro,Ilano,Tibo,Guust
Graag aanwezig om 10 in zwevezele
Adres:kasteel straat 74 zwevezele
*racing waregem-kachtem om 10u30 (ben)
Selectie:Xander,Olivier,Robbe,Yerodin,Haris,Emiel
Graag aanwezig in waregem om 10u
Adres:mirakelstraat 74 waregem
4) zondag 14 april
Meulebeke-kachtem om 9u30 (johan)
Selectie: Liam,,Tybe,Tibe,Mathis,Broos,Iben,Tobias
Graag aanwezig in meulebeke om 9u00
Adres:ter borcht meulebeke
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
04-04-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
31-03-2019 |
Weekschema 14 |
1) dinsdag 2 april:training van 18u tot 19u
2) donderdag 4 april:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 6 april
*Kachtem-oostnieuwkerke om 9u00
Selectie: Iben,Broos,Maxim,Thibault,Guust,Ilano,Leandro
Graag aanwezig om 8u30 in kleedkamer
*wevelgem-kachtem om 9u00
Selectie Kobe,Xander,Haris,Yerodin,Owen,Olivier
Graag aanwezig in wevelgem om 8u30
Adres:menenstraat 122 wevelgem
*kachtem-ruddervoorde om 10u30
Selectie:Tobias,Tibo,Tybe,Tibe,Emiel,Mathis
Graag aanwezig in kleedkamer om 10u00
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
|
31-03-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
22-03-2019 |
weekschema 13 |
1) dinsdag 26 maart:training van 18u tot 19u
2) donderdag 28 maart:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 30 maart
*kachtem-lichtervelde om 9u00
selectie:Iben tibo ilano guust leandro xander
graag aanwezig in kleedkamer om 8u30
UUR AANGEPAST
*kachtem-ardooie om 10u30
selectie:tobias mathis broos tibe tybe emiel
graag aanwezig kleedkamer om 10u00
*kachtem-lendelede om 10u30
selectie:ollivier harris yerodin owen thibault maxim
graag aanwezig kleedkamer om 10u00
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
22-03-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
18-03-2019 |
weekschema 12 |
1) dinsdag 19 maart:training van 18u tot 19u
2) donderdag 21 maart:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 23 maart
*dosko beveren-kachtem om. 9u30 ( 2 ploegen)
selectie:tobias mathis Emiel broos tibe tybe liam ilano iben leandro tibo guust Maxim thibault
graag aanwezig om 9u in dosko beveren.
adres:izegemse aardeweg 38
beveren
*heule-kachtem om 9u15 (thijs)
selectie:owen Robbe harris xander ollivier yerodin
graag aanwezig in heule om 8u45
adres:steenstraat 152 heule
4) zondag 24 maart
*kachtem-cercle brugge om 11u00 (nico)
selectie:broos tybe tibe liam mathis Emiel tobias
graag aanwezig kleedkamer om 10u30.
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
18-03-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
08-03-2019 |
weekschema 11 |
1) dinsdag 12 maart:training van 18u tot 19u
2) donderdag 14 maart:training van 18u tot 19u
3) zaterdag 16 maart
*kachtem-dentergem om. 9u00 ( johan)
selectie:broos tybe leandro guust ilano xander
aanwezig kleedkamer om. 8u30
*kachtem-desselgem om 10u30 (thijs)
selectie:Maxim thibault owen robbe Olivier harris yerodin
aanwezig kleedkamer om 10u00
4) zondag 17 maart
*kachtem-hooglede om 11u00 (nico)
selectie:tibe iben mathis liam tibo Emiel tobias
graag aanwezig kleedkamer om 10u30.
extra oefenwedstrijd zondag 24 maart om 11u00
kachtem-cercle brugge!!
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
08-03-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
|
weekschema 10 |
1) dinsdag 5 maart:training van 18u tot 19u
2) donderdag 7 maart:training van 18u tot 19u
voor onderstaande spelers is er comp.wedstrijd
kachtem-meulebeke om 18u00.
selectie:broos,emiel,tybe,tibe,mathis,liam
graag aanwezig kleedkamer om 17u30.
3) zaterdag 9 maart
*tielt-kachtem om 9u00 (nico)
selectie:tibe tybe mathis liam emiel broos
graag aanwezig in tielt om 8u30
adres:sportlaan 1
8700 tielt
* rumbeke-kachtem om 11u00 (johan)
selectie:ilano tibo maxim thibault tobias leandro
graag aanwezig in rumbeke om 10u30
adres:wervikhove straat 7
rumbeke
*hulste-kachtem om 9u15 (thijs)
selectie:iben harris owen kobe ollivier xander
graag aanwezig in hulste om 8u45
adres:tieltsestraat 8531 hulste
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
04-03-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
25-02-2019 |
weekschema 9 |
1) dinsdag 26 februari:training van 18u tot 19u
2) donderdag 28 februari:terugwedstrijd wervik-kachtem om 18u30
Selectie:broos mathis tibe tybe liam emiel
Graag aanwezig om 18u00 in wervik
adres:virovioslaan 17 wervik. KIDS -ID mee
Voor de andere spelers is training van 18u00 tot 19u00 olv frederic en thijs
3) zaterdag 2 maart
*kachtem-dosko beveren om 9u00 (johan)
selectie: iben leandro guust tobias ilano
graag aanwezig kleedkamer om 8u30
*kachtem-dosko beveren om 10u30 (johan)
selectie: AFGELAST
graag aanwezig kleedkamer om 10u00
*kachtem-heule om 10u30 (thijs)
selectie:owen Robbe tibo Xander yerodin harris
graag aanwezig kleedkamer om 10u00
4) zondag 3 maart tornooi schaarbeek.
Selectie:broos mathis tibe tybe liam emiel
KIDS-ID mee !!!
bus vertrekt om 7u15 op parking emelgem !!!
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
25-02-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
15-02-2019 |
weekschema 8 |
1) dinsdag 19 februari:training van 18u tot 19u iedereen!!
2) woensdag 20 februari:training van 17u tot 18u!!!
niet voor de spelers die de jeugdcup spelen donderdag!!
graag verwittigen als je niet kan aan johan.
3) donderdag 21 februari:heenwedstrijd kachtem-wervik om 18u30
Selectie:broos mathis tibe tybe liam emiel
Graag aanwezig om 18u00 in emelgem!!
Voor de andere spelers is er geen training
4) zaterdag 23 februari:pittem -kachtem om 9u30
selectie:iben thibault maxim tibe ilano emiel
graag aanwezig om 9u00 in pittem
adres:egemstraat 47 pittem
5) zaterdag 23 februari:mandel-kachtem om 9u00
selectie:broos yerodin olivier xander owen kobe harris
graag aanwezig om 8u30 izegem
adres:sint-jorisstraat izegem
6) zondag 24 februari:moorslede-kachtem om 10u00
selectie:tibo tybe liam leandro mathis tobias
graag aanwezig om 9u30 in moorslede
adres:iepersetraat 52 moorslede
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
15-02-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
07-02-2019 |
Werkschema 7 |
1) dinsdag 12 februari:training van 18u tot 19u
2) donderdag 14 februari:terugwedstrijd kachtem-heist om 18u30
Selectie:broos mathis tibe tybe liam emiel
Graag aanwezig om 18u00 in emelgem!!
Voor de andere spelers is er geen training
3) zaterdag 16 februari.
Kachtem-zwevezele om 9u00 (johan)
Selectie:iben leandro Maxim thibault guust tobias ilano
Graag aanwezig om 8u30 in de kleedkamer
Kachtem-racing waregem om 10u30 (thijs)
Selectie:tibo Xander Robbe owen harris yerodin ollivier
Graag aanwezig om 10u00 in de kleedkamer
Match van meulebeke is verplaatst nr donderdag 7 maart.
Ploeg die jeugdcup speelt is vrij
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
07-02-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
01-02-2019 |
weekschema 6 |
* dinsdag 5 februari:training van 17u45 tot 18u45 !!!!!
* donderdag 7 februari:1/8 finale jeugdcup het nieuwsblad heist-kachtem om 18u30
selectie:broos,liam,mathis,tybe,tibe,emiel
graag aanwezig in heist om 18u00.
adres:pannestraat 282 heist.
GEEN TRAINING VOOR DE ANDERE SPELERS !!!
*zaterdag 9 februari
Ruddervoorde-kachtem om 9u00 (johan)
selectie:iben maxime thibault ilano tobias leandro
graag aanwezig om 8u30
adres:sport straat 1 ruddervoorde
Oostnieuwkerke-kachtem om 9u15 (nico )
selectie:broos tybe tibe mathis Emiel liam
graag aanwezig om 8u45
adres:cockstraat oostnieuwkerke
kachtem-wevelgem om 10u30 (thijs)
selectie:owen Olivier Harris Robbe lounes yerodin xander
graag aanwezig kleedkamer om 10u00
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
|
01-02-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
24-01-2019 |
Weekschema 5 |
1) dinsdag 29 januari :training van 18u tot 19u
2) donderdag 31 januari:1/8 finale jeugdcup het nieuwsblad kachtem-heist om 18u30
Afgelast
3) zaterdag 2 februari
Ardooie-kachtem om 9u00
Selectie:afgelast
Graag aanwezig ardooie om 8u30.
Adres:
Lichtervelde-kachtem om 9u30
Selectie:afgelast
Graag aanwezig lichtervelde om 9u00
Adres
Lendelede-kachtem om 9u15
Selectie:afgelast
Graag aanwezig om 8u45 lendelede
Adres
|
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
|
24-01-2019, 00:00 geschreven door nico persyn
Reacties (0)
|
|
|