Wauters Liam Poelman Jelle Van Laere Daan Bekaert Benoit De Ridder Alexander Stoop Finn Taghon Niels Van Wymersch Andres De Brouwer Dorian Remacle Mathis Van Cauwenberghe Jari Benali Ramzi Gysens Rube Hasic Dino Spitaels Nathan Verhulst Mattijs Muysewinkel Milan Janssens Eben Kokora Ange-Gabriël Senesie Ishmael Roobaert Niels Duran Can Emre
02-05-2016
Weekoverzicht + INFO TORNOOIEN
Beste spelers,
Geachte ouders,
Hierbij een weekoverzicht:
- Woensdag 4 mei: Training OC om 17u30
- Donderdag 5 mei: Tornooi Massemen
- Zaterdag en zondag 7 en 8 mei: Tornooi Rixensart
- Zondag 8 mei: Tornooi Beerschot-Wilrijk
INFO TORNOOIEN:
Tornooi Massemen (WIJZIGING!!!):
Voor het tornooi donderdag 5 mei op Massemen zitten we in de U11 reeks. De eerste wedstrijd is om 09u00 (eerst was het 09u30). Spelers die geselecteerd zijn voor dit tornooi worden om 08u10 op het terrein van Massemen verwacht.
Voor het tornooi van Rixensart spreken wij af op de terreinen/parking van Rixensart (zie adres). De eerste wedstrijd is om 10u10. De spelers die geselecteerd zijn voor dit tornooi worden om 09u00 op het tornooi verwacht.
Het tornooi verloopt over 2 dagen en hier voor overnachten we zaterdag op zondag in een jeugdherberg (Les Marnières). Bij aankomst spreken we af op de parking van het voetbalterrein. De teambegeleiders kunnen de valiezen/tassen opbergen in een busje van KAA Gent.
Geselecteerde spelers: zie lijst tornooien
Adres: Royale Union Rixensart, rue de la Ferme du Plagniau 1331Rosières (Rixensart)
Speelschema: zie bijlage vorig bericht
Wat mee te brengen? Slaapzak of Beddengoed / Sporttas / Voetbalschoenen (gras/kunstgras) / Beenbeschermers / Wasgerief / Training KAA Gent / Dikke jas KAA Gent / Slaapgerief / Zwembroek
EXTRA: Het tornooi biedt ons op zaterdagavond een bezoek aan Aqualibi aan. Een aansluitende/korte zwembroek is verplicht gaf de tornooiorganisatie mee.
Tornooi Beerschot-Wilrijk
Voor het tornooi van Beerschot-Wilrijk spreken wij af op de terreinen van Beerschot (zie adres). De eerste wedstrijd is om 10u00. De spelers die geselecteerd zijn voor dit tornooi worden om 09u00 op het tornooi verwacht.
Weekoverzicht + INFO tornooien + TORNOOI 1 Mei Genk + TORNOOI 5 Mei Massemen
Beste spelers,
Geachte ouders,
Hierbij een weekoverzicht:
- Dinsdag 26/04: Evaluatiegesprekken (zie blog)
- Woensdag 27/04: Evaluatiegesprekken (zie blog), Om 16u00 is er een training voorzien op het OC, omdat we deze week geen mogelijkheid hadden om te trainen door de evaluatiegesprekken en de BBQ die vrijdag doorgaat. Indien je door omstandigheden niet aanwezig kan zijn gelieve één van de trainers te verwittigen.
- Vrijdag 29/04: BBQ op het OC
INFO Tornooien:
- Het tornooi van Lokeren op 14/05 en 15/05 wordt geschrapt.
- In bijlage vind je het wedstrijdschema van het tornooi in Aalst op 15/05.
TORNOOI GENK 1 MEI:
De spelers die op tornooi gaan naar KRC Genk op 01/05. De bus naar Genk vertrekt om 07u00. Iedereen wordt verwacht mee te gaan met de bus die vertrekt van op het OC. We verzamelen om 06u45 op het OC. (Het speelschema zie je in een vorig bericht).
Spelers die hier voor geselecteerd zijn: Colin / Benjamin / Briek / Mamadi / Maxim / Moïse / Kobe / Gyano / Gilles / Victor De Cocker
TORNOOI MASSEMEN 5 MEI:
Voor het tornooi van Massemen op 5 mei zitten we in de U11 reeks. Onze eerste wedstrijd is om 09u30 (volledig speelschema zie vorig bericht). Spelers die geselecteerd zijn voor dit tornooi verzamelen om 08u40 op het terrein van Massemen.
Spelers die hier voor geselecteerd zijn: Victor De Coninck / Lee / Badara / Xander / Tiebe / Kars / Mathis / Matti / Jules / Boris / Simon
Zondag spelen wij onze laatste competitiewedstrijd van het seizoen om 09u30 op het terrein van Club Brugge. Iedereen die geselecteerd is wordt in de kleedkamer (in Brugge) om 08u30 verwacht.
Geselecteerd: Colin / Victor / Simon / Gyano / Jules / Gilles / Mathis / Wout / Xander / Robin / Benjamin / Maxim / Victor / Lee / Badara / Tiebe / Kars / Boris / Mamadi / Matti
Voorbije dagen heb ik al wat info gekregen van verschillende tornooien waar wij aan deel nemen. In bijlage kan je hieronder al een aantal programmaboekjes of wedstrijdschema's terug vinden.
Per tornooi plaatsen we in de komende dagen, nog verdere info omtrent: wanneer we afspreken / adres / ...
Zondag is er de laatste thuiswedstrijd van het seizoen om 10u00 tegen KV Kortrijk.
Iedereen die geselecteerd is moet om 09u00 in de kleedkamer zijn.
Selectie: Colin / Victor / Simon / Gyano / Jules / Gilles / Wout / Xander / Robin / Benjamin / Maxim / Victor / Lee / Badara / Tiebe / Kars / Boris / Kobe / Mamadi / Moïse / Matti
- Zondag 17/04: wedstrijd op het OC om 10u00 tegen KV Kortrijk
Extra: momenteel hebben we van de tornooiverantwoordelijke nog geen informatie gekregen, omtrent de tornooien in mei. We blijven aandringen...
DEEL 2: Eindevaluatie
Bij deze worden jullie uitgenodigd voor de evaluatiegesprekken op dinsdag 26/04 en woensdag 27/04. Hieronder kan u de verdeling terug vinden. Jullie mogen onderling wisselen, maar gelieve dan via sms of mail de wijzigingen door te geven.
Op het evaluatiegesprek verwachten wij de ouders en de spelers.
Voor de keepers is er een evaluatiegesprek gepland bij de keepertrainer, de keepertrainer zal jou hier van op de hoogte brengen. Ik heb wel alle keepers er op woensdag opgezet, zodat zij toch kunnen langskomen als zij willen.
Bij deze wouden Séverine, ikzelf en Milas iedereen nogmaals bedanken voor de komst naar de babyborrel en daarbij ook iedereen bedanken voor de leuke attenties die we hebben ontvangen.
- Woensdag 06/04: Wedstrijd om 18u00 op het oefencomplex van Sint Niklaas (Meesterstraat 112 / 9100 Nieuwkerken-Waas). Verzamelen om 17u00 op Sint Niklaas.
- Vrijdag 08/04: Training om 18u00 op de BM
- Zondag 10/04: Wedstrijd om 10u00 op het OC tegen Lokeren (Selectie volgt nog)
- Dinsdag is er training om 17u30 op het OC voor de spelers die vrij waren dit weekend.
- Woensdag is er voor beide ploegen een oefenwedstrijd gepland om 18u00 op de Blaarmeersen. Iedereen wordt om 17u00 in de kleedkamer op de BM verwacht.
- Vrijdag is er training om 18u00 op de BM.
- Zondag is er geen wedstrijd.
Ook wouden wij nog meedelen dat normaal gezien iedereen een verslag van zijn screening (Borginsole) zou moeten hebben ontvangen via mail. Wie dit niet heeft ontvangen laat ons dit zo snel mogelijk weten.
Zondag 20/03 is er de wedstrijd WB-KAA Gent U10 om 10u30. Iedereen wordt om 09u30 in WB in de kleedkamer verwacht.
De spelers die geselecteerd zijn: Jules / Gilles / Wout / Gyano / Colin / Xander / Robin / Briek / Benjamin / Simon / Maxim / Victor De Coninck / Badara / Tiebe / Kars / Boris / Mamadi / Matti / Kobe
De spelers die niet geselecteerd zijn: Lee / Moïse / Victor De Cocker / Mathis De Meester
PS: Volgende week van maandag tot vrijdag ben ikzelf (Olivier) niet bereikbaar. Zelf ben ik een week met mijn school op GWP naar Parijs.
Bij deze de info voor de spelers die werden geselecteerd voor het tornooi van Koksijde.
Zaterdag 26 maart
- Vertrek om 15u15 richting Koksijde. Een autocar van Koksijde komt ons ophalen. Iedereen die geselecteerd is wordt om 15u00 stipt verwacht op het OC. (Extra: alle bagage kan op de bus en de afgevaardigden zorgen voor begeleiding op de bus).
- Aankomst rond 16u15. Spelers en begeleiders checken-in in de jeugdherberg 'De Flipper', dit is nabij Koksijde.
- Rond 18u00 is er een avondmaal voorzien voor alle spelers (warme maaltijd).
- Rond 19u00 is er een avondactiviteit voorzien, die wordt georganiseerd door de organisatoren van het tornooi (cinema).
Zondag 27 maart MATHCDAY!
- De wekker om 07u00 (Opstaan, wassen en ontbijten).
- Vertrek om 08u00 richting het tornooi (een bus van Koksijde zorgt voor het vervoer van de jeugdherberg naar het tornooi).
- Onze eerste wedstrijd is om 09u30!
- Ook na het tornooi is er een activiteit voorzien, dat wordt georganiseerd door het tornooi (zwemmen).
- Tijdens het tornooi en na het tornooi zal er steeds drank en eten voorzien zijn.
Maandag 28 maart FINALES!!!
- Wanneer de wekker wordt gezet en wanneer we vertrekken naar het tornooi hangt af, van wat er op zondag werd gedaan in de poules.
- Na het tornooi mogen alle spelers terug met de ouders mee naar huis.
WAT MEE TE BRENGEN!!!
- Voetbaltas
- Eventuele kleine valies of sporttas
- 2 paar voetbalschoenen (gras / kunstgras)
- Vrije tijdsschoenen (bv. makkelijke sportschoenen - om te vertrekken en voor tussendoor)
- Dikke jas van KAA Gent
- Training KAA Gent (ook zo vertrekken = VERPLICHT!)
- Regenjas
- Trui KAA Gent met kap en ook gewone trui
- Extra tshirt
- Scheenbeschermers
- Extra paar kousen
- Wasgerief (zeep / tandborstel /...)
- Handdoek
- Zwembroek
- Slippers
- Zakgeld mag / moet niet (eventueel afgeven aan de afgevaardigden in een envelop). Zo kunnen ze iets kopen in de cinema of in het zwembad.
- Waardevolle spullen (gsm / Ipad ...) blijft thuis! Zo kan er niets verloren geraken. Een leesboek voor het slapengaan mag uiteraard of een gezelschapsspel...
Hierbij de spelers die geselecteerd zijn voor de wedstrijd van woensdag 09/03 (spelers die vorige keer vrij waren): Colin (K) / Victor De Coninck (K) / Briek / Tiebe / Mathis / Mamadi / Benjamin / Kars / Jules / Robin / Gilles / Badara
Vrij: Alle andere spelers zijn vrij.
Volgende week is er voor iedereen wedstrijd op woensdag, want dan spelen we tegen 2 ploegen.
Zondag 06/03 is er de wedstrijd KV Oostende - KAA Gent U10 om 10u30. Iedereen die geselecteerd is wordt om 09u30 verwacht in de kleedkamer in Oostende.
De spelers die geselecteerd zijn:
Colin / Victor De Coninck / Simon / Victor De Cocker / Mamadi / Briek / Xander / Benjamin / Matti / Maxim / Tiebe / Kars / Gilles / Kobe / Mathis / Jules / Gyano / Moise / Robin / Boris