Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
E-mail mij

Archief per maand
  • 09-2010
  • 08-2010
    VOLGENDE MATCH : KAA Gent U15 - SK Lierse om 14u.
    Zoeken met Google


    Zoeken in blog

    Rondvraag / Poll
    Gaat U naar de Europese matchen komen kijken van Kaa Gent ?
    ja , alle matchen
    ja ,maar niet alle matchen
    neen
    weet het nog niet
    Bekijk resultaat

    KAA Gent U15
    Jeugdteam uit de Belgische voetbalcompetitie
    18-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Site in een nieuw kleedje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Zoals je kan zien is onze site gaan shoppen.
    Enkele nieuwe kleedjes gepast en dit is er gekozen
    Ook de rubrieken Foto's en Kalender zijn ondergebracht in de rechterkolom en zijn met een muisklik bereikbaar geworden..
    We hopen dat deze nieuwe look aanslaat bij onze bezoekers , laat het gerust weten wat je van deze blog vind. U vind in de rechterkolom een link waar U uw stem kan uitbrengen.

    Onze blog bestaat nu bijna een maand en we zitten nu al ruim aan 3000 bezoekers...

    18-09-2010 om 00:00 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid van onze huidige Blog !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We nemen afscheid van onze huidige blog en verhuizen allen samen naar onze nieuwe blog.
    De laatste tijd waren er veel problemen met de server , men kon eens online en dan weer niet !
    Ook bied de webstek 'blogger' een ruimer aanbod ivm aanmaak en opmaak van de blogs.

    Om toch onze berichten die al geplaatst waren te behouden zal op de nieuwe blog tot het einde van het seizoen nog in een link aan te klikken zijn. Na het seizoen zal deze link naar onze oude blog dan verdwijnen en zal er enkel nog met onze nieuwe blog gewerkt worden.

    Ik hoop alvast dat iedereen de stap mee over maakt en aan onze talrijke bezoekers..dank U voor het vertrouwen !
    Hier kan U onze nieuwe blog aanklikken :  

    http://www.kaagentu15.blogspot.com/


    Met Vriendelijke Groeten ,

    Hans Vandeputte.  
     




    18-09-2010 om 00:00 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    16-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag naar Westerlo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen






    Zaterdag staat de verplaatsing naar Westerlo op het programma...
    Een ploeg die volgens onze bronnen hetzelfde type voetbal hanteerd zoals een Roeselare...het befaamde kick and rush voetbal dus !
    Dat dit onze ploeg niet ligt moet niet meer gezegd worden..herinner U Roeselare
    Toch moeten we voluit gaan voor de winst en als de jongens zich 200% geven in de wedstrijd , tja..wat kan je achteraf dan zeggen ?

    We duimen alvast voor de drie punten , go for it guys !!! 

    16-09-2010 om 10:26 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    15-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Artikel uit Het laatste nieuws.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen






    In het Laatste nieuws verscheen vandaag een artikel over ons vijf nationale spelers en ons team.
    We danken de mensen van het Laatste nieuws voor de aandacht en voor het publiceren van dit artikel.
    Hopelijk mogen we in de toekomst nog meer van deze artikelen over ons team zien verschijnen.

    Nogmaals bedankt Het Laatste Nieuws !

    In bijlage (klik) vind U het artikel.

    Bijlagen:
    Artikel uit het laatste nieuws.jpg (42.6 KB)   

    15-09-2010 om 09:26 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    14-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's match tegen Roeselare online
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De foto's gemaakt door onze ploegfotograaf 'Raimundo' staan online.
    Nogmaals dank voor deze foto's.....

    14-09-2010 om 22:08 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    12-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speler in de kijker.....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    1. STEL JE EVEN VOOR ?

     

    Mijn naam is Oliver Vercamer ,en ik ben 14 jaar. Ik woon in Vurste, Gentweg 2.

    Ik heb 1 broer, die Cédric heet.

     

     

     

    1. HOELANG SPEEL JE AL BIJ KAA GENT EN WAAR SPEELDE JE VROEGER ?

     

    Nu ben ik aan mijn achtste jaar bezig in KAA Gent. Mijn vorige club waar ik speelde

    was SV. Melsen. Daar speelde ik twee jaar.

     

     

     

    1. WAT IS JE POSITIE IN HET TEAM ?

     

    Ik speel op de linksachter(5).

     

     

     

    1. WIE IS TOT NU TOE DE BELANGRIJKSTE PERSOON IN JE PRILLE VOETBALCARRIERE ?

     

    Mijn Papa, mama, en natuurlijk mijn trainer.

     

     

     

    1. WAT ZIJN JE DOELSTELLINGEN VOOR DIT SEIZOEN ?

     

    Na de toch slechte seizoensstart wil ik dat we nog goed eindigen in de competitie. Ik vind dat we dat verdienen!

    12-09-2010 om 22:22 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze trainer leeft mee
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Een beeld die we jullie niet willen onthouden , een trainer die meeleeft met zijn spelers op het veld ,een trainer die enorm veel respect krijgt van zijn spelers.
    We willen Dwight hierbij een opsteker geven , doe zo verder trainer , de groep kijkt naar U op en U verdient een speciale vermelding op onze blog.


    Het beeld dat van onze trainer werd geschoten was op het schot van Jari die met een wereldsave van de Roeselaarse doelman uit de winkelhaak werd gehaald....
    Voetbal is emotie....wie zei dit nu alweer ze ?

    Bijlagen:
    Onze trainer bijna in Extase.jpg (68.2 KB)   

    12-09-2010 om 17:07 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.elitetraining op Zondag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze voormiddag waren vijf van onze jongens aanwezig op de Elitetraining op KAA Gent onder leiding van Steven De Groot ,trainer van U19.
    Na deze training was er een kort onderhoud voor sommige van deze spelers met de Fysicaltrainer Michiel en Peter Van Den Abeele, daar werd uitgelegd dat die spelers een extra training krijgen op Maandag en Woensdag van 17u45 tot 18u20 , er gaat met die jongens gewerkt worden individueel op kracht , fysiek ,wendbaarheid,uithouding ,enz...voor elk van hen zal er een ander aandachtspunt zijn waaraan zal gewerkt worden.

    Ook was er een kort onderhoud met Etienne De Wispelaere ,coach van de beloften , die een aanspreekpunt is voor de jongens van KAA Gent die topsportschool volgen.
    Etienne zal ook een bezoek brengen aan de topsportschool en in samenspraak met deze is het de bedoeling om alles nog beter op elkaar te laten afstemmen.

    De weg is nog lang voor de spelers , goed de raadgevingen opvolgen van alle verantwoordelijken en keihard blijven werken...maar alles ligt bij de speler zelf hoe hij hier met omgaat....dus veel succes gasten!!!! 

    Bijlagen:
    DSCN0044.jpg (3.9 MB)   

    12-09-2010 om 14:11 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    11-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze nieuwe pollvraag staat online
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Bij de vorige pollvraag was 88 % overtuigd dat Kaa Gent de drie punten zou meenemen uit Lierse.....
    Helaas werd het op het lisp een 2-2 voor onze eerste ploeg !

    Onze nieuwe vraag staat online...stemmen maar !!

    11-09-2010 om 22:16 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag Kaa Gent U15 - Roeselare

    Verslag Kaa Gent U15 – SV Roeselare : 1-2

     

    Voor ik mijn verslag begin wil ik eerst eens iets zeggen over de rol van een scheidsrechter in een voetbalwedstrijd. Hopelijk lezen de mensen van de scheidsrechterscommissie dit ook eens.

    Het wordt hoog tijd dat de technische spelers in het jeugdvoetbal beter beschermd worden. Vandaag keer op keer liet de ref toe dat spelers zoals een Nick , Jari, Jasper, Sammy gewoon als ze aan de bal waren onderuit geschopt werden en dit gans de wedstrijd door. Dit was het beeld van gans de wedstrijd, Gent probeerde voetbal te spelen en Roeselare, tja…alles is daar toegelaten om hun tegenstander het voetbal te beletten .

    Dus refs over gans België ,bescherm toch eens de technische spelers een beetje aub….

     

    De wedstrijd dan  : Gent begon niet onaardig aan de wedstrijd , na 6 min een kans voor Sefa maar de bal ging over. Een mooie aanval op rechts en dito voorzet van Thibeau leverde een hoekschop op , deze leverde echter niks op.

    Roeselare speelde het been hard en haalde regelmatig het botte bijl boven , de scheidsrechter liet begaan . Ook het spel van Roeselare was stereotiep , lange klets naar voor op hun nummer 9 en lopen maar….

    Op de 25 min een vrije trap voor Sefa , de bal vliegt hoog over…

    Op de 33 min komt Roeselare voor de eerste keer opzetten en na slecht wegwerken in onze verdediging werd de bal kansloos naast Ralph gelegd : 0-1.

    Amper een minuutje later de verdiende gelijkmaker , Mooie aanval op links , dito voorzet van Mauro en enig mooi binnengeduwd door Sammy Kesteloot . Op slag van rust was dit een enorme opsteker voor het team.

     

    De tweede helft dan , laat ons eerlijk zijn ,er stond maar één team op het veld…onze jongens toonden dat ze wel degelijk goed kunnen voetballen…maar Roeselare deed daar niet aan mee. De vinnige Jasper werd op een tijdspanne van 3 min 2x gewoon onderuit geschopt , ref liet nog altijd begaan.Op de 5 min een vrije trap van Jari , die legt de bal mooi tot bij Michiel die loeihard op de paal schiet ,weg kans. Trouwens sterke invalbeurt van Michiel en Jasper….

    Lyon bleef maar zwoegen en kreeg ook enkele goede kansen…maar de bal ging niet binnen.

    Op de 10 min een kort genomen hoekschop die via Nick terug bij Jari komt , die krult de bal naar de winkelhaak….maar de keeper van Roeselare pakte uit met een wereldsave , bal uit de haak gaan halen voor zo’n klein mannneke , respect !!!!

    Achteraan liet Emiel zien dat hij terug is en bedankte zijn trainer met een sterke invalbeurt.

    Op de 15 min wordt Michiel weggestuurd , zijn schot draaide ook naar de winkelhaak maar de kleine doelman van SV had een superdag en haalde ook die bal uit de haak…actie niet gedaan…. een intikker voor Lyon maar die mist zijn schot…

    Op de 16 min een zoveelste fout op Jasper en nu terecht geel voor zijn tegenstander. Opmerkelijk , de speler van Roeselare kreeg geel ,word vervangen en de trainer zet een nieuwe schopper op Jasper..tja jeugdvoetbal noemen ze dat !!!!

    Op de 18 min trekt Lyon zich los van zijn tegenstander , zijn schot beland via de doelman op de paal.. Op de 21 min word een bal in de zestien gewoon door een verdediger van Roeselare met de hand weggeduwd…ref doet alsof zijn neus bloed…paar minuutje later in een kopbalduel slaat een verdediger de bal weg met de hand , penalty dus…..niks van zegt de ref …draait zich om naar de verslaggever en heeft een leuk knipoogje naar mijn richting…schandalig noem ik dat !

    Vlak voor affluiten vind de ref dat zijn moment van glorie gekomen is en fluit een penalty tegen ons na een duel schouder tegen schouder….als je dat durft dan ben je niet waard om een wedstrijd op nationaal jeugdniveau te fluiten, het kan misschien heel hard overkomen maar de waarheid mag en moet gezegd worden..

    Conclusie : Een onverdiende nederlaag voor ons gasten tegen een ploeg die weigert te voetballen en die veel hulp krijgt van de ref vandaag. Na de wedstrijd heb ik van de entourage van Roeselare gehoord dat ze hier met heel veel bereidwilligheid van de ref de 3 punten pakken en dat siert deze mensen dat ze dit toegeven maar wat kopen wij ermee….niks en nog eens niks !!   

     

    11-09-2010 om 00:00 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    10-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mededeling Trainer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Beste spelers en ouders,
     
    Ter herinnering:
     
    Morgen worden er foto's getrokken van onze ploeg, iedereen wordt verwacht om 12.00h!
    Graag iedereen, ook geblesseerden en geschorsten, aanwezig.
     
    Tot straks,
     
    Dwight

    10-09-2010 om 21:57 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag komt Roeselare op bezoek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zaterdag ontvangen we SV Roeselare.
    Deze ploeg zag veel spelers vertrekken naar andere ploegen in het tussenseizoen. Toch werd deze ploeg opgevist om bij de elite te blijven spelen,wat mij betreft een goede zaak.

    Onze trainer heeft de nodige kopzorgen voor Zaterdag , Sanjay is zeker out voor deze wedstrijd . Ook Alaedinne zal er niet bij zijn ,hij zit een schorsingsdag uit. Beter nieuws is er voor Jari , de pijn in zijn voet is zo goed als weg. Jari komt deze avond alvast meetrainen en gaat kijken wat dit heeft....bij een pijnvrije training kan hij eventueel in aanmerking komen voor de wedstrijdkern...maar die beslissing ligt bij onze trainer.

    Ondanks deze afwezigen moeten we voluit durven gaan voor de drie punten en we geloven daar heel sterk in....dus veel succes kerels !! 

    10-09-2010 om 10:02 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    09-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze Duivels !!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Graag stellen wij de bezoekers van onze blog even onze voor.
    Jasper , Sefa , Alaedinne , Ralph en Jari zijn opgeroepen voor de nationale trainingen van de U15.
    Geniet van deze mooie momenten gasten , niet gaan zweven....de weg is nog heel lang !!!

    09-09-2010 om 18:22 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Artikel gevonden op Buffallozone.be
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Francoise ,de mama van Ralph, stuurde ons het volgende artikel.

    U kan het artikel lezen door op de link te klikken.

    Alvast bedankt voor de leuke inzending !

    Bijlagen:
    KAA Gent U15_Buffalozone_03082010.doc (30 KB)   

    09-09-2010 om 16:35 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Krantenartikel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit artikel vonden we in de krant "De Gentenaar".
    Heeft U ook een artikel gezien over de jeugd van Kaa Gent ?
    Stuur het ons door !

    Om het artikel te bekijken klik op de bijlagelink.

    Bijlagen:
    Jeugd kaa Gent te sterk voor Eupen.jpg (83.2 KB)   

    09-09-2010 om 12:40 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    08-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws uit onze groep
    Klik op de afbeelding om de link te volgen We proberen als redactie zoveel mogelijk nieuws te brengen over onze spelers.
    Natuurlijk is het belangrijk dat we deze info graag ontvangen van jullie.....we proberen alles zeer kort op de voet te volgen.
    Dus..heb je info stuur dit door naar :  sabine.de.clercq@pandora.be

    Als de info relevant is voor onze ploeg word deze geplaatst.

    Alvast Bedankt ! 




    08-09-2010 om 19:32 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. Nieuws uit de gekwetstenboeg
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het is alsof de duivel ermee gemoeid is.... na Sanjay ( met rugpijnen ) , valt nu ook Jari uit met een peesontsteking in de rechtervoet.
    Maandagavond haakte Jari al af op training, deze namiddag probeerde hij op de nationale training van U15 maar voelde al vlug dat de pijn terug kwam en is onmiddelijk gestopt ,Jari start morgen al met de kinébehandeling.
    Sanjay en Jari zijn zeker out voor komende Zaterdag.
    Komt daar ook nog bij dat Alaedine geschorst is voor zaterdag.
    Gelukkig is Emiel tijdig hersteld van zijn blessure,hopelijk blijven we gespaard van nog meer gekwetste of zieke spelers.....

    08-09-2010 om 19:03 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gelukkige Verjaardag Samy !
                
      
    De verjaardagen volgen elkaar snel op , terug mogen we een speler van ons team in de bloemetjes zetten....

    Samy......van iedereen uit onze ruime buffalofamilie....GELUKKIGE VERJAARDAG !!!




    08-09-2010 om 12:44 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    06-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.geboortedatums + vragenlijst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik mankeer nog van een vijftal spelers de geboortedatums.
    Ook zijn er nog een achttal spelers die de vragenlijst "speler in de kijker" mij niet hebben terugbezorgd !
    Kunnen jullie dat zo spoedig als mogelijk in orde brengen ?

                                         Alvast Bedankt.

                                           De Redactie.    

    06-09-2010 om 15:23 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Speler in de kijker.....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    1. STEL JE EVEN VOOR ?

    Ik ben Thomas Van Hende,ik woon in Oosterzele en ik heb 1 zus Femke.Mijn ouders zijn Dirk Van Hende en Annick De Groote en  ik volg Sport-Wetenschappen op Mariagaard.

     

     

      

    1. HOELANG SPEEL JE AL BIJ KAA GENT EN WAAR SPEELDE JE VROEGER ?

     

    Ik speel bij kaa gent vanaf de U 12 en daarvoor speelde ik bij Oosterzele en FC westrem

     

      

     

    1. WAT IS JE POSITIE IN HET TEAM ?

     

    Doelman

     

      

     

    1. WIE IS TOT NU TOE DE BELANGRIJKSTE PERSOON IN JE PRILLE VOETBALCARRIERE ?

     

    Mijn vader

     

      

     

    1. WAT ZIJN JE DOELSTELLINGEN VOOR DIT SEIZOEN

    Goed presteren  en het liefst nog beter dan vorig seizoen.






    =======

     

    06-09-2010 om 15:09 geschreven door U15 Redactie  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • Foto's U15
  • Kalender U15
  • KAA Gent jeugd
  • Facebook

  • Blog als favoriet !


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs