deze avond begint het 3daagse folkfestival in mijn geboortedorp het festival heet Na Fir Bolg. Ik ga er vandaag naartoe met mijn nicht en de andere dagen met mijn chirogroep. Het word vast super ;D. Maar eerst heb ik vanavond nog mijn rapport dus wens me geluk.
Vandaag moest ik naar de orthodont want de draad van mijn blokjes zat te ver. Raad eens wie daar aankwam toen ik net 2seconden zat... Ja hoor de Robbe (zie vorige bericht). We konden even bijpraten maar je weet zoals dat gaat als je er niets mee inzit om te wachten duurt het maar een minuutje. Ik wil graag weer vrienden zijn met hem maar ik weet niet goed of ik dat wel aankan, ik heb niet eens zijn nummer. Wat moet ik doen??
zaterdag 16 juni was het jaarmarkt en kermis in mijn geboortedorp. Ik mocht van mijn pa niet naar de kermis maar wel naar de markt en aangezien hij niet thuis was en deze twee naast elkaar gelegen zijn besloot ik om toch naar de kermis te gaan. Na even met een paar vriendinnen in de botsauto's te gaan ging ik naar het luna-park daar zag ik een oude schoolvriend waar ik bij ben gaan staan. Later ging hij bij mijn ex-lief (Robbe) staan. Ik voelde me er niet zo goed bij maar toch ging ik mee, het was inmiddels al 3 jaar uit tussen ons. Hij vroeg me of ik met hem in de botsauto's ging ik stemde meteen toe. Na een paar keer botsauto's met hem moest ik naar huis. Hij vond dat jammer en vroeg of ik nog langer kon blijven maar dat mocht niet :( heeeeeeeeeeelp ik ben verward.
morgen begin ik met de examens op school. Ik heb wel stress maar ik hoop dat alles wel oké zal gaan. En daarna is het vakantie :D veel geluk aan iedereen die examens heeft.
mijn examen notenleer was een totale ramp. Ik had enkel het stuk dat we al een keer hadden gedaan juist maar voor de rest zat ik er compleet naast. Ik hoop dat ik er nog door ben anders moet ik mijn laatste jaar overdoen en dat zie ik echt niet zitten. Dan stop ik ermee en zal ik mijn gitaarlessen ook moeten opgeven. Nu vingers gekruist houden en wachten tot ik mijn rapport krijg. En echt tijd om daarover in te zitten heb ik niet want ik begin volgende woensdag (13/06) met de examens op school.
Ik heb morgen mijn examen van zang (niet dat ik zangles volg maar met de notenleer moet ik zangexamen doen). Ik kan niet zo goed mijn maat slaan, zingen en noten lezen tegelijk. Ik hoop dat het wel zal meevallen. dus wens me geluk
ja jullie lezen het goed ik had een 4,5 op 10 voor sport op school. Is dat omdat ik lui ben?? nee, dat is omdat ik traag ben. Hoezo? hoor ik jullie al vragen. Wel we moesten sprinten en eerst zei de leerkracht dat we 20 sec moesten halen voor een 5 en nu opeens zijn het 20 sec voor een 0 en ik had 15 sec. Ik vind dat al een hele prestatie maar ja wie ben ik om daarover te oordelen. En aangezien het schooljaar bijna om is kan ik mijn punten niet meer ophalen. Ik heb mijn vader al verteld van deze buis. En nu zit hij te zeuren over het feit dat ik geen conditie heb. Ik kan er niets aan doen dat ik traag ben. Ik hoop dat mijn rapport niet tegen gaat vallen.
er zit bij ons op school een leuke jongen van één jaar ouder dan mij. deze middag fluisterde hij iets in het oor van zijn vriend, die vriend kwam plots dichter naar ons en zei tegen mij dat hij bij de mooiste van Antwerpen hoort. Toen we ze later vandaag weer zagen zij de leuke jongen van het 4de tegen mij dat zijn vriend in een magazine heeft gestaan. Ik vind hem echt cool en ook een beetje schattig. Ik wou dat hij wist wie ik was.
is het jullie ook al opgevallen dat iedereen de laatste tijd ineens een lief heeft. Ik heb natuurlijk nog altijd de ware niet gevonden. maar nu heeft een goeie vriend van mij nu ook een lief en ik ben ook goed bevriend met haar en ik vind dat ze niet goed bij elkaar passen. Als het slecht afloopt kom ik tussen twee vuren te staan en dat wil ik al helemaal niet.
Gladiolen was inderdaad super en meer nog we zijn opgehaald door een limousine, dat was geweldig. Ik en Emilie kunnen het nu nog amper geloven. Ik heb ook een topje van het festival gekocht en verder zijn we veel leuke mensen tegengekomen. Mijn examen gitaar viel wel mee dus hopen dat de punten goed zijn.
straks ga ik naar Gladiolen (een festival bij ons in de buurt). Ik ga met één van mijn beste vriendinnen en ik hoop dat het echt leuk gaat worden. Maar ik kan niet lang blijven want morgenvroeg om 9u heb ik examen gitaar dus dat wordt vroeg opstaan. En morgenavond ga ik met 2 vrienden ne cake bakken en daarna gaan we ne film zien ;) wordt awesome <3
we zijn vandaag (met de chiro) naar een speciale watersportdag geweest bij ons in de buurt. Daar zijn we op een soort reuze grote opblaasbare banaan achter een bootje. We zijn maar 1 maal gevallen in het ijskoude water vlak voor een groep jongens die ons natuurlijk allemaal keihard uitlachte. Het was natuurlijk wel grappig maar op dat moment konden wij er niet zo hard om lachen. Als je ooit de kans krijgt om ook op zo'n banana-ride te gaan moet je dat zeker doen het is dat vallen echt wel waard.
XoX Ali
Ps: De foto komt van google afbeeldingen dus dat zijn wij niet
ik ben een poging aan het doen om te leren skaten. Ik ben dus vandaag naar het skatepark geweest daar heb ik 2 13-jarige jongens ontmoet, ze waren erg vriendelijk en dankzij hen heb ik heel wat bijgeleerd. Jammer dat ik hun namen niet weet en dat ze redelijk ver wonen nu kan ik hen niet vragen of ze nog eens met mij willen gaan skaten. Ik ben vastberaden om dit te leren want ik vind het heel leuk alleen jammer dat er in mijn buurt geen grote skateparks zijn.
Ik heb vanmorgen de film 'the pregnancy pact' gezien. De film is gebaseerd op een waargebeurd verhaal en dat vond ik schokkend. De film gaat over meisjes tussen 15 en 16 jaar die aan elkaar beloven om samen zwanger te worden. Na 50 minuten kijken heb ik de film afgezet want ik vond het een te schokkend onderwerp. De acteurs konden hun karakters wel goed brengen en ik denk dat ik straks de rest van de film wel wil zien maar ik kan nier geloven dat dit in het echte leven ook gebeurd is (delen ervan toch).
Ik ga mezelf in dit bericht even kort voorstellen. Mijn naam is Alice en ik ben in maart dit jaar (2012) 15 jaar geworden, ik woon in de provincie Antwerpen en ik speel graag gitaar. Mijn blog zal gaan over de dingen die ik meemaak maar ook over films die ik zie en boeken die ik lees. De titel van mijn blog verwijst naar het motto van mij en mijn nicht: whatever happens just smile ;) Als je nog vragen hebt stel ze maar.
We hebben om te starten ook al een reeks extra's toegevoegd aan uw blog, zodat u dit zelf niet meer hoeft te doen. Zo is er een archief, gastenboek, zoekfunctie, enz. toegevoegd geworden. U kan ze nu op uw blog zien langs de linker en rechter kant.
U kan dit zelf helemaal aanpassen. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens daar in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Klik vervolgens op 'personaliseer'. Daar kan u zien welke functies reeds toegevoegd zijn, ze van volgorde wijzigen, aanpassen, ze verwijderen en nog een hele reeks andere mogelijkheden toevoegen.
Om berichten toe te voegen, doet u dit als volgt. Surf naar http://www.bloggen.be/ en log vervolgens in met uw gebruikersnaam en wachtwoord. Druk vervolgens op 'Toevoegen'. U kan nu de titel en het bericht ingeven.
Om een bericht te verwijderen, zoals dit bericht (dit bericht hoeft hier niet op te blijven staan), klikt u in plaats van op 'Toevoegen' op 'Wijzigen'. Vervolgens klikt u op de knop 'Verwijderen' die achter dit bericht staat (achter de titel 'Proficiat!'). Nog even bevestigen dat u dit bericht wenst te verwijderen en het bericht is verwijderd. U kan dit op dezelfde manier in de toekomst berichten wijzigen of verwijderen.
Er zijn nog een hele reeks extra mogelijkheden en functionaliteiten die u kan gebruiken voor uw blog. Log in op http://www.bloggen.be/ en geef uw gebruikersnaam en wachtwoord op. Klik vervolgens op 'Instellingen'. Daar kan u een hele reeks zaken aanpassen, extra functies toevoegen, enz.
WAT IS CONCREET DE BEDOELING??
De bedoeling is dat u op regelmatige basis een bericht toevoegt op uw blog. U kan hierin zetten wat u zelf wenst.
- Bijvoorbeeld: u heeft een blog gemaakt voor gedichten. Dan kan u bvb. elke dag een gedicht toevoegen op uw blog. U geeft de titel in van het gedicht en daaronder in het bericht het gedicht zelf. Zo kunnen uw bezoekers dagelijks terugkomen om uw laatste nieuw gedicht te lezen. Indien u meerdere gedichten wenst toe te voegen op eenzelfde dag, voegt u deze toe als afzonderlijke berichten, dus niet in één bericht.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken over de actualiteit. Dan kan u bvb. dagelijks een bericht plaatsen met uw mening over iets uit de actualiteit. Bvb. over een bepaalde ramp, ongeval, uitspraak, voorval,... U geeft bvb. in de titel het onderwerp waarover u het gaat hebben en in het bericht plaatst u uw mening over dat onderwerp. Zo kan u bvb. meedelen dat de media voor de zoveelste keer het fout heeft, of waarom ze nu dat weer in de actualiteit brengen,... Of u kan ook meer diepgaande artikels plaatsen en meer informatie over een bepaald onderwerp opzoeken en dit op uw blog plaatsen. Indien u over meerdere zaken iets wil zeggen op die dag, plaatst u deze als afzonderlijke berichten, zo is dit het meest duidelijk voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken als dagboek. Dagelijks maakt u een bericht aan met wat u er wenst in te plaatsen, zoals u anders in een dagboek zou plaatsen. Dit kan zijn over wat u vandaag hebt gedaan, wat u vandaag heeft gehoord, wat u van plan bent, enz. Maak een titel en typ het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks naar uw blog komen om uw laatste nieuwe bericht te lezen en mee uw dagboek te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met plaatselijk nieuws. Met uw eigen blog kan u zo zelfs journalist zijn. U kan op uw blog het plaatselijk nieuws vertellen. Telkens u iets nieuw hebt, plaats u een bericht: u geeft een titel op en typt wat u weet over het nieuws. Dit kan zijn over een feest in de buurt, een verkeersongeval in de streek, een nieuwe baan die men gaat aanleggen, een nieuwe regeling, verkiezingen, een staking, een nieuwe winkel, enz. Afhankelijk van het nieuws plaatst u iedere keer een nieuw bericht. Indien u veel nieuws heeft, kan u zo dagelijks vele berichten plaatsen met wat u te weten bent gekomen over uw regio. Zorg ervoor dat u telkens een nieuw bericht ingeeft per onderwerp, en niet zaken samen plaatst. Indien u wat minder nieuws kan bijeen sprokkelen is uiteraard 1 bericht per dag of 2 berichten per week ook goed. Probeer op een regelmatige basis een berichtje te plaatsen, zo komen uw bezoekers telkens terug.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken met een reisverslag. U kan een bericht aanmaken per dag van uw reis. Zo kan u in de titel opgeven over welke dag u het gaat hebben, en in het bericht plaatst u dan het verslag van die dag. Zo komen alle berichten onder elkaar te staan, netjes gescheiden per dag. U kan dus op éénzelfde dag meerdere berichten ingeven van uw reisverslag.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken met tips op. Dan maakt u telkens u een tip heeft een nieuw bericht aan. In de titel zet u waarover uw tip zal gaan. In het bericht geeft u dan de hele tip in. Probeer zo op regelmatige basis nieuwe tips toe te voegen, zodat bezoekers telkens terug komen naar uw blog. Probeer bvb. 1 keer per dag, of 2 keer per week een nieuwe tip zo toe te voegen. Indien u heel enthousiast bent, kan u natuurlijk ook meerdere tips op een dag ingeven. Let er dan op dat het meest duidelijk is indien u pér tip een nieuw bericht aanmaakt. Zo kan u dus bvb. wel 20 berichten aanmaken op een dag indien u 20 tips heeft voor uw bezoekers.
- Bijvoorbeeld:
u wil een blog maken dat uw activiteiten weerspiegelt. U bent bvb. actief in een bedrijf, vereniging of organisatie en maakt elke dag wel eens iets mee. Dan kan je al deze belevenissen op uw blog plaatsen. Het komt dan neer op een soort van dagboek. Dan kan u dagelijks, of eventueel meerdere keren per dag, een bericht plaatsen op uw blog om uw belevenissen te vertellen. Geef een titel op dat zeer kort uw belevenis beschrijft en typ daarna alles in wat u maar wenst in het bericht. Zo kunnen bezoekers dagelijks of meermaals per dag terugkomen naar uw blog om uw laatste belevenissen te lezen.
- Bijvoorbeeld: u wil een blog maken uw hobby. U kan dan op regelmatige basis, bvb. dagelijks, een bericht toevoegen op uw blog over uw hobby. Dit kan gaan dat u vandaag een nieuwe postzegel bij uw verzameling heeft, een nieuwe bierkaart, een grote vis heeft gevangen, enz. Vertel erover en misschien kan je er zelfs een foto bij plaatsen. Zo kunnen anderen die ook dezelfde hobby hebben dagelijks mee lezen. Als u bvb. zeer actief bent in uw hobby, kan u dagelijks uiteraard meerdere berichtjes plaatsen, met bvb. de laatste nieuwtjes. Zo trek je veel bezoekers aan.
WAT ZIJN DIE "REACTIES"?
Een bezoeker kan op een bericht van u een reactie plaatsen. Een bezoeker kan dus zelf géén bericht plaatsen op uw blog zelf, wel een reactie. Het verschil is dat de reactie niet komt op de beginpagina, maar enkel bij een bericht hoort. Het is dus zo dat een reactie enkel gaat over een reactie bij een bericht. Indien u bvb. een gedicht heeft geschreven, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze het heel mooi vond. Of bvb. indien u plaatselijk nieuws brengt, kan een reactie van een bezoeker zijn dat deze nog iets meer over de feiten weet (bvb. exacte uur van het ongeval, het juiste locatie van het evenement,...). Of bvb. indien uw blog een dagboek is, kan men reageren op het bericht van die dag, zo kan men meeleven met u, u een vraag stellen, enz. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
WAT IS DE "WAARDERING"?
Een bezoeker kan een bepaald bericht een waardering geven. Dit is om aan te geven of men dit bericht goed vindt of niet. Het kan bvb. gaan over een bericht, hoe goed men dat vond. Het kan ook gaan over een ander bericht, bvb. een tip, die men wel of niet bruikbaar vond. Deze functie kan u uitschakelen via "Instellingen" indien u dit niet graag heeft.
Het Bloggen.be-team wenst u veel succes met uw gloednieuwe blog!