jupiler league 2009-2010
voetbal
Inhoud blog
  • Deense middenvelder
  • " Geen Spaanse centen"
  • Bozsovic moet doelpunten maken
  • Out tot September
  • Weer een transfer
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    05-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Excuses
    Wij willen publieke excuses van Van Damme"

     Oguchi Onyewu wil dat Jelle Van Damme openlijk zijn excuses aanbiedt wegens racistische uitlatingen tijdens Anderlecht-Standard. Dat zegt Onyewu's advocaat Jean-Louis Dupont. "Onyewu wil een krachtig signaal geven", klinkt het.

     

    Advocaat Jean-Louis Dupont heeft in de kranten toelichting gegeven bij de klacht die Standard-verdediger Oguchi Onyewu gisteren indiende tegen Jelle Van Damme van Anderlecht.
    "Het is niet onze bedoeling om Jelle Van Damme in de cel te krijgen en we willen ook geen geld uit deze zaak  slaan. Het gaat om het herstel van de morele schade die werd aangericht", zegt Jean-Louis Dupont.

    "Oguchi wil op deze manier een krachtig signaal geven tegen de de banalisering van zekere vormen van racisme in de sport. Hij dient ook in voor andere slachtoffers."

    "Vele "kleinere" voetballers van Afrikaanse origine in België hebben niet de brede schouders van Onyewu om zich publiekelijk af te zetten tegen het racisme op de velden."

    "De bal ligt volledig in het kamp van Van Damme. Het is afwachten hoe hij nu zal reageren. Biedt hij openlijk zijn excuses aan, dan komt het wellicht niet tot een zaak", besluit de raadsheer van Onyewu.

    "Wellicht geen effectieve veroordeling"

    Jelle Van Damme heeft volgens Onyewu het volgende geroepen:

    •  "dirty monkey" (vuile aap)
    •  "monkey" (aap)
    • "keep crying, monkey" (blijf huilen, aap)
    Getuigen zijn er niet, het is woord tegen woord. "Waarschijnlijk zal het dan ook niet tot een effectieve veroordeling komen. Ook omdat de rechter rekening kan houden met de omstandigheden: tijdens een voetbalwedstrijd kunnen de emoties overlopen", zegt Jozef De Witte van het Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Racismebestrijding in Het Nieuwsblad en Gazet van Antwerpen.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:34 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onyewu sleurt Van Damme voor de rechter

    Onyewu sleurt Van Damme voor de rechter

     
    Oguchi Onyewu zegt dat Jelle Van Damme hem uitschold voor "dirty monkey". Van Damme moet het nu gaan uitleggen bij de rechter.
     
    Onyewu en Van Damme kregen het aan de stok tijdens de eerste testwedstrijd om de titel tussen Anderlecht en Standard, op het veld van paars-wit. Volgens Oneywu beet Van Damme hem tot drie keer toe "dirty monkey" toe.
    Belga
    Scheidsrechter Verbist had niets in de gaten, maar Onyewu laat het er niet bij en sleurt Van Damme voor de rechter. Onyewu heeft Jean-Louis Dupont als advocaat. Die raadsheer was betrokken bij de ophefmakende zaak-Bosman, die de voetbalwereld op zijn grondvesten deed daveren.

    Onyewu stapt naar de rechtbank, omdat racisme volgens hem nog veel voorkomt op de Europese voetbalvelden en het veelal onbestraft blijft.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:33 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Versterking is nodig

    Mbark Boussoufa: "Versterking is nu echt nodig"

    do 04/06/2009 - 07:49 Een week na zijn kaakoperatie pikt Mbark Boussoufa de draad weer op. Eind juli hoopt de Marokkaan van Anderlecht weer fit te zijn voor de voorrondes van de Champions League. Boussoufa heeft tot slot ook een duidelijke boodschap voor het Anderlecht-bestuur.

     
    "Ik heb toch geluk gehad", blikt Mbark Boussoufa terug op zijn botsing met Standard-doelman Sinan Bolat tijdens de tweede testmatch op Sclessin. "Mocht het kaakbeen verschoven zijn, was ik wellicht drie maanden out."
    "De dokters hebben nu een plaat in mijn kaakbeen aangebracht. Die moet er gelukkig niet uit, maar er werden wel vier tanden getrokken. In het begin was alles héél dik. In de spiegel kon ik merken hoe ik er later uit zal zien", lacht Boussoufa.

    "Nu moet ik nog zes tot acht weken revalideren. In die tijd speel ik ook  best geen matchen", vertelt Boussoufa. "Eind juli, wanneer we Europees moeten spelen, hoop ik weer hersteld te zijn."

    Boussoufa liet na de testmatch op Standard weten dat hij er bewusteloos bijliep na de botsing met Bolat. "Ja, maar blijkbaar heb ik op het veld enkele keren gezegd dat ik absoluut wou voortspelen."

    "Bryan Ruiz zou super zijn voor Anderlecht"

    "Die titel missen blijft uiteindelijk nog meer pijn doen dan die kaak", gaat Boussoufa voort. "Maar ik kijk ook vooruit. Als het van mij afhangt, blijf ik ook volgend seizoen bij Anderlecht. Maar dan is  versterking nodig."

    "Ik hoop vooral dat Bryan Ruiz naar ons komt. Ik zou supergraag met hem samenspelen. Of we samen in één ploeg kunnen? Met Hassan lukte dat toch ook. Nee, Ruiz zou super zijn voor Anderlecht."

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:29 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV Mechelen onderhandelt

    KVM: "Onderhandelen met NEC over Vleminckx"

     Verliest de Jupiler Pro League straks een van zijn smaakmakers? De Nederlandse club NEC onderhandelt met KV Mechelen over een transfer van de blonde spits Björn Vleminckx.

    Belga
    "Er is nog wel meer belangstelling voor Björn, maar op dit moment is NEC het meest concreet", vertelt KVM-technisch directeur Fi Van Hoof aan Sport/Voetbalmagazine.

    "We hebben over een transferprijs gepraat en NEC een voorstel gedaan. De transfer is nog niet rond, maar als NEC vrijdag "ja" zegt, dan lijkt zijn vertrek een realiteit."

    Vleminckx (23) heeft bij KV nog een contract tot 2011. NEC is een club uit Nijmegen. Het team eindigde vorig seizoen elfde in de Nederlandse competitie.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:19 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mbo Mpenza stelt zich kanidaat

    Mbo Mpenza stelt zich kandidaat bij Charleroi

    Mbo Mpenza heeft nog maar net de deur van Anderlecht dichtgetrokken of zijn naam duikt al op in Charleroi als T2. Volgens Gazette des Sports wil Stéphane Demol, de nieuwbakken coach van Charleroi, de oudste van de Mpenza's als assistent-trainer. Clubmanager Mogi Bayat bevestigt: "We hebben een tiental kandidaturen ontvangen voor de job van hulpcoach en ook Mbo Mpenza liet weten dat hij interesse heeft."


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:15 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Luikse gerecht volgt D'Onofrio

     

    Luikse gerecht volgt D'Onofrio tot in Barcelona

    Het Luikse gerecht blijft in het verleden van Luciano D'Onofrio spitten. Nu ging het zelfs op onderzoek in Barcelona. Intussen werkt Standard aan een eerste transfer, want de 19-jarige Mendes heeft de club kunnen bekoren.

    Het verleden blijft Luciano D'Onofrio achtervolgen. Zelfs tot in Barcelona.  Het Luikse gerecht deed woensdag zelfs een huiszoeking bij de Champions League-winnaar in het kader van een onderzoek naar D'Onofrio.
    D'Onofrio was makelaar in de jaren 90 en transfereerde zo Baia en Dugarry naar Catalonië. Het gerecht ging in Spanje op zoek naar extra informatie over die periode 1996-2000. D'Onofrio wordt ervan verdacht geld te hebben witgewassen in die tijd.

    Nog nieuws over Standard, want mogelijk rondt de club volgende week haar eerste inkomende transfer af: Jonathan Mendes (19), een linkerflankspeler, heeft indruk gemaakt tijdens een stage van de -19-jarigen. "Hij heeft veel kwaliteiten", zegt de club in Gazette des Sports. Mendes, een Fransman, is einde contract bij Auxerre en werd opgeleid bij Lyon.

     


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    05-06-2009, 14:12 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen."Sint-Truiden mikt op een plaats tussden 7 en 14"

    "Sint-Truiden mikt op plaats tussen 7 en 14"

     STVV maakt volgend seizoen opnieuw zijn opwachting in de eerste klasse. Voorzitter Roland Duchâtelet blikt vooruit. "Ons doel is een plaats tussen 7 en 14", zegt hij op de website van de club.

    "Het zal geen gemakkelijk jaar worden, omdat veel clubs grote inspanningen zullen doen om bij de top 6 (= play-off-plaatsen) te eindigen. Het zal dus knokken worden", weet Roland Duchâtelet.
    "We moeten met dezelfde kern doorgaan: zie naar Kortrijk, dat het heel goed deed tot er onzekerheid kwam rond de toekomst van zijn coach. We hebben wel nood aan enkele nieuwkomers met een meerwaarde. Vooral in de aanval hebben we versterking nodig."

    Tom Soetaers liep in de kijker, maar hij verhuist niet naar STVV. "We vonden hem te duur voor wat hij kon brengen. Het is duidelijk dat hij dat liever anders had gezien."

    Marc Hendrikx (ex-Anderlecht) heeft STVV wel verlaten voor Eupen. "Ik denk dat Marc ons binnenkort dankbaar zal zijn, omdat hij nu als een held in onze harten gegrift blijft", zegt Duchâtelet.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 14:02 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eindronde 2de klasse resultaten 4 Juni

                              Eindronde in de tweede klasse

     

    Uitslagen eindronde

    zon 24/05 Antwerp - Roeselare 1-3  
    Dender - Lierse 1-1  
    don 28/05 Roeselare - Dender 0-0  
    Lierse - Antwerp 0-0  
    zon 31/05 Roeselare - Lierse 1-0  
    Antwerp - Dender 0-2  
    don 04/06 Lierse - Roeselare 1-3  
    Dender - Antwerp 1-2  
    zon 07/06 Roeselare - Antwerp 16u
    Lierse - Dender
    don 11/06 Dender - Roeselare 20.30u
    Antwerp - Lierse

    Stand in de eindronde

    M M+ M- M= +/- ptn
    1. Roeselare 4 3 0 1 7-2  10
    2. Dender 4 1 1 2 4-3  5
    3. Antwerp (II) 4 1 2 1 3-6  4
    4. Lierse (II) 4 0 2 2 2-5  2





    Lierse - Roeselare 1-3


    Lierse heeft op de vierde speeldag van de eindronde verloren van leider Roeselare en is uitgeschakeld. De club komt niet meer in aanmerking voor promotie naar de eerste klasse. Antwerp boekte zijn eerste zege in de eindronde. Het ging winnen bij Dender. Als Roeselare zondag wint of Dender niet wint, blijft Roeselare in de eerste klasse.
    Roeselare blijft in poleposition om zich te handhaven in de eerste klasse. Het won nu ook op Lierse, dat door de nederlaag niet meer kan promoveren.
     
    De eerste kans was voor Lierse, Sierens redde een poging van Janssens. Maar na een slechte interceptie van Dreesen bediende Tanghe MacDonald voor de 0-1. Net voor de rust verdubbelde Benjelloun de score met een nogal zachte vrije trap.

    In de tweede helft ging Lierse verwoed op zoek naar goals. Een kopbal van Cavens werd van de lijn gehaald, wat later kon Cavens wel scoren. Wahed trapte op de lat, Lierse morste met zijn kansen. In de 89e minuut scoorde Benjelloun de 1-3.

    Doelpunten: MacDonald 0-1, Benjelloun 0-2, Cavens 1-2, Benjelloun 1-3
    Rode kaart: Tshiala (L)

    Van Wijk: "Kwamen een paar keer goed weg"

    • Dennis van Wijk (Roeselare-coach): "We kregen veel ruimte, maar de laatste pass was weer verschrikkelijk slecht. We kozen de verkeerde oplossingen en gingen toch met 0-2 de rust in. Bij het minste kan de vlam dan in de pan slaan en dat gebeurde met de 1-2. We kwamen een paar keer heel goed weg en maakten het ons verschrikkelijk moeilijk. Daar om was de ontlading bij de 1-3 enorm."
    • Herman Helleputte (Lierse-coach): "In de eerste helft gaven we te veel ruimte weg en na de rust misten we de kansen. De scheidsrechter heeft daarnaast een aantal beslissingen tegen ons gefloten. Maar goed, we kunnen nog tweede worden en daar spelen we voor. Stel dat Moeskroen zijn licentie niet krijgt, wat dan?"




      Dender - Antwerp 1-2

      Door een late goal ziet de toekomst van Dender in eerste klasse er somber uit. De oudste club van het land won.
      Belga
      Met een opvallend aanwezige Smajic was het begin van de wedstrijd voor Dender, maar Dender ontsnapte toen Kenmogne een gevaarlijk schot afvuurde en Berthelin al zijn kunnen moest tonen. Na 20 minuten kreeg Antwerp zelfs een strafschop, maar het schot Pivaljevic werd gered.

      Na de rust kwam Dender dan toch op 1-0 via Saintini, maar al even snel stelde Kenmogne gelijk met een schot in de korte hoek. Dender verdedigde slap en kreeg na 93 minuten nog de 1-2 binnen via Fränkel.

      Doelpunten: Saintini 1-0, Kenmogne 1-1, Fränkel 1-2

      Dender: "Roeselare laat dit niet meer schieten"

      • Roland Van den Bosch (hulpcoach Dender): "Dit is een opdoffer. We lieten drie/vier man voorin staan op het eind, omdat we niet tevreden waren met een puntje en de tussenstand van Lierse kenden. Maar we lieten het vooral afweten in de eerste helft. Het is voorbij, je moet realistisch zijn. Roeselare is goed bezig en laat dit nooit meer schieten."
      • Roel van Hemert (Antwerp-speler): "Dit is een terechte zege. Buiten het begin van de eerste en tweede helft hebben we gedomineerd en kregen we loon naar werken. De 1-2 was een fantastische ontlading. We zijn er altijd in blijven geloven, ondanks een één op negen. Vandaag was ons scorend vermogen wel goed, in tegenstelling tot onze eerdere wedstrijden."

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-06-2009, 13:41 geschreven door Thomas & Thijs  
    03-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Transfer

                                                                                       Transfers eerste klasse 2009-2010
    (Momenteel 18 ploegen, waarbij de kampioen van Tweede Klasse Sint-Truiden )
    ( Als de eindronde gedaan is wordt deze bericht bijgewerkt )

    ANDERLECHT

    IN: Mukendi (beloften) - Lukaku (beloften)

    OPTIES: Silvio Proto (G. Beerschot, terug) - Cheikhou Kouyaté (Kortrijk, terug, 18j) - Kanu (Cercle Brugge, terug) - Ante Perisic (Roeselare/Sochaux) - Emilio Izaquire (LB, Hond) - Joao Pereira (Braga, Port) - Sabri Sarioglu (Galatasaray, Tur, 24j) - Aviram Baruchyan (Beitar Jeruzalem, Isr) - Noé Pamarot (Portsmouth, Fr)

    OUT: Stanislav Vlcek (Slavia Praag)

    OPTIES: Nemanja Rncic - Lucas Biglia (Tottenham, West Ham, Sunderland, Bolton, Aston Villa, Birmingham City) - Roland Juhasz (Fiorentina, Marseille, Benfica, Bolton, Aston Villa) - Mbark Boussoufa (Aston Villa, PSG, Bordeaux, Marseille, Lyon) - Jonathan Legear (Schalke 04) - Dmitri Bulykin - Silvio Proto (Lille, PSG) - Hernan Losada - Marcin Wasilewski (Hull City, Stoke City, Wolverhampton) - Jan Polak (Fenerbahce, Galatasaray)

    CERCLE BRUGGE

    IN: Brecht Delbeke (Club Brugge, 17j, 3j) - Yves Yemb (Vlissingen, Nl, 19j, 1j+optie) - Cédric Vanhee (beloften, 19j, 1j+optie)

    OPTIES: Rubin Dantschotter (Beveren, terug) - Ante Peresic (Roeselare/Sochaux) - Fabio Paim (Sporting Lissabon, Port, 21j) - David Destorme (Dender, 29j) - Ben Van Den Brandt (FC Luik)

    OUT: Patrick Michael Lane (USA, terug)

    OPTIES: Kristof Snelders (Roeselare) - Kanu (Anderlecht, terug) - Stijn De Smet (Genk, Gent, Standard) - Thomas Buffel

    CHARLEROI

    IN: Alessandro Cordaro (Bergen) - Michel Iannacone (Bergen, keeperstrainer) - Stephane Demol (Ethnikos Achna, trainer, 43j, 1j+optie)

    OPTIES: Jacky Mathijssen (Club Brugge/vrij, trainer) - Gregory Dufer (Tubeke/Standard) - Grégory Christ (Duisburg, Fr, terug) - Allejandro Taylor (USA) - Ludovic Batelli (Amiens, Fr, trainer) - Ben Van Den Brandt (FC Luik) - Ivan Perisic (Sochaux/Roeselare, Kro) - Jérémy De Vriendt (KV Mechelen) - Goran Ljubojevic (Genk)

    OUT: John Collins (n.n.b./Monaco?) - Christophe Gregoire (Willem II, terug) - Franck Defays (n.n.b.) - Philippe Van de Walle (keeperstrainer, n.n.b.)

    OPTIES: Muganji Bia (Genk, Club Brugge, Standard) - Habib Habidou (Monaco, Trabzonspor) - Bertrand Laquait (Frankrijk) - Orlando (n.n.b.) - Damien Miceli (n.n.b.) - Salahedinne Sbaï (n.n.b.) - Torben Joneleit (n.n.b.) - Bertrand Lacquait (Grenoble, Montpellier)

    CLUB BRUGGE

    IN: Adrie Koster (Jong Ajax, Nl, 49j, 1j+optie)

    OPTIES: Muganji Bia (Charleroi, 19j) - Daan Van Gijseghem (Moeskroen) - Mattias Bjärsmyr (Göteborg, Zwe, 23j) - Adam Johansson (Göteborg, Zwe, 26j) - Luis Alberto Silva dos Santos (Nacional, Braz, 25j) - Stijn De Wilde (Lokeren, 20j)

    OUT: Jacky Mathijssen (n.n.b.) - Elrio van Heerden (Blackburn Rovers)

    OPTIES: Glenn Verbauwhede (Den Bosch) - Daniël Chavez - Mohammed Dahmane - Joseph Akpala (Werder Bremen) - Laurent Ciman (Dinamo Boekarest)

    DENDER

    IN: Dries De Boodt (Dilbeek, 2j) - Roland Vanden Bosch (hulptrainer)

    OPTIES: Kenn Van Lijsebeth (E. Aalst, 17j, 2j) - Papa Gueye (Senegal) - Eric Bazana - El Aydi - Hervé Onana (Waasland, Kam) - Bertin Tomou (Westerlo) - Enzo Neve (Waasland)

    OUT: Alexandre Martinovic (Gent, terug) - Steven De Petter (Westerlo) - Johan Boskamp (trainer, Beveren)

    OPTIES: Eric Deflandre - Fred - David Destorme (KV Mechelen, Zulte Waregem, STVV, Cercle Brugge, Lokeren) - Rudi Saintini (STVV) - Adir Aganovic (Trabzonspor) - Bart Van den Eede (Antwerp) - Sulejman Smajic (GBA, Lokeren, STVV, Groningen, Dinamo Zagreb)

    RACING GENK

    IN: Hein Vanhaezebrouck (KV Kortrijk, trainer, Nl, 3j)

    OPTIES: Muganji Bia (Charleroi, 19j) - Ante Perisic (Roeselare/Sochaux, Kro, 20j) - Copa (Lokeren, Ivo, 29j) - Simon Mignolet (STVV, 20j) - Stijn De Smet (Cercle Brugge) - Matija Smrekar (Varteks Varazdin, Kro, 20j) - Koen Persoons (KV Mechelen) - Robin Henkens (KVSK United, terug) - Moussa Koita (Virton, Fr, 26j) - Davy De Fauw (Roda JC)

    OUT: Kenneth Staelens (Roda JC) - Tom De Mul (Sevilla, terug)

    OPTIES: Ivan Bosnjak - Tom Soetaers (Lokeren, VVV-Venlo) - Alex Da Silva (Metallist Kharkov) - Sem Franssen - Goran Ljubojevic (Charleroi) - Adam Nemec - Tiago - Hans Cornelis -Daniel Töszer - Maxim Geurden (GBA) 

    AA GENT

    IN: Christophe Lepoint (Moeskroen, 24j) - Luka Lazic (Moeskroen, 16j) - Elimane Coulibaly (KV Kortrijk, Sen, 29j, 3j)

    OPTIES: Bjorn Vleminckx (KV Mechelen) - Patrice Noukeu (KVSK United, terug) - Dario Kresic (Panionios) - Gijs Luirink (AZ) - Stijn De Smet (Cercle Brugge)

    OUT: Dario Smoje (Panionios) - Jonas De Roeck (Augsburg, 29j, 1+optie)

    OPTIES: Bryan Ruiz (Celtic, Standard, AZ, Olympiakos, Real Sociedad) - Alexandre Martinovic (STVV, Dender) - Milos Maric (Everton, Bayer Leverkusen) - Mohammed N'Diaye (via Hamme) - Boban Grncarov (via Maccabi Petach Tikva) - Valery Sorokin (via Tubeke) - Patrice Noukeu (via KVSK United) - Gil Vermouth (via Hapoel Tel Aviv) - Adikima Olufade (KV Kortrijk)

    GERMINAL BEERSCHOT

    IN: Mats Rits (jeugd, 16j, 2j) - Sherjil Mac Donald (West Bromwich Albion, via Roeselare, Nl, 4j) - Roy Mauro (jeugd, 19j) - Matti Van Minnebruggen (jeugd, 19j) - Matthieu Cornet (Standard B)

    OPTIES: Glenn Verbauwhede (Club Brugge) - Hervé Onana (Waasland) - Ben Van Den Brandt (FC Luik) - Fréderic Frans (Lierse) - Wahed (Lierse) - Maxim Geurden (Genk, 3j) - Sulejman Smajic (Dender, Bos, 24j)

    OUT: Kevin Vandenbergh (Utrecht, terug) - Silvio Proto (Anderlecht, terug)

    OPTIES: Paul Kpaka - Osei King - Nzelo Lembi - Rocky Peeters - Nadjim Haroun - Owusu - Vermeylen (Waasland) - Didier Dheedene (n.n.b.) - Mitreski (terug Cottbus)

    KV KORTRIJK

    IN: Georges Leekens (trainer, 60j, 3j+optie)

    OPTIES: Olivier Doll (Lokeren, 36j) - Adikima Olufade (AA Gent)

    OUT: Hein Vanhaezebrouck (RC Genk) - Elimane Coulibaly (AA Gent)

    OPTIES: Peter Mollez (Sparta) - Istvan Bakx - Sven Kums (KV Mechelen) - Mohamed N'Diaye (terug Gent) - Boutabout

    LOKEREN OV

    IN:

    OPTIES: Hervé Onana (Waasland) - Kristof Imschoot (KV Mechelen) - Ibrahima Gueye (Al Ahli, Sen, 31j) - Sulejman Smajic (Dender, Bos, 24j) - David Destorme (Dender, 30j)

    OUT: Benjamin De Wilde (Wetteren, 23j, 2j)

    OPTIES: Barry Copa (Standard, Genk) - Nebosja Pavlovic - Amieva - Onwuekelu - Oliver Doll (FC Luik, Bergen, Kortrijk) - Stijn De Wilde (Club Brugge) - Ali Bouabé

    KV MECHELEN

    IN: Yoni Buyens (Lierse, 21j, 2j) - Ayar Fabrice Moro (Lille OSC, Gab, 21j, 2j)

    OPTIES: Emmerik Devriese (Antwerp FC) - David Destorme (Dender) - Christophe Collet (Bergen, Fr, 21j) - Sven Kums (Kortrijk)

    OUT: Kristof Imschoot (n.n.b./Lokeren?) - Nana Asare (FC Utrecht)

    OPTIES: Giuseppe Rossini (Monaco, Trabzonspor) - Bjorn Vleminckx (Standard, Gent, NEC) - Koen Persoons (Genk) - David Grondin (Bergen) - Pieter Mbemba (via Brussels) - Jean-Paul Kielo Lezi (via FC Eindhoven) - Cor Gillis - Ngadira Avansey

    MOESKROEN

    IN:

    OPTIES: Paolevic (Borussia Dortmund) - Ouasmane (Toulouse)

    OUT: Christophe Lepoint (AA Gent) - Luka Lazic (AA Gent) - Maxime Delbaere (Zulte Waregem)

    OPTIES: Daan Van Ghijsegem (Club Brugge) - - Mark Volders (Standard) - Idir Ouali (Standard) - Walter Baseggio (FC Metz) - Enzo Scifo - Bastien Chantry (Bergen) - Geert Brouckaert (Bergen, hulptrainer) - Francky Vandendriessche (Bergen, keepertr) - Sven De Volder - Alexandre Teklak - Jérémy Sapina - Asanda Sishuba - Marco Ballester -Bernabé

    KSV ROESELARE

    IN:

    OPTIES: Kristof Snelders (Cercle Brugge) - Hervé Onana (Waasland) - George Yalic (Anderlecht B, 17j)

    OUT: Harrie Gommans (Roda JC, terug) - Jorgo Waeghe (Zulte Waregem) - Sherjil Mac Donald (G. Beerschot, eigendom WBA) - Thomas Troch (E. Aalst)

    OPTIES: Ante Perisic (Anderlecht, Cercle Brugge, Genk, Dortmund, 1. FC Köln, Trabzonspor, Charleroi) - Bjorn De Wilde - Janne Hietanen - Yanis Papassarantis - David Vanhoyweghen - Mamady Kaba - Bjorn Smits - Mourad Jalliti

    SINT-TRUIDEN

    IN: Jos Beckx (Genk, keepertrainer)

    OPTIES: Moussa Koita (Virton) - David Destorme (Dender) - Rudi Saintini (Dender) - Fréderic Frans (Lierse) - Jeremy Perbet (Tubeke) - Nicolas Ardouin (Tubeke, Fr, 31j) - Bart van Hintum (Top Oss, Nl, 22j) - Hervé Onana (Waasland, Kam) - Sulejman Smajic (Dender, Bos, 24j)

    OUT: Marc Hendrikx (Eupen)

    OPTIES: Sebastien Siani (eigendom Anderlecht) - Simon Mignolet - Osman Köse (KVK Tienen) - Kurt Weuts - Sander Debroux - Issame Charaï

    STANDARD LUIK

    IN: Arnor Angeli (beloften)

    OPTIES: Grégory Dufer (Tubeke, terug) - Barry Copa Boubacar (Lokeren, Ivk) - Christian Brüls (MVV) - Bjorn Vleminckx (KV Mechelen) - Mark Volders (Moeskroen) - Idir Ouali (Moeskroen) - Franck Berrier (Zulte Waregem) - Andrea Mbuyi Mutombo (Portsmouth)

    OUT: Marco Ingrao (n.n.b.)

    OPTIES: Rorys Espinoza (Olympiakos) - Leon Benko (Lokeren) - Salim Toama - Dieumerci Mbokani (Panathinaikos, PSG, Fulham) - Milan Jovanovic (Fenerbahce, Everton, Panathinaikos, HSV) - Oguchi Onyewu (PSG, Marseille, Birmingham City, Wolves) - Steven Defour (Aston Villa) - Mohamed Sarr (AS Roma, Aston Villa) - Marco Ingrao

    WESTERLO

    IN: Glenn Van Asten (KSK Heist) - Soufiane Bidaoui (Diegem Sport) - Steven De Petter (Dender)

    OPTIES: Mathieu Cornet (Standard beloften, 18j) - Julien Tournut (Waasland)

    OUT:

    OPTIES: Tom Van Imschoot - Jaime Ruiz (Olympiakos) - Bertin Tomou (Dender)

    ZULTE WAREGEM

    IN: Jorgo Waeghe (Roeselare, 20j, 1j)

    OPTIES: David Destorme (Dender) - Ben Van Den Brandt (FC Luik) - Bjorn Sengier (KVSK United) - Maxime Delbaere (Moeskroen) - Mijat Maric (Eupen, 25j)

    OUT:

    OPTIES: Franck Berrier (Standard) - Janis Coppin


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    03-06-2009, 10:07 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stand eindronde

    Eindronde

                                                                                                Stand in de eindronde

    M M+ M- M= +/-  ptn
    1. Roeselare 3 2 0 1 4-1  7
    2. Dender 3 1 0 2 3-1  5
    3. Lierse (II) 3 0 1 2 1-2  2
    4. Antwerp (II) 3 0 2 1 1-5  1

     M+ = Westrijden gewonnen
     M- = Wedstrijden verloren
     M=   Wedstrijden gelijk gespeeld
    +/-  = Doelpunten saldo



                                                                                             Uitslagen en Programma Eindronde





    Uitslagen en Programma eindronde

    zon 24/05  Antwerp - Roeselare 1-3
     Dender - Lierse 1-1
    don 28/05  Roeselare - Dender 0-0
     Lierse - Antwerp 0-0
    zon 31/05  Roeselare - Lierse 1-0
     Antwerp - Dender 0-2  
    don 04/06  Lierse - Roeselare 20.30u
       Dender - Antwerp
    zon 07/06  Roeselare - Antwerp  16u
     Lierse - Dender
    don 11/06    Dender - Roeselare 20.30u
     Antwerp - Lierse


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    03-06-2009, 10:04 geschreven door Thomas & Thijs  
    02-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbal seizoen 2009-2010

    Het voetbalseizoen 2009-2010 begint binnenkort weer met de trainingen.
    Door de competitie hervorming zullen er maar 16 ploegen inplaats van 18 ploegen deelnemen aan de Jupiler Pro League
    Door de eindronde in tweede klasse zijn er momenteel 15 ploegen ingeschreven in Eerste Klasse
    Dit zijn de 15 ploegen die al bijna* zeker zullen deelnemen aan het voetbalseizoen 2009-2010


    Anderlecht
    Cercle Brugge
    Charleroi
    Club Brugge
    Rc Genk
    Aa Gent
    Germinal Beerschot
    Kv Kortrijk
    Lokeren
    Kv Mechelen
    Moeskroen Excelsior
    Sint-Truiden
    Standard Luik
    Westerlo
    Zulte-Waregem


    *Door de financiële problemen bij Excelsior Moeskroen is het nog niet zeker of deze club zal deelnemen aan het voetbalseizoen 2009-2010.
     Als Excelsior Moeskroen eventueel geen goed rapport krijgt van de KBVB( Koninklijke Belgische Voetbal Bond ) zal het zakken naar  2de  of  
     3de klasse.
    Als dat gebeurd, betekend dit goed nieuws voor Fc Dender die momenteel de eindronde speelt. Zij zouden dan inplaats van Excelsior   Moeskroen toch in Eerste klasse mogen blijven als ze eventueel de eindronde niet winnen.



    Word vervolgd


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    02-06-2009, 00:00 geschreven door Thomas & Thijs  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.yeeet

    Welkom op de blog van Thomas & Thijs. De blog gaat over de jupiler league 2009-2010. Deze blog gaat regelmatig upgedate worden.













    mvg Thijs en Thomas

    xje


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    02-06-2009, 00:00 geschreven door Thomas & Thijs  
    Archief per week
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Laatste commentaren

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs